Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Tenisas 2018 LIVE

Atsakyti Sekti temą
Jacob Win rašė:

i.imgur.com/M5ois6q.png panašiai mėtau kartais, nieko daug nelaimiu bet jūsų pasirinkti mačai tragiški

Ant 1.66 koef metei, gi sakei man, kai buvau parases kazka su 1.65 koef, kad nera value.... 😔((( o ir statistika sena, ikelk siu dienu 😄
Registravosi: 2017/09/16 Žinučių: 116 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
0
TOTO rašė:

Ant 1.66 koef metei, gi sakei man, kai buvau parases kazka su 1.65 koef, kad nera value.... 😔((( o ir statistika sena, ikelk siu dienu 😄

Siomis dienomis nepaejo tikriausiai. Isvis jis sake, kad pragyvena tiek statydamas. As *** statau po pora simtu ant statymu, o kartais kelis k, bet pragyvent nesugebu turedamas teigiama roi, bet jis sugeba 😄
Registravosi: 2017/04/29 Žinučių: 182 Padėkų: 96
Cituoti
1
Nebuvo value nes abu gali ant grunto sulošt, ten ne statistika tik sėkmingesnis run, tingiu ieškot sakau ant lygiu einu dar išlošiu kartais jei tokia lempa paeina +250,
Registravosi: 2018/03/05 Žinučių: 64
Cituoti
0
Jacob Win rašė:

Nebuvo value nes abu gali ant grunto sulošt, ten ne statistika tik sėkmingesnis run, tingiu ieškot sakau ant lygiu einu dar išlošiu kartais jei tokia lempa paeina +250,

ATP- WTA is that you? 😁
Registravosi: 2017/03/30 Žinučių: 1026 Padėkų: 67
Cituoti
0
Priklausomas rašė:

Siomis dienomis nepaejo tikriausiai. Isvis jis sake, kad pragyvena tiek statydamas. As *** statau po pora simtu ant statymu, o kartais kelis k, bet pragyvent nesugebu turedamas teigiama roi, bet jis sugeba 😄

Kad čia algos 300eu, laimi 200 jau kitam mėnesio alga nes jis iki darbo nuvykt 100 eu išleidžia, beveik nedirbu nebent nelegaliai, bet tenise labiau pliusinu paskutiniu metu, bet šiemet neturiu jėgų lošimam tai neturiu daug ką kelt
Registravosi: 2018/03/05 Žinučių: 64
Cituoti
-4
Priklausomas rašė:

Siomis dienomis nepaejo tikriausiai. Isvis jis sake, kad pragyvena tiek statydamas. As *** statau po pora simtu ant statymu, o kartais kelis k, bet pragyvent nesugebu turedamas teigiama roi, bet jis sugeba 😄

Pas mane statymo sumos irgi, dazniausiai 10 kartu didesnes nei jo, ir siandien tas matchas WTA, pagal ji cia "profesionalai tokiuose matchuose nestato", bet kazkaip kai tik jis pakomentuoja, man tuo paciu ir sekme atnesa, visi statymai paeina, kuriuose jis sako, kad neverta statyt 😄

Siandien gi irgi rase lygtai, kad kazkur 3k pliusa gauna per metus, tokiom sumom statydamas tai cia beveik nieko gal nepralosia jis, saunuolis 😄

P.S: geras sekmingesnis run, pries pusantro menesio, tikriausiai daugiau vien minusuoja 😄
Registravosi: 2017/09/16 Žinučių: 116 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
1
TOTO rašė:

Pas mane statymo sumos irgi, dazniausiai 10 kartu didesnes nei jo, ir siandien tas matchas WTA, pagal ji cia "profesionalai tokiuose matchuose nestato", bet kazkaip kai tik jis pakomentuoja, man tuo paciu ir sekme atnesa, visi statymai paeina, kuriuose jis sako, kad neverta statyt 😄

Siandien gi irgi rase lygtai, kad kazkur 3k pliusa gauna per metus, tokiom sumom statydamas tai cia beveik nieko gal nepralosia jis, saunuolis 😄

P.S: geras sekmingesnis run, pries pusantro menesio, tikriausiai daugiau vien minusuoja 😄

Ka jis bll cia raso is viso 😄 kazkoks kosTmosas cia 😄
Registravosi: 2017/03/30 Žinučių: 1026 Padėkų: 67
Cituoti
1
TOTO rašė:

Pas mane statymo sumos irgi, dazniausiai 10 kartu didesnes nei jo, ir siandien tas matchas WTA, pagal ji cia "profesionalai tokiuose matchuose nestato", bet kazkaip kai tik jis pakomentuoja, man tuo paciu ir sekme atnesa, visi statymai paeina, kuriuose jis sako, kad neverta statyt 😄

