Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

UEFA: EURO 2012

Atsakyti Sekti temą
TiuTiu Rašė:

O tai jei dabar topsporte yra 2,5 koeficientas kad bolatelli bus rezultatyviausias. Siuo metu jis imuses 3 ir pagal jusu logika jei dabar as pastatyciau 100 lt jis imustu gauciau 250lt, o jei neimustu man grazintu 100lt? Nepergerai? 😄 ar as kazko nesupratau?😄



Nejuokinkit cia su tokiais variantais, tai zmones galetu kraut bet ka, cia vistiek nepralostum.. Galvokit su galva 😡
Registravosi: 2012/06/10 Žinučių: 45
Cituoti
0
Laikas Rašė:

O tai jei dabar topsporte yra 2,5 koeficientas kad bolatelli bus rezultatyviausias. Siuo metu jis imuses 3 ir pagal jusu logika jei dabar as pastatyciau 100 lt jis imustu gauciau 250lt, o jei neimustu man grazintu 100lt? Nepergerai? 😄 ar as kazko nesupratau?😄



Nejuokinkit cia su tokiais variantais, tai zmones galetu kraut bet ka, cia vistiek nepralostum.. Galvokit su galva 😡

Tai kokio b**** jūs čia išvis rašot tokius klausimus. Yra bendrovės kur prilygina 1, yra kur ne. Ten kur statai pasiskaityk taisykles, jei neaišku parašyk jiems laišką su mielu noriu atsakys. GERIAUSIA PASTATYT PASKUI AIŠKINTIS.
Registravosi: 2011/03/29 Žinučių: 112
Cituoti
0
Skaiciau dabar topsporto taisykles, bet vistiekt tiksliai negaliu pasakyt kaip ten butu. Reik rimtai laiska parasyt
Registravosi: 2011/04/26 Žinučių: 39
Cituoti
0
Laikas Rašė:

O tai jei dabar topsporte yra 2,5 koeficientas kad bolatelli bus rezultatyviausias. Siuo metu jis imuses 3 ir pagal jusu logika jei dabar as pastatyciau 100 lt jis imustu gauciau 250lt, o jei neimustu man grazintu 100lt? Nepergerai? 😄 ar as kazko nesupratau?😄



Nejuokinkit cia su tokiais variantais, tai zmones galetu kraut bet ka, cia vistiek nepralostum.. Galvokit su galva 😡
Vienam forume buvo toks pat klausimas iškilęs, tai į jį buvo atsakyta taip:
embeded-image
Pats neieškojau, kur tai yra parašyta, tai negaliu garantuot, bet ir dėl šio statymo negali būt 100% tikras, nes yra trys ispanai, kurie turi po 2 įvarčius, tai jei bent vienas netyčia įmuštų dar 2 ir pinigai sudega 😁
Registravosi: 2011/04/11 Žinučių: 110
Cituoti
0
As ir neminejau kitu, kalba ejo tik apie Balo.
Registravosi: 2012/06/10 Žinučių: 45
Cituoti
0
wabalas Rašė:

logika kiek kitokia, nebebus jokiu taupymusi sekanciom rungtynem ar zaidimui del rezultato, experimentu taip pat. aklai niekas nepuls, bet, kad stengsis sturmuoti rimciau, nei ta dare per rungtynes su portugalais tai tikrai ir jei nebus ivarcio ankstyvo ar iki antro kelinio vidurio, tada lauks lygiuju. mace su portugalais, negredo puolime nepasiteisino, puolime vienas zmogus iskrisdavo. manau zaidimas turetu buti panasus i zaidima su portugalais pratesimo metu. klausimas kaip zais italai?
tai del nuobodaus zaidimo kas kalti ispanai ar ju priesininkai? labai sunku pameginti ka nors sukurti, kai yra dvi gynybines linijos po 5 zaidejus, todel kamuolys ir yra stumdomas is vienos aikstes puses i kita, ieskant laisvesniu plotu. kai ispanai pasiekia reikiama rezultata, tada jie tikrai stumdo nuobodziai kamuoli, bet iki to momento ne.



