Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Tenisas 2018 LIVE

Atsakyti Sekti temą
Turejau ulker ir MenendeZ bet su galva jam negerai gine taškų galvojau ims yra kaip yra
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1484 Padėkų: 880 Tel.: LT
Cituoti
0
Benzema rašė:

Man vis daugiau klausimų kyla ar ši forumo tema išvis reikalinga, nes paskutiniu metu tai labiau panašu į lažybų paguodos kampelį, o ne teniso live diskusijas. Jeigu jau taip viskas supuvę, viskas sufixinta, niekas neina tai nestatykit. Dabar visus metus tie patys veidai, ta patį rašo, n* to reikia? Kokia nauda? Kodėl negiriat tenisininkų kai jie žaidžia gerai, bet visada peikiat kai žaidžia blogai?

Sveikinu, normalūs žmonės čia nebeužsuka. Labai teisingas pastebėjimas, tai invidualus, dar pridėčiau sunkus psichologinis sportas. Atsibodo kaip kiekvienas mačas fixas skaityt. Aš manau kad čia forume žmonės net atspėja fixus kurie mačai sufixinti, tik bėda, kad tai daro 4-5proc taiklumu, jei ne mažesniu todėl apie juos kalbėt nėra prasmės. Nekalbėkit apie ch. ir kitų turnyrų pirmus ratus. Garantuoju kad taip galimybė užlipt ant fix bus labai arti 0. Beto kodėl gi jūs galvojat kad nesat pastatę ant fix ir laimėje? Dar vienas deguto šaukštas į jūsų medaus statinę? 😄 Prajuokino kad čia minimas Garin, nes fotografavosi su Nadaliu, jei jūs statot remdamiesi tokiais argumentais, tai dar mažai pralaimit.. Žodžiu gal net ir aš siūlyčiau kažkaip uždaryt šitą temą nes lietuviai nėra pajėgūs tenise, ir tas normalu. Nevyksta jokie turnyrai čia, dauguma net nėra gyvai matę teniso, aš pats ne taip senai Pro mačus kelis stebėjau, išėjau praktiškai už galvos susiėmęs, gyvai daug geriau matosi kas laimės. Kas per TV atrodo lengvas smūgis realybėj gali būt sunkiai perkandamas, tiesiog ši šaka tikrai ne visiem. O ką daryt su šia tema tikrai nežinau, bet kažkaip reiktų nustot tas fix kalbas. Jei žiūrit teniso mačus kurie transliuojami per web camera, patys kalti, dar garantuoju kad ir ten stengiasi kiti, nes nenori praleist visa gyvenimą užkampį
Registravosi: 2018/03/05 Žinučių: 64
Cituoti
-3
Moralistai, kabinantys kitiems etiketes, yra bene šlykščiausia žmonių kategorija.
Registravosi: 2013/09/08 Žinučių: 200 Padėkų: 129
Cituoti
2
prokom rašė:

Moralistai, kabinantys kitiems etiketes, yra bene šlykščiausia žmonių kategorija.

Jūs patys sau užsidėje tas etiketes. Faktas vienas ši tema jokios naudos neneša
Registravosi: 2018/03/05 Žinučių: 64
Cituoti
0
Lažybos tenise lyg monetos metimas ir tik nuo pasirinkto koeficiento priklauso ar ilgame laikotarpyje tu turi 55% tikimybę laimėti
prieš bukmekerį ar 45%.Visa kita nesvarbu .Nebent tu nori ieškoti tiesos ir vadovautis logika ,tada jau kyla klausimas tu nori uždirbti ar surasti tiesa niekada nelaikęs raketės rankose?
Registravosi: 2017/03/18 Žinučių: 139 Padėkų: 2
Cituoti
-4
Seppi pries Basilashvili, yra nuomoniu? Pats galvoju uz Seppi, bet skaiciau kitur daug kas kitaip galvoja. Idomu ar kas stebesit
Registravosi: 2017/09/16 Žinučių: 116 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
0
Esencializtas rašė:

Lažybos tenise lyg monetos metimas ir tik nuo pasirinkto koeficiento priklauso ar ilgame laikotarpyje tu turi 55% tikimybę laimėti
prieš bukmekerį ar 45%.Visa kita nesvarbu .Nebent tu nori ieškoti tiesos ir vadovautis logika ,tada jau kyla klausimas tu nori uždirbti ar surasti tiesa niekada nelaikęs raketės rankose?

