Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

ATP/WTA Turnyrai ir Challengeriai (Week #22) 2008

Atsakyti Sekti temą
is patikimu anoninimiu salitiniu (giedriakas) suzinojau kad Karalius speciailiai kenkia zmonem ir sako lievus statymus,kaip galetum pasiteisint Karaliau? 😁
Taip, sakau lievus, kad tik visi pralaimėtų. Nežinau kodėl pas mane pliusas pastarųjų dviejų mėnesių buvo +300, bet greičiausiai ten pasisekė žiauriai ir netyčia tiek surinkau...
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 2021 Padėkų: 1
Cituoti
0
is patikimu anoninimiu salitiniu (giedriakas) suzinojau kad "Karalius"" speciailiai kenkia zmonem ir sako lievus statymus,kaip galetum pasiteisint Karaliau? 😁
Taip, sakau lievus, kad tik visi pralaimėtų. Nežinau kodėl pas mane pliusas pastarųjų dviejų mėnesių buvo +300, bet greičiausiai ten pasisekė žiauriai ir netyčia tiek surinkau...
Man kiek karalius pasake futbolo, tai visi pralose ir nezinau ka galvot :o:o:o😔
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 1239 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
0
is patikimu anoninimiu salitiniu (giedriakas) suzinojau kad ""Karalius""" speciailiai kenkia zmonem ir sako lievus statymus,kaip galetum pasiteisint Karaliau? 😁
Taip, sakau lievus, kad tik visi pralaimėtų. Nežinau kodėl pas mane pliusas pastarųjų dviejų mėnesių buvo +300, bet greičiausiai ten pasisekė žiauriai ir netyčia tiek surinkau...
Man kiek karalius pasake futbolo, tai visi pralose ir nezinau ka galvot :o:o:o😔
Taip, pastaruoju metu vien futbolą sakiau visiems, tad deginkit mane ant laužo už tai.
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 2021 Padėkų: 1
Cituoti
0