Labai geras klausimas. Aš suprantu, kad žaidimą ir jo grožį, šiuo atveju "nenuobodumą" kuria tie, kurie turi kamuolį. Nes jie tuo metu turi žaisti ir kažką daryti, o neturinčių kamuolio užduotis nepraleisti įvarčio - jie nelabai ką gražaus gali padaryti. Aišku, jeigu žaidžiama kaip CHelsea, kai komanda tik ginasi visas varžybas, tai aišku, tada galima jau kaltinti besiginančią komandą. Visgi Europos čempionate tokių nesamonių nėr. Taip kad lieka kad ispanai kalti dėl nuobodybės, pagal mano supratimą. Taip sunku sukurti kažką, bet kitos komandos žaisdamos kuria, atakuoja, siunčia aukštus perdavimus į priekį, bando kažką, o va ispanai gaunasi, kaip siauro mastymo - jiem būtina savo žaidimu, tais trumpais perdavimais nusinešt kamuolį iki baudos aikštelės. Kadangi varžovai nenori pralaimėt, jie sako ispanams NE, taip nepraeisit, bet ispanai ne ką nors naujo bando o toliau ta pati, bando išlaukt kažko ir tik-tak`ina tą kamuolį nuobodžiai. Taip kad tikrai jie kalti. Peza tie Iniestos ir Xaviai kad čia varžovai kalti, nes atseit tik ginasi, tai žaidimas negražus gaunas. Portugalai, mano nuomone, žaidė pakankamai gražiai prieš tuos pačius ispanus, nors ispanai, tai malė šūduką.


Chelsea taktika ginantis super gerai visas varžybas galima atsilaikyti 90minučių, 120 minučių galima atsilaikyti nepralaimėjus. (aišku jei koks teisėjas nesumanys duoti pendėlio,bet tai finalas, nemanau,kad duos 11 metrų mušti už nerimtas pražangas)
Tačiau net atsilaikius 120 minučių prieš ispanus pendėlių didelė tikimybė,kad nelaimėsi 😄
Belieka nuo 1 minutės rizikuoti atviru futbolu prieš ispanus.
Bėgti į priekį iškart italams ir bandyti įmušti golą.
Gali būti,kad patys ispanai to nesitikės,kad italai nesigintų, o pultų nuo pirmų minučių.
Pats ispanų gynybos nelaikau tvirta, tiesiog varžovai nesistengia pulti ir mušti,ir ispanai to neleidžia voliodami kamuolį.
Aišku Del Bosque bus apgalvojęs visas įmanomas baigtis 😄
belieka laukti finalo
Registravosi: 2011/04/25 Žinučių: 597 Padėkų: 1
Cituoti
0
herradler Rašė:


Tačiau net atsilaikius 120 minučių prieš ispanus pendėlių didelė tikimybė,kad nelaimėsi 😄



Pagrysk sita 🙄 😟
Registravosi: 2012/06/10 Žinučių: 45
Cituoti
0
Laikas Rašė:


Tačiau net atsilaikius 120 minučių prieš ispanus pendėlių didelė tikimybė,kad nelaimėsi 😄



Pagrysk sita 🙄 😟

pasakyk kada ispanai paskutinį kartą pralošė pendėlius? 😄
Net prieš tuos pačius italus Euro 2008 ispanai laimėjo pendėlius.
Esmė,kad šiame čempionate ispanai nusiteikę viskam,jie jei ir nelaimi po 120 minučių yra pasiruošę mušti 11 metrų baudinius,nesutriko jie prieš portugalus pendėlių loterijoje,finalui tuo labiau bus pasiruošę 😉
Registravosi: 2011/04/25 Žinučių: 597 Padėkų: 1
Cituoti
0
Nu jo, loterijos zaidimui labai jau pasiruosi..
Registravosi: 2012/06/10 Žinučių: 45
Cituoti
0
Laikas Rašė:

Nu jo, loterijos zaidimui labai jau pasiruosi..



ispanai yra pasiruošę viskam 😄
Registravosi: 2011/04/25 Žinučių: 597 Padėkų: 1
Cituoti
0
O italai ne? isvis tu man idomiai mastai, cia didziaja dali sekmes sudaro todel per 11m. baudinius abieju komandu sansai butu vienodi.
Registravosi: 2012/04/16 Žinučių: 155
Cituoti
0
md Rašė:

o italai ne? isvis tu man idomiai mastai, cia didziaja dali sekmes sudaro todel per 11m. baudinius abieju komandu sansai butu vienodi.



