Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Eurovizija 2015

Atsakyti Sekti temą
Yra tarp pretendentu kas nors pajegaus?
Registravosi: 2013/10/03 Žinučių: 326 Padėkų: 20 Tel.: LT
Cituoti
0
Švedai manau bus šiemet pagrindiniai favoritai laimėti, jau ir linija pradėjo krist, vakar Paddypowery iš 4 jau liko tik 3.5 šiandien..
Registravosi: 2012/02/25 Žinučių: 104
Cituoti
0
Registravosi: 2011/11/03 Žinučių: 554
Cituoti
0
Filosofas Rašė:

Ką tik baigiau žiūrėt švedų Eurovizijos atrankos (Melodifestivalen) finalą, kuriame dalyvavo dvylika dainų. Įdomus pastebėjimas — ten daugiau nei pusė dainų buvo geresnės už Lietuvos jau išrinktą This Time 😄


švedu melodifestivalen tikrai geriau nei eurovizija 😁
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1777 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Perziurejau (perklausiau) visas dainas ir ka, nera nei vienos dainos, kuria noreciau klausyt dar karta. Tiesa, sakant net nera dainos kuria galima klausyt nuo pradzios iki pabaigos neprasukinejus. Linksmas klipukas tik anglu https://www.youtube.com/watch?v=s6r1tUhl1cQ
Registravosi: 2013/02/01 Žinučių: 483
Cituoti
0
Principal Rašė:

Perziurejau (perklausiau) visas dainas ir ka, nera nei vienos dainos, kuria noreciau klausyt dar karta. Tiesa, sakant net nera dainos kuria galima klausyt nuo pradzios iki pabaigos neprasukinejus. Linksmas klipukas tik anglu https://www.youtube.com/watch?v=s6r1tUhl1cQ


Tuomet, manau, labai išrankus muzikai esi 😄 Geriau į Euroviziją nesivelk.
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1619 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
0
Laimes tikrai ne tas kas man patinka 😁 balsai nupirkti ir eurovizijoj. Ziurovu balsai tik 50% kita puse komisija. Nuo to laiko kai atsirado sita naujove, Turkija atsisake dalyvaut isvis.
Registravosi: 2013/02/01 Žinučių: 483
Cituoti
0
Principal Rašė:

laimes tikrai ne tas kas man patinka 😁 balsai nupirkti ir eurovizijoj. Ziurovu balsai tik 50% kita puse komisija. Nuo to laiko kai atsirado sita naujove, Turkija atsisake dalyvaut isvis.


kokiam krepsinyje gi statom ne uz komandas kurios patinka tai ir cia ne uz patinkancia daina reik det o uz ta kuri laimes 😁
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1777 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
http://www.lrt.lt/naujienos/eurovizija_ ... m._linkyte

Ir mūsų daina skambės pirmoji. Kokios nuomonės? 😁
Registravosi: 2011/11/03 Žinučių: 554
Cituoti
0
boogaloo Rašė:

