Novara - Inter
- Taip: 70.0%
- Ne: 30.0%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 50
Statymas: Inter (2) @-154 8/10 -8.00
Sveiki Futbolas Italija seria A susitinka naujoke Novara – Inter sezona ekipos pradėjo skirtingai. Inter pirmas varžybas pralaimėjo Palermo ekipai 4 – 3, vėliau seke pralaimėjimas Chievio ekipai 2 – 3 lygiosios su buksuojančia Roma 0 - 0 ir netikėtas pralaimėjimas ČL Trabzonspor 0 – 1 ekipai 0 - 0
Pradžia tikrai prasta ir Milano komandos treneris Gian Piero Gasperini jau dabar negali būti ramus dėl savo posto, mat pralaimėjo visus oficialius mačus. Taigi db palankus metas kilti iš dobės po tiek pralaimėjimu tikrai tiek žaidėjai tiek treneris norės pasiroditi, kad tai tik atsitiktinumas. Taip inter prarado ETO bet isigijo Forlana manau tai nėra didelis pasikeitimas ir ekipa tikrai nesusilpnėjo, o sustiprėjo. Novara ekipa nera pajegi sustabdyti ipykusios Inter ekipos, cisi kozeriai cia inter puseja sekmes.
3-1 😄 😄 😄 nusirito inter
Uzsieni siandien top statymas buvo inter pergale apie 500k euru surinko lazybu bendroves. 😄
Geda!
😄 elitas
Tikri degradai
Jei ten proga tai as juodaodis 😄
Ooooooooo proga turejo
Botai Interas, nesugeba net progu susikurti.
Ne nu jiem reik bent proga susikurt
Galejo 2-0 padaryt taj ramu isvis but buve
Jau nebelaimi newcastle
Maco nematau,bet patikek mano zodziu . turiu tam nuojauta
Toki teturi jei bb duodi, be progos pirmam keliny interas
Treneriui paskutines varzybos... zaidimas baisus :/
Duodu bb ,kad jie islygins 😄 bet kaip toliau negaliu nieko pasakyti
Ziaurus jie
Nu nh,aciu Dievui kad nepadejau
Nu va jau laimi Novara
Eina nx kas per zaidimas intero. baisu kitaip nepavadinsi
Taip, Mindaugai.
Bl as intera esu itraukes irgi i biletuka tikekimes praeis 😁 + dar kosminiam yra irgi 😄
Galiu paklaust? Jei statai tonybet uz futbolo komandos pranasuma -1 ir laimi 1 ivarciu, tai prilygina 1koef?
Plentymoney, kur ziuri sumas kiek uz ka pastatyta?
Nustokit pzdavotis pienburniai
Tai tu i pasiula paziurek ir pamatysi. O jei nesidomi niekuom, tai cia jau tavo bedos.
Kokiu geresniu?
Liudnas valy nx gerai.
Tikekimes
Kodel nemegsta? man kaip tik susidare ispudis is zaideju pasisakymu kad zaidejai nori treneriui irodyti kad ne jis kaltas del pralaimejimu ir stengsis tik laimeti
Siandiena uzsieny daugiausia yra pastatyta uz Inter pergale 😁 € 265.137 ir MAN Utd pergale € 196.960
Komanda nemegsta Gasperinio, gali \"suzaisti\" ant trenerio ismetimo
Itraukiau inter pergale i viena bilieta, bet labai abejoju jo sekme.. geresni variantai snd mano nuomone Vittese, NEC, Blackburn pergales kofai tiesa ne itin auksti 😁
Tai kokie tie geresni variantai. ka cia vejus sneki laughtn ir nepisk proto kad x desi
Novara bent jau atrndo namu arenoje geriau, negu inter isvykoje. 1X, arba X galima butu gal ir bandyt. Ir seip daug geresniu statymu tikrai yra. Neverta cia lysti
As nelysciau, nes cia man atrodo gali buti is serijos \"debiutanto sekme\"
Dabar man atrodo,kad Eto\'o gerai ir padare,kad isejo is sitos mirusios komandos.
Snejideris galejo palikti kluba.
Gasperini taktika ir schemos kolkas neveikia,3-4-3 3-5-2,Inter nepalosia su tokia taktika,puolimas visiskas 0,nesugeta imusti turkams namie?Kas cia dabar darosi.Zaideju yra,o rezultatai 0,Inter pats laikas tuoj bus keisti trenerį,nes su Gasperini jiems nusimato tragiskas sezonas.