Pasirinkite laiko juostą:
STT11
N.Djokovic - D.Ferrer
11/24 01:15
Įdėta 2011/11/23 22:07 | 0 padėkų | 569 peržiūros
- Taip: 55.6%
- Ne: 44.4%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 9
Statymas: bet title N.Djokovic maziau 4.5 ace (N.Djokovic maziau 4.5 ace) @-118 5/10 +4.25
Sveiki,taigi siandien is sio maco renkuosi,kad N.Djokovic nepadarys daugiau nei 4.5 ace.Kodel?Nes jis kaip ir visi zinome dabar yra ne pacios geriausios formos,jis savo zaidima grindzia ne stipriu padavimu,kaip kai kurie kiti tenisininkai o zaidimu prie galo ir t.t.Siame turnyre pries Berdycha padare 4 eisus per itemptus 3 setus.Manau sitas macas turetu trukti tikrai trumpiau nei pirmasis ir Djokovic tiek eisu nepadarys.
P.S cia tik mano nuomone.Zinot kaip sakoma:kiek zmoniu tiek nuomoniu.
Anyway sekmes 😉
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Pirmas blynas neprisvilo 😉