Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Eurovizija 2018

Atsakyti Sekti temą
youtube.com/watch?v=1BynYIXLVKk laukiam israel FREAK,es dainos ir pasirodymo 6adieni.
Registravosi: 2016/09/20 Žinučių: 194 Padėkų: 2
Cituoti
0
Bliamba, kaip man patinka netikri favoritai Eurovizijoje. Tik jų dėka, galima gerai uždirbti. Rusija 2016, Italija 2017, o šiemet Izraelis. Fantastika.
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1618 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
0
O ką tu matai favoritais?
Registravosi: 2014/09/20 Žinučių: 251 Padėkų: 13
Cituoti
0
Nu va išrinko zasimauskaite o seip kalbant apie Eurovizija daina tai tik Jurgis bruzga labai patiko mano nuomone jis turėjo vaziuot
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1484 Padėkų: 875 Tel.: LT
Cituoti
0
krulis11 rašė:

Nu va išrinko zasimauskaite o seip kalbant apie Eurovizija daina tai tik Jurgis bruzga labai patiko mano nuomone jis turėjo vaziuot

Buvau arenoje ir Jurgis man geriausiai tiek atrodė tiek nuskambėjo. Va taip reikia rengti Eurovizijos pasirodymus. Man patinka, kai atlikėjai rimtai žiūri į darbą, o ne kai ateina padainuot ir paskui sako, jei išrinksit tai patobolinsim tą ir aną. Tu turi ateiti ir rodyti iš karto jau paruoštą produktą, o ne kokį tai pusfabrikatį. Jurgis tai ir padarė ir komisija tai pastebėjo. Gera daina. Žinoma, sveikinu ir Ievą, kuri tikrai buvo verta laimėti.
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1618 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
0
jankiz rašė:

O ką tu matai favoritais?

Nežinau. Tiesiog niekaip neduočiau tokio mažo kofo Izraeliui ir kol visas favoritizmas šiuo metu Izraelio pusėje, reiškiasi kitų šalių kofai yra didesni nei turėtų būti. Tai tiek trumpai.
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1618 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
0
Izraelis favoritai, geras juokas. Isivaizduokit kai kiekvienos šalies komisijoj sėdi po tokia kaip Dalia Ibelchauptaite ir po tokį kaip Zilnys. Nu *** tikrai niekas neatidavines aukščiausiu balu tokiam cirkui kaip Izraelis.
Registravosi: 2011/10/29 Žinučių: 436 Padėkų: 356
Cituoti
1
Lietuva.
Buvau arenoj ir Jurgis atrodė ir skambėjo tikrai prastai, nors arenos tarpe ir liko 2vt(jei kalbėsim apie plojimus ir Stonkaus šou). Daina visiškai neįsimenanti ir šou tinkantis nebent mūsų scenai, nes Eurovizijoje tai būtų silpna pagal mane. Kita vertus nesvarbu ką išsiuntėm(norėjosi The Roop), vistiek išeit iš pusfinalio bus be proto sunku, nes tokio stipraus pusfinalio senai nemačiau, o dar burtai nepaėjo ir dainuos Ieva pirmoje pusėje. Belieka pasimelst... 😄

Favoritai.
Izraelis. Pirmą kart net neišklausiau. Bet po kokio 3 bandymo ausys apsiprato prie kudakavimo ir sukramčiau sunkiai. Manau, kad ras savo žiūrovą(ypač tie, kurie nemėgsta Eurovizijos ir tik finalus žiūri tam, kad galėtų poto apkalbinėt koks tai žemo lygio konkursas, tokie visad norės kuo didesnį š išrinkt), bet jei Conchita laimėjo su profesionaliu vokalu ir vistiek savotiška daina, tai čia nematau to rimtumo dainuojant, toks vaizdas norima daugiau "prikolint" nei stengtis rimtai dainuot, o komisija gali to ir neatleist. Neverti jie to koef., bus juoko kaip ir pereitais metais kai visi statys "ant favorito" neklausę ir poto liks ant ledo.

