Pasirinkite laiko juostą:
burbulas
Djokovic - Cilic
08/12 00:00
Įdėta 2011/08/11 19:55 | 0 padėkų | 993 peržiūros
- Taip: 50.0%
- Ne: 50.0%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 2
Statymas: bet title Cilic +5,5 (Cilic +5,5) @1.730 10/10 -10.00
Nors vkr underis ir suejo djoko su davydenko, taciau serbo zaidimas nuvyle. Toks vaizdas, jog serbui ta menesio pertrauka be teniso po Wimbledono finalo naudos tikrai nedave. Zaidimas buvo labai banguojantis ir jei ne davydenko begale vaikisku klaidu, neaisku kaip macas butu pasibaiges. Na o cilicius palieka kolkas labai gera ispudi. Vakar graziai susitvarke su del potro, laimedamas 93% pirmo padavimo tasku ir nedave del potrui nei vienos galimybes breikint. Taigi, tikiuosi atkaklaus maco ir rezultatas bent 6:3, 6:4 pilnai tenkintu...
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Dėkui 😄
Dar ir underis suėjo kas 20,5 ėmė 😄
Dziaukis laimejai seniuk 😄
Tai aš be reikalo nesinervinčiau,jei pas mane 3,5 būtų 😄
4,5 pasiemiau,nes topas tik tokį davė :/
Eik tu viskas gerai jau nesiparink,dar vienas geimas ir -3,5 100 procentu eina 😄
Ble 40-15 ir nuleido...Kas jam darosi?!?
Kaip nemegstu kai bunu pastates ir toks macas buna,nervu gadinimas
Jei bent panašiai sužais kaip paskutinį pirmo seto geimą tai dar yra vilčių.
Aciu dievui istrauke breika pirmam nes butu ne pyragai jau
-3,5 turi eit,svrbu nubreikintu antram sete
Net puse to ką gali nerodo Djoko,ble jaučiu minusinę jau galiu pamiršt.
Atrodo lyg ne djokovicius zaistu..
Nu chebra sekmes visiem 😉
Va va protingai zmogus sako,arba uz djoka det arba nedet,as asmeniskai -3,5 pasiemiau ramia galva.manau sueis lengvai
Galiu pasakyt tik tiek,kad PRIES DJOKA STATYT NEGALIMA,jau daug sykiu tuom isitikinau,tad wisi si turnyra imsiu djokos underi, kaip ir siandien under 20.5 orakule
Djokoviciaus -3,5 Tonybet\'e manu uztikrintas su 1.55 koef..
Ne cilicius laimejo, o del potro apgailetinoj formoj. Djokovicius zaidime apipis ta ciliciu, bet fora aisku per didele.