lrt.lt/naujienos/euroviz...v._baumila_ir_m._linkyte

Ir mūsų daina skambės pirmoji. Kokios nuomonės? 😁


Turint omeny, kad sekančios keturius dainos bus tikra nuobodybė, nematau nieko blogo pradėti pirmiems. Daina išsisikirs iš kitų.
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1619 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
0
Pinnacle viena iš nedaugelio jau įdėjo pasiūlą Eurovizijos pusfinaliams 😁
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1619 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
0
Filosofas, kreipiuosi i tave. Ka manai apie rusu atlikeja Gagarina? Savo Ello klipuose renka 20 milijonu perziuru, sita daina taipogi turi labai dideli ziurimuma, komentarai raginantys nustoti politikuoti ir rinkti daina. Kaip manai ar politikos veiksnys stipriai cia sugros? nes daina verta TOP10. Siaip skaitant dabar jau forumus, vyrauja nuomone,kad svedas yra pervertintas ir nelabai tikisi, kad vel vyks Svedijoje. Labiausiai linkes as esu i Italija, manau metas jau keltis i Roma, grupe populiari turi daug pasekeju, daina vistiek kazkuom patraukia isskirtiniai balsai, muzika ne visada leta.. nezinau atrodo 5koeficientas kaip uz favoritus atrodo labai geras. Estija taip pat daug kur linksniuojama, bet tiesiog nematau kad balkanai ar vakarai estams skiria po 10-12 tasku.
Registravosi: 2014/03/26 Žinučių: 52 Padėkų: 5
Cituoti
0
Mano nuomone, tai kaip ir paskutiniais laikais laimės, tas, kuris padarė didžiausia šou arba tas, kuris išėjo, padainavo savotišku paprastu (vokietija).
2013 laimėjo danų paprasta daina ir žmonėm užsireikė šou, kurio pasiilgo po Lordy pasirodymo, tada laimėjo(2014) išsigimelis konšita ar koks ten lavonas. Šiemet Išsiuntę suomius, kurie turiu problemų žmonės, bet pasauliui tas neįdomu (ale visi labai toterantiški) pamatys šou ir visi puls balsuoti. Atsimerkit - nebėra tos eurovizijos, kur laimėtų geriausią balsą turintis ir geriausia/įsimintiniausią dainą atlikęs. Europoa yra jau mačiusi visko ir čia laimi tas, kad padaro didžiausia šou.
Registravosi: 2014/05/24 Žinučių: 1194 Padėkų: 195
Cituoti
0
Da0, Rusiją vertinu labai gerai. Pats esu paėmęs Rusijos pergalę, kai dar koeficientas buvo virš 30, bet ėmiau tik dėl to, kad mačiau value, o ne dėl to, kad maniau, jog rusai laimės. Šiaip ar taip rusų daina šiemet yra daug geresnė nei praeitų ar užpraeitų metų dainos. Tiek pernai tiek užpernai Rusija buvo Top 10, todėl šiemet jie nesunkiai ten pateks, bet visi tai žino ir niekas neduos padoraus koeficiento, todėl mums, statybininkams, iš to jokios naudos 😁 Galima bandyti užmesti, kad pateks į Top 4, bet to nedarysiu, kol nebus žinoma daugiau detalių, t.y. choreografija, pasirodymo numeris ir panašiai. Sunku pasakyti, kiek dainos sėkmę įtakos politiniai dalykai. Pernai, atrodo, tai neturėjo beveik jokios įtakos. Manau, taip bus ir šiemet. Vienintelis dalykas, kuris man nepatinka rusų numeryje, tai yra atlikėjos šaltumas 😁 Žiūrėjau kaip Polina atlieka kitas dainas, kaip duoda interviu ir susidariau įspūdį, kad ji šalta moteris, mažai besišypsanti, kitaip tariant „kalė“ (aišku, čia per žiauriai pasakiau). Tokiai dainai kaip „A Million Voices“ daug labiau tiktų tokia pasakų mergaitė kaip Zlata Ognevich, kuri Ukrainai 2013-aisiais paėmė trečią vietą. Tiesiog palyginkite Poliną ir Zlatą iš nuotraukų ir suprasite, apie ką aš kalbu.

