Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Euro Ice Hockey Challenges 2008

Atsakyti Sekti temą
Na čia kaip sakoma lietuvaičius gerai "pagaidino", kad ir ne elitas, bet vistiek...
Na jo,kazkas panasaus,bet taip sneket nedera...
Žinau, kad nedera, bet yra kaip yra...
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 2021 Padėkų: 1
Cituoti
0
Na čia kaip sakoma lietuvaičius gerai "pagaidino", kad ir ne elitas, bet vistiek...
Na jo,kazkas panasaus,bet taip sneket nedera...
Žinau, kad nedera, bet yra kaip yra...
Velniop,cia tik kontrolines,zaidzia galima sakyt ne LT rinktine,o Elektrenai... 😄
Registravosi: 2007/09/23 Žinučių: 513
Cituoti
0
O ka buvai paemes?
Registravosi: 2007/09/23 Žinučių: 513
Cituoti
0
Gryną pergalę tapetėlyje 😁 Šiktelėjęs biškelį buvau jau 😄
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 2021 Padėkų: 1
Cituoti
0
Gryną pergalę tapetėlyje 😁 Šiktelėjęs biškelį buvau jau 😄
Tu tik pergale,o as ir minusine fora. Jei butum -2.5 fora paemes,turbut jau bilieteli butum ismetes,ane? 😄
Registravosi: 2007/09/23 Žinučių: 513
Cituoti
0
Gryną pergalę tapetėlyje 😁 Šiktelėjęs biškelį buvau jau 😄
Tu tik pergale,o as ir minusine fora. Jei butum -2.5 fora paemes,turbut jau bilieteli butum ismetes,ane? 😄
Greičiausiai jau būtų palaidotas po antro kėlinio 😁 Bet kai livescore mačiau, kad nesikeičia visiškai rezultatas trečiame periode, netikėjau, jog lietuviai gali atsilaikyti ir nepralaimėti. Aišku tokio rezultato neistikėjau pamatyti, maniau bent 5:3 turėtų laimėt norvegai, pasirodo laimėjo ir su dideliu kaupu 😁
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 2021 Padėkų: 1
Cituoti
0
Gryną pergalę tapetėlyje 😁 Šiktelėjęs biškelį buvau jau 😄
Tu tik pergale,o as ir minusine fora. Jei butum -2.5 fora paemes,turbut jau bilieteli butum ismetes,ane? 😄
Greičiausiai jau būtų palaidotas po antro kėlinio 😁 Bet kai livescore mačiau, kad nesikeičia visiškai rezultatas trečiame periode, netikėjau, jog lietuviai gali atsilaikyti ir nepralaimėti. Aišku tokio rezultato neistikėjau pamatyti, maniau bent 5:3 turėtų laimėt norvegai, pasirodo laimėjo ir su dideliu kaupu 😁
Labai jau lengvai nuspejami tie musu Lietuvaiciai... 😁
Registravosi: 2007/09/23 Žinučių: 513
Cituoti
0
Tai aišku, norvegai žaidė atsipalaidavę, to pasirodo neužteko, tai metė rimčiausias pajėgas lemiame periode ir jie jau sudėjo visus taškus ant i. 😁
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 2021 Padėkų: 1
Cituoti
0
Tai aišku, norvegai žaidė atsipalaidavę, to pasirodo neužteko, tai metė rimčiausias pajėgas lemiame periode ir jie jau sudėjo visus taškus ant i. 😁
Va,butent... 😁
Registravosi: 2007/09/23 Žinučių: 513
Cituoti
0
Gryną pergalę tapetėlyje 😁 Šiktelėjęs biškelį buvau jau 😄
so did i 😄 jau galvojau kaip man tai ledas būtinai ir suknis 😔
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 4150 Padėkų: 335
Cituoti
0
Gryną pergalę tapetėlyje 😁 Šiktelėjęs biškelį buvau jau 😄
so did i 😄 jau galvojau kaip man tai ledas būtinai ir suknis 😔
Jau ir aš galvojau: "Negi Lietuva, kai pirmą kartą šiame turnyre prieš juos užmečiau paims ir pateiks sensaciją?". Ačiū dievui nepateikė 😁
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 2021 Padėkų: 1
Cituoti
0
Aš tai prieš statydamas galvojau hm... ledas, niekada neina... bet tada pagalvojau kad juk lietuva žaidžia, paskaičiau opo prognozę, kas favoritai ten nu ir pasiėmiau su tuo varganu kofu paskutinį įvykį, kad tilptų superstatymas 😁
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 4150 Padėkų: 335
Cituoti
0
Aš tai prieš statydamas galvojau hm... ledas, niekada neina... bet tada pagalvojau kad juk lietuva žaidžia, paskaičiau opo prognozę, kas favoritai ten nu ir pasiėmiau su tuo varganu kofu paskutinį įvykį, kad tilptų superstatymas 😁
Taip ir būna, kai imi statymą, kad Super tilptų 😁
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 2021 Padėkų: 1
Cituoti
0