Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
Cudikas

R.Federer - J.W.Tsonga

11/27 23:00
Įdėta 2011/11/27 19:32 | 0 padėkų | 664 peržiūros
  • Taip: 71.4%
  • Ne: 28.6%
  • Nežino: 0.0%
  • Balsų: 7

Statymas: bet title -3.5 Federer (-3.5 Federer) @1.700 8/10 +5.60

Taigi.. Keli pamąstymai , kodėl Federeris turėtų atlošt tuos geimus. Federeris įgyjo nuostabią formą sezono gale, tai rodo jo rezultatai. Pusfinalį gan nesunkiai laimėjo prieš Ferrerą , kuris demonstravo taip pat puikų žaidimą iki tol. Tsonga nemoka žaist finalų.. Tai įrodė ir Paris Masters turnyras , kur finale , priešais savo publiką , kuri arčiai palaikė jį , nesugebėjo pasipriešinti Rodžeriui. Taip pat verta paminėti , jog Federeris turėjo daugiau laiko poilsiui. Vienas dalykas , kuris nelabai man patinka , susitikimas šiame turnyre, tarp šių varžovų. Laukiu komentarų 😁

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (0)