England - Italy
- Taip: 33.3%
- Ne: 33.3%
- Nežino: 33.3%
- Balsų: 3
Statymas: Over 2.5 England @210 7/10 -7.00
Pusfinalis.
Abi rinktinės ketvirtfinalyje neapsiėjo be "nuotykių". Italės pergalingą įvartį norvegėms pelnė tik paskutinę mačo minutę, o rungtynių eigoje varžovės nerealizavo 11 m. baudinio. Anglės - dar smagiau: pirmąjį kėlinį pralaimėjo Švedijos ekipai 0:2 ir tik antrojo kėlinio pabaigoje sugebėjo ištraukti lygiąsias.
Anglijos komanda čempionate buvo viena rezultatyviausių ir jos potencialas niekur nedingo. Nesėkmingai susiklosčiusi ketvirtfinalio pradžia tebus išimtis iš šios taisyklės. Toliau palaikau Anglijos futbolininkes, kurios privalo palikti už finalo borto ne itin patrauklų futbolą demonstruojančias itales.
Italija žais nuo gynybos, bent jau pradžioje - tikrai. Todėl Anglijos įvarčiai pirmajame kėlinyje yra aukštai kotiruojami.
Komentarai (0)