Aš žinau,kad italai šiandien netrauks iki pendėlių tiesiog,jie bandys pramušti ispanus kuo greičiau
Registravosi: 2011/04/25 Žinučių: 597 Padėkų: 1
Cituoti
0
Idomiai, idomiai cia lukstena finalo ypatumus.
Registravosi: 2012/06/10 Žinučių: 45
Cituoti
0
Bandys ir pramus, o tada Ispanai gales uzsikrust stumdydami savo kamuoli
Registravosi: 2011/06/22 Žinučių: 51
Cituoti
0
herradler Rašė:

o italai ne? isvis tu man idomiai mastai, cia didziaja dali sekmes sudaro todel per 11m. baudinius abieju komandu sansai butu vienodi.



Aš žinau,kad italai šiandien netrauks iki pendėlių tiesiog,jie bandys pramušti ispanus kuo greičiau

taip taip, finale jie puls akis išdegę ir stengsis įmušt kuo greičiau... Nusišneki ir nejauti 😄
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 4150 Padėkų: 335
Cituoti
0
Kai visi pradeda vertinti underdoga, tai paprastai jis ir pralosia. Turiu ziniu is lazybu bendroviu, kad uz italus krauna daugiau, greiciausiai del ispanu nerodomo zaidimo ir patrauklesnio koef, todel nesiveldamas i bereiksmes diskusijas, kas ten stumdo kamuoli ar nestumdo, kieno zaidimas grazesnes, o kieno ne, pasiemiau ispanai laimes euro 2012 is bwin uz 1.65. Koef nustatyti gerai, jokio value mano manymu nera nei uz vienus nei uz kitus, todel remiuosi paprasiausiai intuicija, kuri irgi lazybose yra svarbi. sekmes visiems ir gero reginio.
Registravosi: 2008/11/09 Žinučių: 1166 Padėkų: 5 Tel.: LT
Cituoti
0
uraganas13 Rašė:

Kai visi pradeda vertinti underdoga, tai paprastai jis ir pralosia. Turiu ziniu is lazybu bendroviu, kad uz italus krauna daugiau, greiciausiai del ispanu nerodomo zaidimo ir patrauklesnio koef, todel nesiveldamas i bereiksmes diskusijas, kas ten stumdo kamuoli ar nestumdo, kieno zaidimas grazesnes, o kieno ne, pasiemiau ispanai laimes euro 2012 is bwin uz 1.65. Koef nustatyti gerai, jokio value mano manymu nera nei uz vienus nei uz kitus, todel remiuosi paprasiausiai intuicija, kuri irgi lazybose yra svarbi. sekmes visiems ir gero reginio.