Švedija. Pernelyg jau jis primeta Bieber'į(europoje tai nesueis). Asmeniškai labai norėjau, kad laimėtų Felix'as, nes jis buvo išskirtinis viskuo, o čia eilinė švediška nuo konvejerio numesta
daina, tik labai jau profesionaliai pateikta, ką švedai moka daryti. Ne šiaip paskutinius 7 metus, net 6 kart buvo TOP5 jie. Sakyčiau vėl TOP10 garantuotas, o greičiausiai kokia 3-6 vieta, jei
nesugadins live back'as dainos.

Estija. Sakyčiau viskas profesionalu, nėra prie ko prikibt. Opera Eurovizijoje nėra naujiena ir dažniausiai ji vertinama labai gerai. Dabar, kai atsiskyrė komisija nuo žiūrovų pagrindinė problema operos, gauti balsus iš žiūrovų. Tikriausiai dėlto šiuo metu ir yra toks koef, nes lažybininkai netiki, kad žiūrovai aktyviai balsuos už šią dainą. Aš statyčiau, kad Estija laimės komisijos balsavimą(galbūt todėl laikyčiau juos favoritais). Įdomu tai, kad pasirodymas turbūt nukopijuotas. youtube.com/watch?v=v1CFZEn6cJw

Čekija. Jie džiaugsis jau patekę į finalą, ir nemanau, kad su tokiu stiliumi galima pretenduoti kovot dėl pergalės. Dar galima diskutuot ar jie pateks į TOP10.

Bulgarija. Sunku pasakyt, gal kažką praleidau, kaip jie ten prie favoritų. Reiks dar pasidomėt kodėl...

Belgija. Šių metų juodasis arkliukas be klausimų. Vis dar kaikur sėdi 15 koef. Daina neįtikėtinai pritraukia, priedainis įdomus, o jos vokaliniai sugebėjimai drąsiai konkuruoja su pereitų metų atlikėja. Net neabejoju TOP10 šių metų konkurse. Bet tikiu ir TOP5 ir sakyčiau mano akimis tai viena favoričių laimėt. Jei reiktų statyt, turbūt 15 koef man atrodo pats geriausias statymas šiuo metu. Vienintelis minusas, kuris galbūt net ne minusas, kad daina tokia labiau liūdnesnė/dramatiška ir tokios dainos praktiškai niekada nekovoja dėl pergalių(Ukraina išimtis).

Australija. Viskas ok su ja, daina kaip daina kokybiška ir ims aukštą vietą, bet man toks jau politiškas klausimas, jei pirmus du metus buvo idėja, kad va gal prabalsuokim už Australija(nesvarbu ta daina net), nes tai juk AUSTRALIJA! Žodžiu kaip vaikui duoti naują žaislą, visi norėjo pasirodyti, atiduoti savo balsą šiai šaliai, bet manau ta banga bus praėjusi, o pergalę ne europos šaliai vargu bau, kad norėsim duot.

Norvegija. Visgi nenurašau Rybako. Jis legenda ir to neįmanoma nuginčyti. Ar daug metų žiūri Euroviziją ar vos kelis metus, bet praktiškai visi Eurovizijos žiūrovai žino Rybaką(tai jam duos tikrai daug balų). Daina tokia vėl "catchy" bando ant vakaro nuotaikos paimt visus. Sulyginčiau su pereitų metų Moldova. Nežinau ar to pakaks pergalei, nes to ką padarė 2009m jau neįmanoma atkartot ir jei kažkas tikisi panašaus hito, galbūt ir nusivils, bet jis moka iš dainos išspausti VISKĄ, o tai gali būti stiprus kozeris šių metų konkurse.
Registravosi: 2012/05/08 Žinučių: 154 Padėkų: 11
Cituoti
3
Ir pamiršau netgi Suomiją. Niekaip nesuprantu kodėl jų tokie blogi koef. Nu gal ir nelaimės(nors 41 tai wow), bet jau tikrai pateks į finalą (1.60 dabar). Visi puikiai žino, kad jos vokalas nerealus ir ji tikrai yra žinoma dėl UK x factor. Daina ras savo žiūrovą, aš net nustebęs, kad TOP10 3.60. Kiek girdėjau kurs naują šou, tad turėtų būt geriau nei per nacionalinį finalą.
Registravosi: 2012/05/08 Žinučių: 154 Padėkų: 11
Cituoti
1
Parasysiu ir savo pora minciu apie laikomus lyderius