http://goo.gl/esVw8v
http://goo.gl/Sejv8V

Apie švedus jau išsakiau nuomonę savo prognozėje ir kol kas jos nepakeičiau. Manau, kad dabartinėje stadijoje reikia susikoncentruoti į pusfinalius, o ne į nugalėtoją, kadangi nematau jokio value lažinantis už nugalėtojus.
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1619 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
0
Seku jau dauguma eurovizijos konkursu, sikarta pamaciau potencialo Albanijos dainoje. Pats padejau ant ju simboliskai, nes Topsporte bukai duoda 100 kofa, bet palyginus butent albanijos su kitais atstovais kuriems siulomas toks koefincientas, net nera lygiu. Uzsienio kontorose irgi realistiskesnis koeficientas +-50. Daina populiari, turi daug perziuru ir laiku. Kalbant apie kaimynus kogero viena is stipriausiu dainu Balkanuose, kaimynai nepagailes jiems balsu. Daina labai teigiamai vertina ir Ispanija,Portugalija kadangi ritmas labai panasus i siu saliu tradicines dainas. Koeficientas 100 tikrai value. Ka manai?
Registravosi: 2014/03/26 Žinučių: 52 Padėkų: 5
Cituoti
0
Na taip – value čia yra. Tikėtina, kad koeficientas kažkiek pakris laikui bėgant. Pavyzdžiui, jei statai per betfair tai vėliau, ko gero, galėsi pasidaryti "šakutes" su šiuo statymu. Šiaip ar taip, aš abejoju, ar šiemet pasikartos toks scenarijus, kaip pernai, kai Austrija ir Olandija prieš pusfinalius buvo vertinami koeficientais virš 50, o po pusfinalių tapo favoritais su kofais ≈ 5.0. Kas susiję su youtube peržiūromis, tai nelaikau to reikšmingu rodikliu. Juk dažnai būna taip, kad daina būna populiari kokiame nors regione ir žmonės ją tiesiog perklauso daug kartų per dieną. Iš ten ir ateina visos peržiūros. Šeštadienio vakarą to regiono balsai nesudaro didelės reikšmės visų kitų šalių plane. Tarkim pernai Lenkijos dainos peržiūros siekė 40 milijonų, bet, manau, kokia 80% peržiūrų buvo iš pačios Lenkijos 😁 Turbūt panašiai yra su visomis dainomis. Taip pat galvoju, kad didžioji dalis žmonių žiūrinčių ir balsuojančių Eurovizijoje dainas pirmąkart išgirsta būtent šeštadienio vakarą (antradienio arba ketvirtadienio taip pat). Žmonės, kurie iš anksto būna perklausę dainas youtubėj ar kur kitur, abejoju, ar sudaro bent trečdalį balsuojančiųjų. Dėl šių priežasčių į youtube peržiūras per daug dėmesio nekreipiu.
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1619 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
0
Filosofe, gal turi kokią nuomonę susidaręs apie šių metų Olandijos galimybes ? Kad išeis iš pirmo pusfinalio šansai vertinami prasčiausiai iš visų dalyvaujančių, bet man daina atrodo turinti daugiau galimybių nei kiti 6-7 pasirodymai. Moldavų parodija ir tai vertinama geriau..Pats jau paėmiau tokį, sakyčiau, neprotingai nustatyta kofą, bet norisi ir daugiau nusimanančių nuomonės 😁
Registravosi: 2012/02/25 Žinučių: 104
Cituoti
0
Mano nuomonė apie olandus tokia, kad iš blogų dainų jų daina yra geriausia 😁 Aš, ko gero, sutinku, kad kofas yra kiek per didelis. Šiemet už olandų dainos pastatymą atsakingas tas pats žmogus, kuris pernai sukūrė jiems televizijos šedevrą. https://youtu.be/bWe8PRsW4T0 Daug kas tikėjosi šiemet išvysti bent kažką panašaus, bet atėjus dainų repeticijoms visi nusivylė tuo, ką pamatė, ir pradėjo kalbėti, kad olandai nepateks. Dėl to kofas ir užkilo. Kiti olandų minusai yra tokie, kad daina "nedarašyta", joje per daug kartojamas priedainis "Why, why-aiaiai, why-aiaiai". Akivaizdžiai dainos autoriui pritrūko įkvėpimo. Bet mano pirmas įspūdis apie dainą buvo geras ir paklausius dainą tik vieną kartą aš kažkokių ryškių minusų nepastebėjaui. Dainą lengvai įsimenama. Pirmąkart išgirdęs iškart gali ją paniūniuoti. Aš pats susilaikyčiau nuo statymo už ar prieš.

Apskritai geriausia gaudyti gerus kofus esant dar savaitėms iki Eurovizijos, nes kuo arčiau Eurovizija, tuo mažiau value galima rasti. Jeigu ką ir rekomenduočiau pasiimti iš pirmo pusfinalio, tai kad suomiai nepateks. @2.20 TopSport. Pats neseniai pasiėmiau. O visi kiti mano statymai šiame pusfinalyje jau atlikti prieš mažiausiai savaitę. Sėkmės.
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1619 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
0
.
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1619 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
0
Dėkui už info. Na, kas neramina, jog pakankamai stiprus pirmas pusfinalis, tai gali sutrukdyti, bet bus matyti. Dėl suomių susimąsčiau ir aš, ypač pažiūrėjęs repeticijos įrašą. Liks Europa nesupratus panašu šito pasirodymo, jis paprasčiausiai iškrenta iš viso konteksto. Nėra apskritai jokios dainos, tik kartojamas tas pats sakinys pusantros minutės. Gaila man šių suomių, tikiuosi juos publika šiltai pasitiks, bet patekę į finalą tik atimtų vietą iš to vertų pasirodymų. Bandysime pasinaudoti šituo variantu.
Registravosi: 2012/02/25 Žinučių: 104
Cituoti
0