Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Eurovizija 2018

Atsakyti Sekti temą
alon rašė:

Austrai irgi viena didziausiu staigmenu su top3. Pagal kofus tai is finalo dalyviu ties viduriu ir zemiau buvo.

Pagal ziurovus jie ten ir turejo buti, bet juk yra komisija.. 😁
Registravosi: 2013/10/03 Žinučių: 326 Padėkų: 20 Tel.: LT
Cituoti
0
+3u is eurovizijos 😄 galima grizt prie krepsinio 😄
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
5
Izraelis pasirode klaikiai, tiek vokaline prasme, tiek vizualine
Registravosi: 2017/12/23 Žinučių: 200 Padėkų: 30
Cituoti
1
"Imagine putting an overweight guy on stage celebrating his weight and singing about "stupid girls". Oh wait, the song would never be allowed."

=)
Registravosi: 2014/07/03 Žinučių: 187 Padėkų: 71
Cituoti
14
Is visu situ kliedesiu gali bent 1 irodyt ? Ar po pralaimejimo ieskai kaltu ?
Registravosi: 2011/08/21 Žinučių: 2105 Padėkų: 67
Cituoti
0
Mano manymu pati didziausia sensacija cia ziurovu balsai Svedijai, negi maziau uz visokias Albanijas ir Serbijas? 😄
Registravosi: 2013/08/26 Žinučių: 52
Cituoti
2
Sendien biskeli geriau is nuejau miegot pabudau ir visi sako kad vista laimejo eurovizija, pl zmones pasakykit kad as kur galva girtas susitrenkiau ir sapnuoju sita suda.
*** atvirai sakau man buvo geda jos klausytis o ji *** laimejo , as kazko nesuprantu sitam pasauly
Registravosi: 2017/10/11 Žinučių: 93 Tel.: LT
Cituoti
2
Robis17 rašė:

Sendien biskeli geriau is nuejau miegot pabudau ir visi sako kad vista laimejo eurovizija, pl zmones pasakykit kad as kur galva girtas susitrenkiau ir sapnuoju sita suda.
*** atvirai sakau man buvo geda jos klausytis o ji *** laimejo , as kazko nesuprantu sitam pasauly

Eik miegot 😁) ne tu vienas.. man ta daina kazkoks pasityciojimas
Registravosi: 2015/01/06 Žinučių: 1566 Tel.: GB
Cituoti
-1
sport advisor rašė:

Eik miegot 😁) ne tu vienas.. man ta daina kazkoks pasityciojimas

*** ir kaip uzmigt po tokiu naujienu ? *** man tie kosmarai ?
mes ir taip veryga turim jau, o cia dar vista eurovizija laimi.
Registravosi: 2017/10/11 Žinučių: 93 Tel.: LT
Cituoti
-1
Žodžiu kaip Eurovizijos fanui šie metai skausmingi. Kai žinau, kad kovoja dėl pergalės Izraelis su Kipru ir abu vienas už kitą labiau nepatinka, nekoks jausmas. Tada Live stebuklus krečia Austrija su Vokietija, kurios nu visiškai nevelka ir nesiklauso, galvoju, NU TIEKTO, pabūsiu tikras eurovizijos fanas ir pasirgsiu už tipinę Eurovizinę dainą - Švedijos. Tebūnie triumfuoja Eurovizinis popsas, saldžiai pateiktas... ir tik prasidėjus žiūrovų balsavimui su šlapiu skuduru per veidą tekštelėjo akimirksniu... Dar galvojau, paguodos prizas bent nukris, Lietuva TOP10, bet netrukus supratau, kad tai bus labai liūdnas vakaras.

P.S. Nu atsakykit rimti betintojai(arba kas turit pažinčių su lažybų bendrovėm ar dirbę ten ir pan.) ar gali pirkti lažybų punktai informaciją(čia visgi kalbu apie rimtus punktus, ne kokius LT, kurie turbūt viską nusižiūri). Nes man sunku suvokti, kaip per 10m evoliucionavo informacija, koef šokinėja ir labai tiksliai. Aš suprantu, kad žmonės stato, bet jei Kipras ten po repeticijų šoko iškart, tai dar galima pateisint, maždaug va pažiūrėjo ir pamatė, tai kaip Vokietis nekrito po repeticijų😟 Kodėl Vokietis tik šiandien staiga krito akimirksniu, nors rezultatai jokie dar nebuvo paskelbti? Perdaug čia tie lažybų punktai žino.
Registravosi: 2012/05/08 Žinučių: 154 Padėkų: 11
Cituoti
2
Senseless rašė:

