Pasirinkite laiko juostą:
wallacas
Zalgiris - Barselona
02/09 22:45
Įdėta 2012/02/07 14:36 | 0 padėkų | 1928 peržiūros
- Taip: 62.1%
- Ne: 37.9%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 66
Statymas: Daugiau (OVER) @-154 7/10 -7.00
Sveiki.Krito i aki sis statymas,kuri pats paimsiu ,uzdedamas kokia pora sotu, nors ir pries zalius(savus losia) bet verslo nereik painiot su simpatijom. Barsa meta vidutiniskai po 78 taskus.Siemet namie zalgiris kiek lose su grandais,tiek ir prasileisdavo virs 80 tasku ir daugiau.Neauksine gynyba,juolab zalgirio stilius yra pirmiausia imest , po to tik gintis, o ne atvirksciai, o barsai sis stilius limpa,ta jie irode ir pirmose varzybose pries sawaite ,kada suvare 94 taskus. Apskritai tarpusavio varzybose barsa tik karta neimete tokio totalo,sumesdami 75 taskus. Tikiuos geriausio rezultato 90:85 zaliu naudai 😁
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Kur ziuret zalgiri su barsa lietuviskai?arba bent gera kokybe kad butu.
Nelabai kur toki rasi..
Sveiki, gal kas zino koki linka kur rast gyvai vaizda lietuviskai kalbant?
Tai jei tikiesi geriausio rezultato, zaliuku naudai, kodel taip ir nepastatai? 😁
Turiu omeny kad varžybų bendro overio ir tuo pačiu barsos, gali ir nebūti, žalieji šian nusiteikę pergalei bus, juolab manau ir šeštasis žaidėjas šniokš iš visų arenos kampų, pagalba bus tikrai reikalinga Žalgiriukui 😁
Jūs negalvokit kad po pirmų rungtynių trifunovičius nepadarė išvadų ir nesustiprins gynybos, juk ir vėl žalieji gautų, aš manau kad šian laukia įtemptas žaidimas, bet saugesnis variantas žalgirio over 69.5+ pasiimti, kažkaip žinant žalgirį, tikrai tikiu kad overio gali ir nebūti, bet kovos iki galo, nes šios varžybos kaip bebūtų paskutinis realiausias šansas dar pakovoti dėl kelialapio į kitą etapą ;]
Pirmas kai zaide tai praktiskai uzsimekes nieko neskaites 145 ar 144 over paemiau.
dabar totalas gal 147 bet manau irgu turetu eiti
Bliamba sorry, neirasiau,nors maniau 😁 76 OVERIS , SIAIP YRA DAR 75 SU 1,55 KOFU
Jooo...sutinku su statymu...OVER...
KIEK TAS OVER😟😟? 😄