Tikslus komentaras, tiesos dar ieško tie kur galvoja kad stygom trūkus reikės visa rakete keist. Bet nenoriu perdaug gilintis į tai žinau asmeniškai ne vieną prasilošusį, kuris gerai lošia tą tenisą. Nematau kad čia kas nors value ieškotų, buvo toks atpwta tai matėsi žmogelis priklausomas ieško value atseit, bet realiai visa aukštų koef pasiūla nurašydavo ir pats to turbūt nesuprasdavo, tikrai sunkus atvejis. Žodis value čia net nereikalingas jau, čia kažka atgaivint būtų sunku nes laimintys turbūt neužsuka čia jau.
Registravosi: 2018/03/05 Žinučių: 64
Cituoti
-4
Thiemo - tsitsipo ace streamas gal yra?
Registravosi: 2014/03/26 Žinučių: 508 Padėkų: 2 Tel.: LT
Cituoti
0
Coco labai gerai atrodo pries halep, manau bent setą turėtų kabint
Registravosi: 2014/03/26 Žinučių: 508 Padėkų: 2 Tel.: LT
Cituoti
0
Jacob Win rašė:

Jūs patys sau užsidėje tas etiketes. Faktas vienas ši tema jokios naudos neneša

Pasilik generalizacijas sau, turbūt visi suprato, kad tamsta baltas ir pukuotas

adminai, gal reiktų pratrint ne į temą parašytas žinutes, įskaitant ir šią.
Registravosi: 2013/09/08 Žinučių: 200 Padėkų: 129
Cituoti
4
Millman - Maden, taip pat turit kokiu nuomoniu? Pats uz Millman uzsidejau gan nemazai topsporte, keista, kad koeficiento nemuse nei kiek, gavau su 1.84, kitur jau gan mazesni kofai. Maiden man toks labiau challenger lygio zaidejas, kaip lucky loser zaisdamas cia jau gan toli nukeliavo. Man cia tik Millman pergale svieciasi. Ka manot?
Registravosi: 2017/09/16 Žinučių: 116 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
0
TOTO rašė:

Millman - Maden, taip pat turit kokiu nuomoniu? Pats uz Millman uzsidejau gan nemazai topsporte, keista, kad koeficiento nemuse nei kiek, gavau su 1.84, kitur jau gan mazesni kofai. Maiden man toks labiau challenger lygio zaidejas, kaip lucky loser zaisdamas cia jau gan toli nukeliavo. Man cia tik Millman pergale svieciasi. Ka manot?

Ziurejau tiek viena tiek kita 😄 Nustebau kad Milmanui toki kofa duoda net 😄 vakar vs prancuzu nice sulose
Registravosi: 2017/03/30 Žinučių: 1030 Padėkų: 67
Cituoti
0
PENTIUM rašė:

Ziurejau tiek viena tiek kita 😄 Nustebau kad Milmanui toki kofa duoda net 😄 vakar vs prancuzu nice sulose

Labai idomu kaip seksis, aisku vokietis irgi nugalejo du stipresnius varzobus, bet nemanau, kad gali toliau jis eiti sitam turnyre, bent jau labai tikiuosi 😄
Registravosi: 2017/09/16 Žinučių: 116 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
0
TOTO rašė:

Millman - Maden, taip pat turit kokiu nuomoniu? Pats uz Millman uzsidejau gan nemazai topsporte, keista, kad koeficiento nemuse nei kiek, gavau su 1.84, kitur jau gan mazesni kofai. Maiden man toks labiau challenger lygio zaidejas, kaip lucky loser zaisdamas cia jau gan toli nukeliavo. Man cia tik Millman pergale svieciasi. Ka manot?

Yannick Maden
#844478231 Accepted
John Millman - Yannick Maden
Match Odds - Match - ATP Budapest - QF
400.00
Stake
@ 2.210
480.40
Registravosi: 2014/03/26 Žinučių: 508 Padėkų: 2 Tel.: LT
Cituoti
0
miisjyu rašė:

Yannick Maden
#844478231 Accepted
John Millman - Yannick Maden
Match Odds - Match - ATP Budapest - QF
400.00
Stake
@ 2.210
480.40

Cia kaip suprantu uz Maden? Gal gali parasyt, kodel tokios nuomones?
Registravosi: 2017/09/16 Žinučių: 116 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
0
As taip pat su Maden siandien.
Registravosi: 2017/06/30 Žinučių: 58
Cituoti
0
TOTO rašė:

Cia kaip suprantu uz Maden? Gal gali parasyt, kodel tokios nuomones?

Taip, už Maden. tai yra mano pasirinkimas, be daugybės argumentų. Millmanas gerai labai sužaidę prieš Pouille praeitą game, o du kartus iš eilės žaisti gerai yra tikrai labai sunku. Manau, Maden turi daugiau šancų
Registravosi: 2014/03/26 Žinučių: 508 Padėkų: 2 Tel.: LT
Cituoti
0
Supratau, manau nusimato idomus matchas😁 bus idomu stebeti
Registravosi: 2017/09/16 Žinučių: 116 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
0
TOTO rašė:

Supratau, manau nusimato idomus matchas😁 bus idomu stebeti

Geriau pelningas nei įdomus
Registravosi: 2014/03/26 Žinučių: 508 Padėkų: 2 Tel.: LT
Cituoti
1
TOTO rašė:

Supratau, manau nusimato idomus matchas😁 bus idomu stebeti

Na pirmame sete daug intrigos nebuvo dar vaizdas striginėja kažkodėl 😔
Registravosi: 2014/03/26 Žinučių: 508 Padėkų: 2 Tel.: LT
Cituoti
0