Žodžiu kaip Eurovizijos fanui šie metai skausmingi. Kai žinau, kad kovoja dėl pergalės Izraelis su Kipru ir abu vienas už kitą labiau nepatinka, nekoks jausmas. Tada Live stebuklus krečia Austrija su Vokietija, kurios nu visiškai nevelka ir nesiklauso, galvoju, NU TIEKTO, pabūsiu tikras eurovizijos fanas ir pasirgsiu už tipinę Eurovizinę dainą - Švedijos. Tebūnie triumfuoja Eurovizinis popsas, saldžiai pateiktas... ir tik prasidėjus žiūrovų balsavimui su šlapiu skuduru per veidą tekštelėjo akimirksniu... Dar galvojau, paguodos prizas bent nukris, Lietuva TOP10, bet netrukus supratau, kad tai bus labai liūdnas vakaras.

P.S. Nu atsakykit rimti betintojai(arba kas turit pažinčių su lažybų bendrovėm ar dirbę ten ir pan.) ar gali pirkti lažybų punktai informaciją(čia visgi kalbu apie rimtus punktus, ne kokius LT, kurie turbūt viską nusižiūri). Nes man sunku suvokti, kaip per 10m evoliucionavo informacija, koef šokinėja ir labai tiksliai. Aš suprantu, kad žmonės stato, bet jei Kipras ten po repeticijų šoko iškart, tai dar galima pateisint, maždaug va pažiūrėjo ir pamatė, tai kaip Vokietis nekrito po repeticijų😟 Kodėl Vokietis tik šiandien staiga krito akimirksniu, nors rezultatai jokie dar nebuvo paskelbti? Perdaug čia tie lažybų punktai žino.

Abejoju, kad lažybų puntai ką nors žino. Jie kopijuoja kofus nuo betfair. Ir abejoju, ar kas nors iš lažybų sferos žino rezultatus. Pvz. aš finalo metu pasiėmiau, kad Austrija bus top 15 su @1.90 kofu. Tai kas tokį kofą duotų žinodamas komisijos balsavimus? Viskas čia švaru. Aš pats patyriau nemažą minusą šiemet. Galima sakyti nieko neatspėjau 😄 O juokingiausia, kad nepaėjo ale garantuotas statymas, kad Italija nebus top 5. Jei ne tas statymas, tai dar būčiau ant savų išėjęs, bet kažkodėl buvau tikras, kad eis. Sulaužiau vieną svarbiausių lažybų taisyklių. Negalima statyti ant mažų kofų. Garantuotų statymų nebūna. Gera pamoka ateičiai.
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1618 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
3
Pasiėmiau tik 2 prieš Euroviziją: Australija ir Lietuva nebus top10 ir nuėjau miegot. Logika tokia, kad dainos nelabai Eurovizinės iršitos šalys neturi daug draugų kas balsuotų. Šį kart paėjo 😁
Registravosi: 2018/02/22 Žinučių: 111 Tel.: LT
Cituoti
2
Man tai geriausia eurovizija per pastaruosiu
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1771 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Realistiskai eurovizija domiuos del lazybu man patinka kitokia muzika, tai si eurovizija man buvo geriausia ever 😁
visu pirma pavyko atspeti nugaletoja, ko nepavyko arba nespedvau jau 3 metus austrija barzdota buvo visiska staigmena tais metais nespejau net.. ukraina tikejau ja bet irgi nespejau praeitais metais prisidejau ankstyvu betu o po to jau pries finaline laida zinojau kad pralaimesiu juo (swedija isrinko ne ta atlikeja, belgija jaudulys buvo ryskiasias palydovas ant scenos..) siemet is anksto paimiau estija atrodė įspudingai tada atsirado israelis ir imiau ji kad ir su mazu kofu bet dejau daug dar su labai dideliu uzsidejau siek tiek uz bulgarija tada iskilo kipras bet netikejau kad vien geras pasirodymas gali imti visa sou dejau israel su didesniu koef.
apie israeli visu pirma man ta daina nepatiko. pamaciau pirma syki galvojau ziauriai gerai sukomplektuota daina bet nepatiko tas issireiskimas "stupid boy" po to supratau kas ka reiskia buvo pofik . palygint su praeitais metais israelio atstove buvo ne sekmingiausias zmogus pasaulyje vien del to nes jis yra italas o storule is kurios visi tyciojosi ir dabar ji sako eikit nafik visiems besityciojantiems.. stipru? manau suprantat kad tokio stiliaus zinute auditorija turi, taip pat pati atlikeja tikrai auksto lygio tiek dainuoja miksuoja beatbox.. as ta diena kai atsirado jos daina youtube ir paziurejau jos pasirodymus israelyje galvojau wtf anksciau niekas nieko apie ja nerase nes tie live pasirodymai tikrai stiprus,.. taigi buvo zinute buvo stipri atlikeja ir buvo stipri itraukianti gal kiek per krastutine daina paketas geras.. tiems kas sako kudakavimas lazybose ar bent jau eurovizijos lazybose tikrai nera ka veikti nes taip pavirsutiniskai analizuot ir suprast reikalus turetu but geda

