Žalgiris - Weems
- Taip: 68.6%
- Ne: 31.4%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 102
Statymas: Daugiau (14) @-118 8/10 -8.00
Sveiki, Eurolyga susitinka Cantu – Žalgiris. Weems over 14 tašku. Vienas komandos lyderis, kuris paskutines dvi varžybas sužaidė itin blankiai Su Maccabi du taškai ir -8 naudingumas su Nižny Novgorod ekipa vėl tik 2 taškai. 3 rungtynės jam tikrai būtų per didelė prabanga sužaisti prastai. Šį sezoną Eurolygoje toki totala Weemsas nepermetė tik 2 kartus Tai paskutiniame ture Maccabi ekipai 2 taškai ir zagreb ekipai 5, ir kartą įmetė lygiai 14 Brose Basket ekipai. Weems yra daugiausiai praleidžiantis laiko aikštėja 30min vidurkis ir yra rezultatyviausias Žalgirio žaidėjas, dažnai komandos draugai ieško jo užbaigti atakas, o jis tai puikiai sugeba dvitaškiai 51prc, tritaškiai 50 prc, žaidėjas labai daug atliekantis metimu. Taigi vėl Weems praleis daug laiko aikštėja ir turėtu būti smarkiai motyvuotas, po tragiško pasirodymo Žalgirio arenoje, ir permesti paliginus niekinga 14 taškų totala, sėkmės.
Jau kad su weems overiu nereik praadeti tai faktas, visi klubai akcentuoja, kad visi stengiasi uzdaryti Weemsa. Plius Salengos atsiradimas tai cia su over lb slidu
Paskutines 3 varzybas jis nepermete.. nepamirskim kad Zalgiris dabar turi Salenga ir jei Weemsui nesiseka ji sodina. Pirmoje sezono puseje nelabai ka turejom kas ji pakeistu...
Tonybet duoda 14.5,kazkaip ir norisi paiimti ir tuo paciu kazkas stabdo 😁
Kad pas mane tik tpoas ir orakulas, nereiškia kad i kitas bendroves neužsuku pažiūrėt ka siulo 😁 jai matau kad tikrai vertas demesio pasiulymas parasau prognoze ir tiek 😁
Sakai tik topas ir orakulas?? paziurek i savo parasytas prognozes ten rasi ir kitokiu pavadinimu...
Supranti gyvenu uzkampi, pas mane tik topas ir orakulas kuris pinigu negrazina 😁 užtai ir statau, siandien nes kitur pastatyti negaliu vistiek 😁 o kas turi saskaitas kitose kur gražina gali palaukt 😁
Snd dar tik pirmadienis. ar tu galvoji kad kitur jau visur duos didesni totala? nenustebsiu jei kitur bus 14 su grazinimu..
Kaip suprast? 😁
Kur skubi?