Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
pankis13

Barselona - Celta

11/03 22:00
Įdėta 2012/11/03 16:57 | 0 padėkų | 850 peržiūrų
  • Taip: 100.0%
  • Ne: 0.0%
  • Nežino: 0.0%
  • Balsų: 7

Statymas: Mažiau (Celta neimus) @-154 8/10 -8.00

Barsa savo aiksteje losdama per 4 turus prasileido 3 ivarcius,bet du is tu trieju ivarciu buvo prasileisti nuo Realo,kurie gali imust bet kam.Per kitus 3 turus prasileistas vos vienas ivartis ir tas buvo pirmam ture kur laimeta 5-1.Kuom grindziamas Barsos zaidimas puikiai zinome,tai kamuolio kontrole apie 70% vidutiniskai.
Visos komandos esancios zemiau 4-5 vietos atvaziavus i Camp Nou stadiona svajoja kuo maziau prasileist, puolime turi maximum 2-3 progas ir gan tikrai retais atvejais pavyksta kam imust,tai manau Celta su savo blankiu puolimu (palei imustus ivarcius yra 16 vietoj visoje lygoje)bus susirupinusi gynyba o ne puolimu.Manau Celta gaus sausai.

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (0)