Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Tenisas 2022 LIVE

Atsakyti Sekti temą
PENTIUM rašė:

Na gal gal 😄 bet astunkojis yra astunkojis... Jis jeigu galvos nepameta, tai losia super. Anais metais skaudziai cia Rublev nusileido, bet vel po biski apsukas kaip ir sakai iki US open didins manau. O Graikas kazkoks manes neitikino... Ir ta ju priespriesa siaip dar losia, kad vienas kito nelabai megsta, nors jau sako, kad santykiai pasitaise ( ka jie daugiau gali sakyti aisku )... 😄
Coric galvoju +3,5 game imti su dubliu fules.

Nu aš coric pergalę pasiėmiau ir gal live 2-0 imsiu jei vaizdas patiks

Nu Medvedev prieš Kyrgios Toronte labai prastai atrodė o čia vakar manęs irgi neįtikino
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1771 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Na gerai, meginu Humbert live prie 4-6 0-1 ( su breaku ir antram sete ) 4 kofas. Netikiu, kad bicas be 3 setu pasiduos cia. Pirmam sete kazkaip nepasiseke, antram jau break atidave, bet tikiu, kad atlos ir kovos 😁
Registravosi: 2017/03/30 Žinučių: 1026 Padėkų: 67
Cituoti
1
PENTIUM rašė:

Na gerai, meginu Humbert live prie 4-6 0-1 ( su breaku ir antram sete ) 4 kofas. Netikiu, kad bicas be 3 setu pasiduos cia. Pirmam sete kazkaip nepasiseke, antram jau break atidave, bet tikiu, kad atlos ir kovos 😁

Wow wow, is 1-4 double break, bicas grizo ir 5-4 rodo charakteri, jeigu ir pralos, buvo verta - del emocijos 😁 tenisas yra amazing dalykas.
p.s. Usyk'as irgi saunuolis !
Registravosi: 2017/03/30 Žinučių: 1026 Padėkų: 67
Cituoti
0
PENTIUM rašė:

Wow wow, is 1-4 double break, bicas grizo ir 5-4 rodo charakteri, jeigu ir pralos, buvo verta - del emocijos 😁 tenisas yra amazing dalykas.
p.s. Usyk'as irgi saunuolis !

Taisausi is 1-4 laimetas setas 6-4 ! Charakteris yra yra pas Ugo. Dabar tikiuosi laikysime serva stabiliau ir vienu breaku uzbaigsime sitas varzybeles
Registravosi: 2017/03/30 Žinučių: 1026 Padėkų: 67
Cituoti
0
PENTIUM rašė:

Taisausi is 1-4 laimetas setas 6-4 ! Charakteris yra yra pas Ugo. Dabar tikiuosi laikysime serva stabiliau ir vienu breaku uzbaigsime sitas varzybeles

Gaila vilciu dave laimeti ir 30-15 laiminejo priesininko serva ir deuce turejo... ir prie 4-4 pavede pirmas servas ir gavome break 4-5. Gaila gaila, kofas smagus buvo atrode perlauze varzybas ir se tai Tau lygioje vietoje Ugo prarado budruma. Na nieko, finale vis tiek Lestienne netikiu, kad iveiks tautieti ar Vaseka 😁
Registravosi: 2017/03/30 Žinučių: 1026 Padėkų: 67
Cituoti
1
Įdomu ar Tsitsipas palūš po tokios neišnaudotos galimybės grįžti galutinai
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1771 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Tsistipas wineris bus ?
Registravosi: 2009/11/23 Žinučių: 1319 Padėkų: 6 Tel.: LT
Cituoti
0
Dealer rašė:

Tsistipas wineris bus ?

Savo prognozėje prirašiau visko, jie panašūs Tsitsipas šiek tiek geresnis daug ką lems smulkmenos ar sėkmė tai manau koef teisingai sudėlioti
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1771 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
gedmis rašė:

Savo prognozėje prirašiau visko, jie panašūs Tsitsipas šiek tiek geresnis daug ką lems smulkmenos ar sėkmė tai manau koef teisingai sudėlioti

??Sakai smulkmenos lems viska ir sakai, kad kofai gerai sudeloti,Nu tai turetu kofai buti 1.8-1.9 uz abu,o ne tokie kaip dabar. Cia tik coric su 2.5,net stambiau paimsiu ji
Registravosi: 2015/06/06 Žinučių: 20
Cituoti
0
Dienos pradziai vyrai siulau pasiimti lenkuose - Zhang Zhizhen. Puikiai juda kitaicas, cekui bus labai sunku manau, visi varzovai jo buvo easy, o finale rimtas ciurkistano atstovas laukia, kuris ir juda korte gerai, ir puola - keitaliodamas puses, serva turi 😁 bei turi chrakteri - praloses pirma sete ar atsilinedamas visada megina grizti i zaidima 😁 2,20 kofas
Registravosi: 2017/03/30 Žinučių: 1026 Padėkų: 67
Cituoti
0
Geros įžvalgos gedmi 😉
Registravosi: 2013/04/11 Žinučių: 610
Cituoti
1
Deadmau5s rašė:

??Sakai smulkmenos lems viska ir sakai, kad kofai gerai sudeloti,Nu tai turetu kofai buti 1.8-1.9 uz abu,o ne tokie kaip dabar. Cia tik coric su 2.5,net stambiau paimsiu ji

Matai mes kitaip biški koef suprantam aš manau kad kol tenise nėra už vieną 1.3 už kitą 3 tai tikrai fair chance to win turi abu, aišku reikia analizuoti mačą ir čia man jie atrodo labai apylygus. Matai aš vakar pasiėmiau 200 su 9.5 Coric tai man jau prie šių sąlygų jo dėt tikrai nebereikia, o ir bandau nešališką poziciją išlaikyti analizuojant todėl taip sakau 😁 bet sutinku kad kažkiek value gal ir yra už coric nes koef ne 1.75-2 galima bandyti prisikabinti prie Tsitsipo kad su shwartzman prasčiau sulošta

Jo tas Zhang juda belekaip bet aš nedaug sekų chalanger
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1771 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
1
funjan rašė:

Geros įžvalgos gedmi 😉

Ačiū savo prognozėje dar esu prirašęs vertinimų jeigu įdomu 😁
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1771 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
gedmis rašė:

Matai mes kitaip biški koef suprantam aš manau kad kol tenise nėra už vieną 1.3 už kitą 3 tai tikrai fair chance to win turi abu, aišku reikia analizuoti mačą ir čia man jie atrodo labai apylygus. Matai aš vakar pasiėmiau 200 su 9.5 Coric tai man jau prie šių sąlygų jo dėt tikrai nebereikia, o ir bandau nešališką poziciją išlaikyti analizuojant todėl taip sakau 😁 bet sutinku kad kažkiek value gal ir yra už coric nes koef ne 1.75-2 galima bandyti prisikabinti prie Tsitsipo kad su shwartzman prasčiau sulošta

Jo tas Zhang juda belekaip bet aš nedaug sekų chalanger

Gedmi, jeigu turesi laiko uzmesk aki 16h i karatista, manau liksi nustebes. 😁 tikrai gerai juda jis, aisku kaip tycia gali ispulti "ne jo diena" bet manau viskas bus gerai 😁
Registravosi: 2017/03/30 Žinučių: 1026 Padėkų: 67
Cituoti
1
PENTIUM rašė:

Gedmi, jeigu turesi laiko uzmesk aki 16h i karatista, manau liksi nustebes. 😁 tikrai gerai juda jis, aisku kaip tycia gali ispulti "ne jo diena" bet manau viskas bus gerai 😁

Mačiau prieš Marchenko tai be problemų buvo, šiandien neišeis pžiūrėt
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1771 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
gedmis rašė:

Mačiau prieš Marchenko tai be problemų buvo, šiandien neišeis pžiūrėt

Pirmam sete suvalgytas cekas. Tikiuosi neatleis antro 😁
Registravosi: 2017/03/30 Žinučių: 1026 Padėkų: 67
Cituoti
0
Ar čia man vienam mano prognozės nerodo prie aktyvių ar visiems?

Kas kokių komentarų apie pirmą setą? Kas buvo pradžioje nervai/jaudulys?
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1771 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
gedmis rašė:

Ar čia man vienam mano prognozės nerodo prie aktyvių ar visiems?

Kas kokių komentarų apie pirmą setą? Kas buvo pradžioje nervai/jaudulys?

Nerodo ir man Tavo cempiono, be Sveikinu su pergale 😁 graikas eilini karta parode, kad kiausai ne pas ji
Registravosi: 2017/03/30 Žinučių: 1026 Padėkų: 67
Cituoti
0
Visų pirma tai pasakysiu, jei žaist tenisą tai taip kaip šiam turnyre Coric žaidė, labai gražus ir efektyvus tenisas.
Viena po kito naikino gerus serverius, tiek gerus ralininkus.
Džiaugiuosi kad nedraudžiau statymo 😁 buvo antras mano koef 9+ ne Eurovizijoje 😁 pirmą sykį dejau Australijan open kažkada Zvereva M prieš Murray 😁
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1771 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
2
15game prie 7-6 1-0* pirmas taškas toks nesveikas 😄
Ir dar norėjau pasakyti belekoks susikaupimas ir jei neturi break netgi prie 15-40* vistiek stengiasi laimėti tą greimą
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1771 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0