is papildomos pasiulos kaip jau esu ne syki sakes geriausia statyt nepateks tai siemet 1sf azarbaijan belgija, 2sf latvia finale pasinaudojau puikia senseless prognoze estija auksciau australija nes ir paciam is praeitu metu buvo istrige kad jei komisija ir duoda australijai balu tai ziurovai nifiga neduoda o estijai komisija duos daugiau tai automatiskai taip ir gaunas..

pralosiau 650ant estijos win 450 ant bulgarijos win o pliusas didziausias kadanors sugeneruotas per menesi nors is tikro tenise per puse metu vargau diena is dienos ir tai ne visad toki turejau
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1771 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
2
Tai kad daugumai balsu neuzskaite kas balsavo uz Ieva is uzsienio, tai nezinau ar cia technines kliutys ar cia koks specialus blokavimas..faktas kad ne is vienos salies balsuojant su tuo susidure :/
Registravosi: 2008/11/25 Žinučių: 370
Cituoti
-4
Player rašė:

Tai kad daugumai balsu neuzskaite kas balsavo uz Ieva is uzsienio, tai nezinau ar cia technines kliutys ar cia koks specialus blokavimas..faktas kad ne is vienos salies balsuojant su tuo susidure :/

Na dėl emigrantų balsų, tai viskas suėjo idealiai. Norway, UK, Ireland po 12 taškų visi. Dar priedo ir latviai su estais po 12.
Registravosi: 2017/03/16 Žinučių: 41 Padėkų: 3 Tel.: LT
Cituoti
2
Erikinho rašė:

Na dėl emigrantų balsų, tai viskas suėjo idealiai. Norway, UK, Ireland po 12 taškų visi. Dar priedo ir latviai su estais po 12.

O Lenkija kur? Taip komentavo zmones kad super daina, kad didelis palaikymas ir is ziurovu balsu nieko, komisija sukrapste viena taska 😄 Svedijos lietuviai susidure su problemomis taip pat balsuojant, nes neuzskaitinejo balsu, jei is 20 galimu tik 4 uzskaito..
Registravosi: 2008/11/25 Žinučių: 370
Cituoti
0
Tas pats ir Danijoje buvo, neuzskaityti balsai. Bet nebus taip kad tik uz Lietuva balsuojantiems tokios problemos, neabejoju, kad ir kitos salys susidure su tuo.
Registravosi: 2013/10/03 Žinučių: 326 Padėkų: 20 Tel.: LT
Cituoti
0
kirpejas rašė:

Tas pats ir Danijoje buvo, neuzskaityti balsai. Bet nebus taip kad tik uz Lietuva balsuojantiems tokios problemos, neabejoju, kad ir kitos salys susidure su tuo.

Kaip jūs žinot, kad balsai nebuvo užskaityti. Bent jau Lietuvoj siunčiant SMS nebuvo jokių atsakomųjų žinučių kaip "Jūsų balsas užskaitytas". Tai iš kur čia tokios kalbos, kad kažkur neužskaitė balsų?
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1618 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
1
Filosofas rašė:

Kaip jūs žinot, kad balsai nebuvo užskaityti. Bent jau Lietuvoj siunčiant SMS nebuvo jokių atsakomųjų žinučių kaip "Jūsų balsas užskaitytas". Tai iš kur čia tokios kalbos, kad kažkur neužskaitė balsų?

Bent jau UK neleido sms siust (net nebuvo tokios galimybes), o telefonais kad surinkciau 40 balsu uz Ieva reikejo atlikt kazkur 120-150 skambuciu, nes linijos luzdavo ir neviska sujungdavo
Registravosi: 2011/01/24 Žinučių: 126 Padėkų: 71 Tel.: LT
Cituoti
0