Graikija - Pradedu nuo savo favoritu,nezinau kuo ,bet daina suzavejo iskarto isijungus.Bukmekeriai laiko Graikija 11 vietoi ,mano akim sukurus grazu pasirodyma ant scenos i Top 5 patekti turi buti imanoma nepolitikuojant zinoma.

Svedija - Vel turi nebloga pop gabala kuris uzims auksta vieta be jokiu galimybiu laimet.
Norvegija - Prie prognozuojamos 8 vietos velniskai stipriai prisideda visiem zinomas atlikejas.Ir nepasakyciau ,kad tik del vardo.Atrodo ant scenos puikiai, o ,kad balsas nepaves visi jau zino.
Olandija - Sunku pasakyt kuo, bet patinka.Praklausius beveik puse 2018 metu eurovizijos atlikeju manau, kad Waylon issiskyre labiausiai.
Izraelis - Na niekaip nematau kaip galima butu priskirti juos favoritais ir dar taip toli nuo kitu.Daina nera bloga ir atlikeja atrodo charizmatiska, bet nematau as ju patenkant i top3.Priskirciau i 5-8 vieta.
Estija - Suteikia sansa Eurovizijai atkeliauti i Baltija.Prie operos stiliaus eurovizijoi zmones jau baigia priprast, o kokybiskas atlikimas neleidzia isjungti dainos,siais metais laukiu is ju daug top3 manau realu.
Cekija - Nei daina nei atlikejas nepatiko. Tiesiog visiskas popsas ir bukmekeriai zinoma supranta ,kad toks popsas gali uzimti auksta vieta tai ir prognozuoja net 3.Bet nemanau ,kad pavyks patekti i penketuka.
Belgija - Nieko blogo nemanau apie daina, bet man toks grynai James Bond filmo takelis.Gal ant scenos padarius grazu pasirodyma butu imanoma net patekti i penketuka
Registravosi: 2015/03/22 Žinučių: 54 Padėkų: 16
Cituoti
1
NbaPicks rašė:

Parasysiu ir savo pora minciu apie laikomus lyderius

Graikija - Pradedu nuo savo favoritu,nezinau kuo ,bet daina suzavejo iskarto isijungus.Bukmekeriai laiko Graikija 11 vietoi ,mano akim sukurus grazu pasirodyma ant scenos i Top 5 patekti turi buti imanoma nepolitikuojant zinoma.

Svedija - Vel turi nebloga pop gabala kuris uzims auksta vieta be jokiu galimybiu laimet.
Norvegija - Prie prognozuojamos 8 vietos velniskai stipriai prisideda visiem zinomas atlikejas.Ir nepasakyciau ,kad tik del vardo.Atrodo ant scenos puikiai, o ,kad balsas nepaves visi jau zino.
Olandija - Sunku pasakyt kuo, bet patinka.Praklausius beveik puse 2018 metu eurovizijos atlikeju manau, kad Waylon issiskyre labiausiai.
Izraelis - Na niekaip nematau kaip galima butu priskirti juos favoritais ir dar taip toli nuo kitu.Daina nera bloga ir atlikeja atrodo charizmatiska, bet nematau as ju patenkant i top3.Priskirciau i 5-8 vieta.
Estija - Suteikia sansa Eurovizijai atkeliauti i Baltija.Prie operos stiliaus eurovizijoi zmones jau baigia priprast, o kokybiskas atlikimas neleidzia isjungti dainos,siais metais laukiu is ju daug top3 manau realu.
Cekija - Nei daina nei atlikejas nepatiko. Tiesiog visiskas popsas ir bukmekeriai zinoma supranta ,kad toks popsas gali uzimti auksta vieta tai ir prognozuoja net 3.Bet nemanau ,kad pavyks patekti i penketuka.
Belgija - Nieko blogo nemanau apie daina, bet man toks grynai James Bond filmo takelis.Gal ant scenos padarius grazu pasirodyma butu imanoma net patekti i penketuka

