Pasirinkite laiko juostą:
maruse
Siena - Barcelona
12/16 00:45
Įdėta 2011/12/12 20:54 | 0 padėkų | 2935 peržiūros
- Taip: 90.5%
- Ne: 9.5%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 95
Statymas: Barcelona (2) @-227 8/10 -8.00
Sveiki, krepšinis ir susitinka nukraujavusi Siena su Barsa. Kaip jau visi žinot siena neteko dvieju lietuviu Kaukeno ir Brolio. Be to nera Makedono – amerikiečio Macalebo visi 3 starto penketo žaidėjai, taip nors ir nukraujaves, bet aplošė Glatasaray ir paskutineme ture sveciose po pratesimo palauze italijos vidutiniokus Avellino. Ilgai je laikesi atejo laikas pralaimeti. Tuo tarpu Barsa pradeda isižaist ir laimi nebesunkiai Gran canaria 16 tasku unics 13 Unicaja 10 tašku beto eskipos buvo susitikusios tarpusavyja ir 75 – 92 laimejo Barsa kas poto liko pasikeite Siena istertino traumos tad, sekmes.
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
O del barsa vs montepaski, tai cia visiem viskas aisku, kad sitas macas is esmes neprognozuojamas, kadangi abiem komandom nieko nelemia. Butu pirmos ar antros varzybos tai cia butu buve ramus +20 barsos. Ir patys zinot, kad i kur lendat TAI NX VERKT PO TO? va arteja fuliokai primeros premierai, ne bet godumas laimi laimet viska iskarto kaip kaskas sake, tai ir turekit db birka rankoi o ne pinigu kuoksta nes jus neverti jo
Jau issiverket lamukai? uzdraust eit i punktus, uzdraust tokius puslapius...? Cia absurdas yra , ka jus snekat. Cia jusu gyvenimas , o ne tik lazybos. Jeigu jus jose feilai esat tai ir gyvenime feilai busit. Jei nesugebat pasakyt stop cia tai kiek sansu , kad snapso cierkai pasakysit stop? Moterys cia ar vyrai jus esat, silpnuoliai, kad geda klausyt. Visi kurie losia be tolko tik su slaptu noru is godumo turet daugiau pinigu, feilinsit ir man px ant jusu yra.
Bet minti Some4u supratau teisingai pasakei reikia nelost ir gyvent normalu gyvenima nes tas losimas tik dideja jei jo nenutrauksi. vienetai kurie pastato tik uz cempionu lygos finala ir LKL finala ir tuo apsiriboja visiem metam
😄 teisingai. reiktu uzdraust. ir punktuose galetu ivest kortele kad zymetis reiketu kad galetum pora kart i menesi tik uzeit pramogai pastatyt uz megiama komanda, o visi ligoniai negaletu smirinet kas diena. su online ta pati 😁 o pinigu kiekis manau nera svarbu, jeigu mokinuko bankas 10lt jam tie desimt lt kaip kitam verslininkui kuris perka stafkes kazkokiam tinklapy 10 000lt, ir mokinukas praloses ta 10lt sedi duobej, nes kita 10lt tures negreit kaip ir verslininkas savo bankeli praloses. faktas kad abu minuse, o jei ir laimejo mokinukas 20,paskui sukiso 30 nes toliau losia ir vel duobej
Dar noreciau pridurti,kad dauguma cia statanciu turi labai menkas pajamas,ir galvoja kad iseis prisidurti prie algos ar panasiai,gal kas apie masina geresne svajoja,gal ka,cia paties saves apgaudinejimas,kol savo rankomis nepasieksit ko,kol pasidarysit savo gyvenima gera,kas jau kas bet bukmekeriai to tikrai nepadovanos,tai kad geriau paties stengtis daryt,ta ,is ko galetumet gyvent uzsidirbdami savo galva.O tokius puslapius reiktu uzdraust aplamai
Ne nu ar ne stebuklai?? kad zalgiris visa laika nup visu gaudaves minimum -20 dabar pirmavo +20 ??
Fakelas ir okriph labai protingai pasnekejot....as sita dalyka pries puse metu rasiau cia,kad visi iki 1 cia minuse sedi
Zalgiris pirmavo an 20 sveciuose, barsa nuleido laiminedami 15 4tam keliny 😄
Aisku kad nepaaiskinami,kaip zalgiris laimet galejo?Kaip mnd atislikinedami -15 laiemjo? Isvada 1: bukmekeriu aplost neimanoma
Nenuostabu. ok buvo idomu padiskutuot okrioph. sekmes tau \'pliusuojant\' 😁 bet slyksciai barsa sian, labai slyksciai.. dw
Statymo sumos dideja, nes galvoja kad pavyks atsilost tai ka prarado, dazniausiai jau nebeziurima kas su kuo zaidzia, svarbu kad kofas geras ir deda belenkiek, paskui vel dega, zinau keleta variantu kur ir kreditus pasieme buvo lazyboms, va cia tai konkreti nesamone 😁
Va tuos tavo draugus jau reikia traukti, as ir pats bandau islipti is sito. bet didelis darbas, jei statai daug metu. kaip is alkoholizmo daug zingsneliu tai cia tas pats, bet pirmas zingsnis yra sau pripazinti kad esi amzinam minuse stafkese, ir kad tai liga o paskui jau stengtis po biski iseit
Butent. cia yra idirbis, losimu liga progresuoja, o paskui uzvaldo tave visiskai, negerai tas azartas nes jis dideja ir sumos statymo dideja. cia yra nesamoningas dalykas.