Siandien gi irgi rase lygtai, kad kazkur 3k pliusa gauna per metus, tokiom sumom statydamas tai cia beveik nieko gal nepralosia jis, saunuolis 😄

P.S: geras sekmingesnis run, pries pusantro menesio, tikriausiai daugiau vien minusuoja 😄

Sveikinu, gal gali ir kokį lapą įmest ir aš galvoju pakelt stafkes
Registravosi: 2018/03/05 Žinučių: 64
Cituoti
-5
Belieka palaukti admin, kol patvirtind, jog cia is tikruju atp-wta
Registravosi: 2017/04/29 Žinučių: 182 Padėkų: 96
Cituoti
1
Galiu net išeit be adminų nėra man čia jokios info tik kažkokie pliusai minusai
Registravosi: 2018/03/05 Žinučių: 64
Cituoti
-4
Priklausomas rašė:

Belieka palaukti admin, kol patvirtind, jog cia is tikruju atp-wta

As irgi sakau kad cia labai panasu i LEGENDA 😄 ATP-WTA, senesni nariai zinos apie ka mes cia 😁
Registravosi: 2017/03/30 Žinučių: 1026 Padėkų: 67
Cituoti
0
Atp-wta kad ir kaip raudonavo ir minusavo, niekada tokių nesamonių nerašydavo, todėl nežinodami nustokit spėlioti ir stumt ant kitų vartotojų.

Jacob Win jeigu dar kartą pamatysiu tavo žinutę šioje forumo temoje, užblokuosiu rašymą forume apskritai, tai galioja iškart nuo šios mano žinutės.
Telegram grupė >>> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6258 Tel.: LT
Cituoti
8
Pirma karta stebejau Evans po narkotiku skandalo ir bano metu laiko 😄
Vaizdelis kraupus, pirma seta judejo judejo ir pist sustojo 2set losti, nors pries tai vaikis neturejo sansu 😄 nu okay 3set atejo is karto sausai vel savo gavo ir pralose varzybas pries double vaiku speca Miedler Lucas 😄 nu dar daug laiko reiks jam sugrizti
Registravosi: 2017/03/30 Žinučių: 1026 Padėkų: 67
Cituoti
0
Kodel toki kofa uz browna duoda😟)))
Registravosi: 2015/06/21 Žinučių: 329 Tel.: LT
Cituoti
0
Ka manot apie Potapova pries Gasparyan? Pats buvau Olybete, sakau uzsimesiu 300€ uz Potapova, nuo 2.15 kofo numuse iki 1.85 😄 skambino bukmeikeriam, jei kelt statymo suma, ar keltu kofa, nes uzsieni tai dar laikosi ~2.10, bet be sansu😁)) tai manau geras ivykis, jei dar spesiu, pats uzsimesiu kazkur uz Potapova
Registravosi: 2017/09/16 Žinučių: 116 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
1
Turėjau tokia nuojauta ,kad Millmanas į Turkija atskrido ,tik pailsėti ir pasideginti prie jūros po gero turnyro ir matom ,kad taip ir yra. 😁
Registravosi: 2017/03/18 Žinučių: 139 Padėkų: 2
Cituoti
0
Monfilsas kaip matau nusipirko jau nauja rakete (nes oro uoste jam visas sulauze krepsyje), bet nepadeda jam tas tai 😄
Registravosi: 2011/09/09 Žinučių: 138
Cituoti
0
Gal kas kokiu minciu , turi is sepio-djere , trungileti-lorenzio , struff-maden , minciu ? Mana djere setas vertas demesio, ir struff win ir lorenzi +1,5set dublis, kokiu idejus gal ?
Registravosi: 2012/02/29 Žinučių: 219 Padėkų: 4
Cituoti
0
pacanas33 rašė:

Gal kas kokiu minciu , turi is sepio-djere , trungileti-lorenzio , struff-maden , minciu ? Mana djere setas vertas demesio, ir struff win ir lorenzi +1,5set dublis, kokiu idejus gal ?

As dublius labai retai metu, bet siandien pasiimiau klizan + struff, lygiai 2 kofas. Vakar Maden uzgaudziau live antram sete su 2.1-2.8 kofais, bet nezinau, neispudingai jis pries ta Sugita atrode, tai manau cia Struffas 2-0 ima
Registravosi: 2017/09/16 Žinučių: 116 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
1
TOTO rašė:

As dublius labai retai metu, bet siandien pasiimiau klizan + struff, lygiai 2 kofas. Vakar Maden uzgaudziau live antram sete su 2.1-2.8 kofais, bet nezinau, neispudingai jis pries ta Sugita atrode, tai manau cia Struffas 2-0 ima

As visgi pasiemiau struff win + lorenzi +1.5 set stambiau , ir smulkiai turiu djere+lorenzi win
Registravosi: 2012/02/29 Žinučių: 219 Padėkų: 4
Cituoti
0