Pasirinkite laiko juostą:
pankis13
Barselona - Celta
11/03 22:00
Įdėta 2012/11/03 16:57 | 0 padėkų | 850 peržiūrų
- Taip: 100.0%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 7
Statymas: Mažiau (Celta neimus) @-154 8/10 -8.00
Barsa savo aiksteje losdama per 4 turus prasileido 3 ivarcius,bet du is tu trieju ivarciu buvo prasileisti nuo Realo,kurie gali imust bet kam.Per kitus 3 turus prasileistas vos vienas ivartis ir tas buvo pirmam ture kur laimeta 5-1.Kuom grindziamas Barsos zaidimas puikiai zinome,tai kamuolio kontrole apie 70% vidutiniskai.
Visos komandos esancios zemiau 4-5 vietos atvaziavus i Camp Nou stadiona svajoja kuo maziau prasileist, puolime turi maximum 2-3 progas ir gan tikrai retais atvejais pavyksta kam imust,tai manau Celta su savo blankiu puolimu (palei imustus ivarcius yra 16 vietoj visoje lygoje)bus susirupinusi gynyba o ne puolimu.Manau Celta gaus sausai.
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Komentarai (0)