Kuom butent tau patinka Graikija?
Registravosi: 2013/10/03 Žinučių: 326 Padėkų: 20 Tel.: LT
Cituoti
0
kirpejas rašė:

Kuom butent tau patinka Graikija?

Apie savo favorita turejau daugiau aprasyt.
Gal as tik esu susizavejas tuo kaip puikiai skamba graiku kalba.Pati daina labai ikvepenti ir motyvuojanti net nesuprantat apie ka yra zodziai galima jaust kazkoki sunkumu pergyvenima.Sunku kazka labai daug komentuot ,bet man asmeniskai graikija verta daug aukstesnes vietos nei yra prognozuojama.
Registravosi: 2015/03/22 Žinučių: 54 Padėkų: 16
Cituoti
0
Kokios nuomones apie Lietuvos sansus pusfinalyje ir zengiant toliau?
Registravosi: 2013/10/03 Žinučių: 326 Padėkų: 20 Tel.: LT
Cituoti
0
kirpejas rašė:

Kokios nuomones apie Lietuvos sansus pusfinalyje ir zengiant toliau?

Palei mane daina grazi, bet ne eurovizijos tipo.
Registravosi: 2014/11/24 Žinučių: 37 Padėkų: 33 Tel.: IE
Cituoti
0
edvinasmart rašė:

Palei mane daina grazi, bet ne eurovizijos tipo.

Sutinku, jei iki finalo pateks, cia bus max.
Registravosi: 2018/03/25 Žinučių: 7 Padėkų: 1
Cituoti
0
Mano pasirinkimai siemet:
Olandija pateks i top 10 @2.3
Cekija pateks i top 10 @1.55
Danija pateks i top 10@ 3.8

Ir labai gerai ziurisi Lenkija pateks i top 10 @ 9
Registravosi: 2013/01/13 Žinučių: 39 Tel.: LT
Cituoti
0
Gerdas rašė:

Mano pasirinkimai siemet:
Olandija pateks i top 10 @2.3
Cekija pateks i top 10 @1.55
Danija pateks i top 10@ 3.8

Ir labai gerai ziurisi Lenkija pateks i top 10 @ 9

Nepritarciau nei vienam statymui, bet sekmes 😁 jeigu statai, statyt betfair, koeficientai tavo pasirinkimams kur kas aukstesni, atitinkamai: Olandija - @2,72 ; Cekija - @ 1,62 ; Danija - @ 6,2 ; Lenkija - @ 10
Registravosi: 2016/09/20 Žinučių: 194 Padėkų: 2
Cituoti
0
rizikanefizika rašė:

Nepritarciau nei vienam statymui, bet sekmes 😁 jeigu statai, statyt betfair, koeficientai tavo pasirinkimams kur kas aukstesni, atitinkamai: Olandija - @2,72 ; Cekija - @ 1,62 ; Danija - @ 6,2 ; Lenkija - @ 10

Reikia neužmiršt, kad atskaičiavus betfair mokesčius, kofai gaunasi šiek tiek mažesni. Lietuviams yra taikomas 6.5% mokestis nuo pelno. Tai jeigu statai, pvz., ant @2.00 kofo, realiai tu statai ant @1.935.
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1618 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
1
Kurioi bendrovei statote uz Eurovizija ?
Registravosi: 2018/04/09 Žinučių: 1
Cituoti
0
Registravosi: 2016/09/20 Žinučių: 194 Padėkų: 2
Cituoti
0