jo as ir panasiai mastau, bet kadangi simpatijos i italu puse, tai isvis nedesiu..., manau per daug gerai vertinami italai ir tas didelis pasitikejimas jiem patiem pakis koja, o ispanai yra labai auksto kalibro komanda, kuri tikrai gali nubaust uz bet koki bandyma juos presinguot. Tik nereikia prikaisiot rungtyniu su portugalais, ten gali but ir isimtis is taisykles, ir tiesiog netinkamas nusiteikimas, ir dar begale priezasciu, bet svarbiausia yra, tai kad ispanai bus su kamuoliu, o tai reiskia, kad nori nenori jie valdys situacija ir rizikuot statant uz italus nemanau, kad verta...
Registravosi: 2012/05/10 Žinučių: 35
Cituoti
0
Pirmose tarpusavio rungtynese italai taip pat presingavo Ispanus, pasitiko labai aukstai ir manau puikiai sekesi. todel macas su Portugalais tikrai ne isimtis is taisykles
Registravosi: 2011/06/22 Žinučių: 51
Cituoti
0
Sveiki lažybų ir futbolo mėgėjai!
Šiandien mūsų laukia paskutiniosios varžybos, kurios vainikuos šį čempionatą. Susitinka Ispanijos ir Italijos rinktinės.
Ispanija daugumą nuvilia savo žaidimu, daug minčių apie tai kad jie nepuola, žaidžia nuobodų futbolą ir panašu, kad tik Ispanijos rinktinės gerbėjai mato kažką daugiau. Tačiau nereikia pamiršti, kad Ispanija jau laimėjo Pasaulio čempionatą panašiu žaidimu, jie lemiamuose etapuose, nepraleido įvarčio jau begalę varžybų ir pelnytai laikomi šiandienos favoritais.
Italija be abejonės yra čempionato staigmena. Manau esu vienas iš daugelio, kuriuos sužavėjo Italijos žaidimas šiam čempionate, ir tiesiog privertė sirgti už juos. Italija žaidžia gražų atakuojantį, dinamišką futbolą ir savo jėgą įrodė jau pusfinalyje, nugalėję prieš tai čempionato favoritais laikytus vokiečius.
Finalas yra finalas ir turėtume suprasti, kad statyti ką nors čia yra pražūtinga. Bukmekeriai tikrai pasipelnys iš šių varžybų ir net geriausiai atrodantys statymai čia neturi value. Rungtynių koeficientai nustatyti gerai, galbūt šiek tiek labiau įvertinti italai, dėl paskutinių varžybų ir žmonių masinio tikėjimosi, kad Ispanija nelaimės. Visgi manau faktai kalba patys už save ir Ispanija čia yra favoritai. Taip, Italija žavi žaidimu, prieš tuos pačius ispanus žaidė geriau (subjektyvi mano nuomonė), nugalėjo disciplinuotus Vokiečius, puikiai valdė kamuolį, taip pat prieš Ispaniją oficialiam susitikime nėra pralaimėję, arba yra pralaimėję labai labai seniai. Kitaip sakant, Ispanijai italai neparankus varžovas. Vis dėl to, Ispanija savo kamuolio kontrole gali paralyžuoti visas komandas, taip pat jie turi geriausią pasaulio vartininką savo komandoje, ir geriausią žaidimo dirigentą.
Mano manymu, reikėtų vengti lažintis už šį finalą, kad ir kaip viliotų plaukti su Italijos banga, ar iš principo mėginti laužti ją statant už Ispaniją. Šiam vakarui geriausia būtų prisiminti, kad bukmeriai generuoja milijonus pelno, ir tiesiog pasimėgauti futbolu, sergant už palaikomą komandą.
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 4150 Padėkų: 335
Cituoti
0
uraganas13 Rašė:

Kai visi pradeda vertinti underdoga, tai paprastai jis ir pralosia. Turiu ziniu is lazybu bendroviu, kad uz italus krauna daugiau, greiciausiai del ispanu nerodomo zaidimo ir patrauklesnio koef, todel nesiveldamas i bereiksmes diskusijas, kas ten stumdo kamuoli ar nestumdo, kieno zaidimas grazesnes, o kieno ne, pasiemiau ispanai laimes euro 2012 is bwin uz 1.65. Koef nustatyti gerai, jokio value mano manymu nera nei uz vienus nei uz kitus, todel remiuosi paprasiausiai intuicija, kuri irgi lazybose yra svarbi. sekmes visiems ir gero reginio.



šiaip pritariu uraganui bendrai.
Pusfinalyje dauguma apie 80 proc, matė TIK vokiečius,laimėjo underdogas.
Dabar italai pakilo daugumos akyse,dėlto kraunama jau už underdogą,tačiau tada ispanai parodo klasę ir pasiėma 3-0 su fora.
Logiška šiandien būtų imti ispanų -1 forą ir ramu.
Pirmose grupės varžybose u- ispanus daug krovė,kadangi nors ir 1 varžybos čempionate tik,tačiau,kad italai bus verti finalo nesitikėjo niekas prieš čempionatą 😄
Registravosi: 2011/04/25 Žinučių: 597 Padėkų: 1
Cituoti
0