Azartas geras dalykas, bet reikia saugotis kad neperaugtu i pamisima del lazybu, turiu nemazai pazistamu, kurie be lazybu ir losimo daugiau nieko ir nezino, kartais taip atrodo kad ju visas gyvenimas losimas 😁
Nieks cia negyvena is lazybu 😄 visi minuse tik rekia daug, bet cia vaikiskumas rekt. o siaip visi azartiski ir minuse sedi amzinam,trumpalaikiai laimejimai tik
Nesikarsciuok cia taip juk ne tavo bapkes zmones prakiso, vat jei toks protingas esi uzvesk visus ant doros kelio ir visada visi bus laimingi, sportininkai dirba savo darba statytojai bando is to pramoga ar adrenalina gaut, bet jei kiti galvoja kad is to eis gyvent tai labai klysta, jei norit 1000 per menesi, tereikia kiekviena diena po 33 lt su centais laimet, po truputi po truputi ir turesit, bet kas dazniausiai buna visi nori visko is kart 😁 bet sorry cia mano nuomone, uz barsa gyvenime nesbestatau ir nebestatysiu, tiesiog ji man prakeikta komanda, nenuspejama tokia.
Aisku nesamoningai barsa suzaide, laiminejo, jau tikrai visi galvojo kad ner sansu pergalei nepraeiti, nebent forai degti ir tai mazai sansu bet sugebejo gaut , ne tas lygis tiek tasku atlosti pries barsa
Wukis o tu ne statytojas? politikas gal koks cia uzsukantis
Bukagalviai statytojai prakiso ir iesko kaltu tingedami i save pasizet. vnz kai prakisat bapkes tai fixas arba lavonai visiski sportininkai ane
Ne tas zodis nepaiskinami ..
Siandien nepaaiskinami bajriai...
Deja hendrix po triju keliniu visi turbut savose svajonese buvo pasinere kur isleis laimetus pinigus, bet se tau kad nori ketvirtam keliny barsos zaidejai isejo parukyt, o tuo tarpu pasinaudoje tuo sienos zaidejai kaip aradori zisis, ressas eme ir primete barsai tasku ne ne neklysti ne per apsilima jie ju primete, o per pacias rungtynes, jiem dar nuostabiai talkino plinkantis, bet vis dar savo zaidimo aukstumoje esantis rakocevicius, barsos zaidejai taip ir negrizo, pasiliko dar parukyt, ko pasekoje kelinio pabaigoje uz savo varzovu neivertinima ir negerbima buvo nubausti technine prazanga 😁
Sutinku su okrioph nuomone, kad Barca nešvarus klubas. Per kėlinį atiduot 15 taškų tokiai komandai kaip Siena šiandien, mažų mažiausia Barcai nebūdinga. Čia gali būt ir fixas. Po 3 kėlinio už Sieną kofas per live buvo pasiekęs net iki 14.5. Manau, Ispanijoj buvo pastačiusių ant tokio kofo.
- Metas ruoštis kitai nakčiai.
- O ką mes darysime kitą naktį?
- Tą patį, ką ir kievieną naktį — bandysime aplošti bukus.
Fulej ir krepsini niekada uz juos nestatydavau, bet pagunda savo padarydavo, kada uz juos uzdedu tada prapi sa ne karto nesu atspejes sitos supi stai nesvarios komandos rezultato berods, 6 kart fulej uz juos dedavau prapi so krepsinyje 4 kartus prapi so, siandien buvo noras nemazai det uz juos, tiesiog pats velnias sauke, susilaikiau ir dabar matau kad gerai padariau, nezinau kaip jum, bet man atrodo kad barsa nera labai jau svarus klubas
Tai kad jie man rodos kiek ziurejau likus 4min lyg ir laiminejo 5 taskais? nesekiau as tu rungtyniu nes nestaciau
Kas namus ar gyvenima pra pisot sveikinu, apsisikeliu komanda ta barca pasimokiau uz juos gyvenime nestatyt 😄
Orakulae isviso radau 142 su 1.55kofu
Turejau omeny bendra komandu tasku suma 144
Na nzn kaip jums bet man 1.44 over neblogai ziuri ka manot?
Nereikia dirbti, kad suprastum si dalyka
Kaip jum skamba panathinaikos pliusine? 😁
Dirbi Barcos komandoj kad zinai kad jiems stimulas yra? ;D
Nelygink lavonu turku su Barca..Barcai yra stimulas uzbaigti grupes varzybas be pralaimejimu.
Maruse o jei nepraeis turesi virsvalandzius dirbti darbe ir chalturkes imti, kad atgrajintum bapkes 😄
Nezinau,bent jau man tai nepasakyciau kad cia garantuota Barcos pergale. Barcai sios rungtynes nieko nelemia, kiek matosi tai kolkas Barca nepersistengia zaisdama, todel dazniausiai visalaik luzis vyksta paskutiniame kelinyje. Nepasaint to kad MDP nukraujavusi, visi praita savaite taip pat sake kad Galatasaray pergale ims, bet deja, nezinau bent jau as tai nenustebciau jei MDP imtu pergale cia..
Geriausias savaites statymas negalima nepaimti ;D, as dar pagawau su 1.53 kofu bet jau krenta greitai, tad patarciau nieko nelaukti ;D
Is darbo grizes kai pamaciau tai vos nenukritau uzmeciau tiek kad jai praeis i darba savaite galesiu neit 😄
Sita pergale tai uztikrinta 😄D
Kaip del lorbeko overio cia manot, man labai salydnai atrodo, manau tonybetas 11.5 duos.
Geriausias savaites statymas negalima nepaimti ;D, as dar pagawau su 1.53 kofu bet jau krenta greitai, tad patarciau nieko nelaukti ;D