Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Teniso prognozės 2011

Atsakyti Sekti temą
Ispudinga kova tarp Nalbandieno ir Hewito, jau ~4h losia, ziauriai ziauri kova.
Registravosi: 2010/07/15 Žinučių: 25
Cituoti
0
Kas ka mano apie stakofskio win werdsko win? 😁
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1814 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
R. Gasquet-A. Mannarino TS-34.5+ 2 1.8
Registravosi: 2010/02/04 Žinučių: 28
Cituoti
0
As pagalvojau kad herdych turetu pasispardyt bet paziuriu kad jis senis jau jo procentas pajmamu tasku ziaurus tiesiog eisais ar kuo gelbejosi. belucis buwo faflis tikras todel ir praejo herdych.. is 17 gal tik kokius 4 breik pointus padare belucis. o soderlingas is 8 padaro 6... taip kad susikaupes soderlingas gali nupust ta herdycha.. dar pazvelgus i tai kad senis herdych o lose 5 setus su beluciu tai kaip nalbai shikna turetu but.. jis dar kvalifikacijoj lose..

dar galvoju apie roanic. sitas servuoja nuosirdziai. pasieme sawo tasku daugiau pries lodra negu youzny pries kavcica... jis savim dbr lb pasitiki o youznis niekad neturejo tvirtybes.. jis viena seta viena daro kita jau kita... ir kavcicas jam pawadowawo.. as manau roanick overi ar fora tikrai turi imt.

ka jus galvojat apie siuos du macus? 😁
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1814 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Snd nieks neaptare geriausio maco kuria manau cilicius turi dideliu galimybiu pliusine fora nebloga,..
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1814 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Man atrodo macai tampa sunkiai prognozuojami sakyciau nebent ower pagaudyt... o kas visdelto statysit tonybete TIKRAI ispudinga pasiula ir ten manau rasit uz ka det ir laimet.
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1814 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Nu va tikrai neblo0gi macai is chalandzeriu
7702 Bemelmans Ruben-Kindlmann Dieter
Koef.1.50 Var. 1
7752 Zemlja Grega-Bester Philip
Koef.1.37 Var. 1

danga tikrai geresne bemelmensui o senis kidlmanas jau futurese zaist pradejo viskas jam...
zemlija australian open kvalifikacija praejo o jo priesininkas ne ir mAnau cia lygiu skirtumai akivaizdus.
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1814 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
G. Zemlja-P. Bester
1 1.35
A. Kuznetsov-M. McClune
1 1.30
T. Smyczek-L. Gregorc
1 1.50
J. Cabal-G. Elias
1 1.35
A. Ramos-Vinolas-J. Acasuso
1 1.60

Bendras koeficientas: 5.69

ka apie situos galvoji ? as tik del kusnetsov maziau daugiau tikras , visi kiti kazkokie ant klaustuko vien del to kad 1R ir neaisku ar motyvacija yra ir kokia ju forma

zemlja imu nes AO man patiko jo zaidimas
kusnetsov nes zymiai geresnis zaidejas ( tiesa saakant apie mclune isvis nesu girdejes)
smyczek didelis klaustukas , nes nesuprantu kodel toki dedeli kofa duoda pries ta gryba
cabal nes prisininkas jaunas ir kazkaip daugiau macu sulosta ant hardo
ramos nes jis mylimas grunteris mano , o acasuso nei si nei tas , losia retai kazkaip ( nors jau karta yra sudegines mane kai jo neivertinau)
Registravosi: 2010/10/31 Žinučių: 30
Cituoti
0
Na nzn..
seip smycek geras praeitais metais gera ispudi paliko bet jo priesininkas 3-0 pirmauja tarpusavio macuose...
cabal kuznecow smycek nzn irgi nieko nes pirmieji macai..

bet va radai Ramos-Vinolas-J. Acasuso ir nors abu siemet nezaide dar bet manau ramos vanilos tikrai lb geras sakyciau 😁
pasirinkimai logiski bet daug nezinios...
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1814 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Toks geras buwo macas dodigo galvojau jau sakes ir kaip atsigawo unreal buwo sirgau ir jis padare ko is jo norejau 😄D puikei issisuko nuo labai geru garcios forhendu. bet manau pawargo ir dar medicinine pertrauka antro seto pradzioj ime bet turbut nk rimto..
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1814 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Sveiki gal kas kokiu minciu turit del rytojaus grigelio maco😟 man pirma mintis buwo kad ji supurtys ir koef tikrai per aukstas.
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1814 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
93500
1#15000#70#93500
O. Patience - C. ReixO. Patience-C. Reix 12:00 1.70 --- 2.00


turit 20minuciu manau reix tikrai laimes
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1814 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Na aš šiandien su Cilicium eisiu, kokios jūsų mintys apie tai? 😁
Registravosi: 2008/04/08 Žinučių: 69
Cituoti
0
Na as buwau nurases menesiui kokiam ciliciu dbr... 😁 sweikinu 😁

berankis roanicius mahutas.. dolgatowas manau zymiai stipresnis bet nesiryzau imt..
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1814 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Ka siandien masto teniso ekspertai?
Registravosi: 2011/02/10 Žinučių: 19
Cituoti
0
Menkas ekspertas bet macai manau tikai geri ir jei kas nors nori padiskutuot kuo jie geri kuo blogi tai prasom 😉



D. Istomin-M. Russell
Kuris žaidėjas nugalės 1 1.75
F. Verdasco-I. Karlovic
Kuris žaidėjas nugalės 1 1.45
R. Soderling-P. Kohlschreiber TS H(0-4.5) 2 1.85
R. Mello-P. Andujar
Kuris žaidėjas nugalės 1 1.60
J. Johansson-D. Kindlmann
Kuris žaidėjas nugalės 1 1.45
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1814 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
As apie tenisa is vis nenusimanau, todel su manim diskutuoti nera ka, bet matau kad tu sitam saite tikrai vienas rimtesniu teniso ekspertu, todel daznai pasiremiu tavo imestais statymais, kad ir vakar berods visi tavo isvardinti praejo jei neklystu?
Registravosi: 2011/02/10 Žinučių: 19
Cituoti
0
Ne wisi mano praeina 😁 bet snd atsakingai atrinkinejaumanau verdasko tirai laimes duodu 90%
istominas atrodo susikaupes o rusell nlb ka gero rodo tiek kad amerika gimtine jo. bet istomino servas geras psichologiskai tvirtas jis.
johanson biski egzotika cia senas geras tenisininkas pries kidlman kuris nukove tinginy boleli bet cia manau jo kamuoliukus atmusines ir kidlmanas nlb susitwarkys.
mello siaucia ten dabar o andujar nuglejo robredo todel nes sis jau paWARGES ANTRA TURNYRA ISLAIKYT KONCENTRASIJA SUNKU.. vakar gailejaus kad andujar pliusines nejmiau.. andujar nlb stabilus siemet.
ir soderlingas -kolsnaiberis manau cia gali but 1 tiebreikas ir 1 syki prabreikins kolshnaiberi.. nors tinka ir 6:4 6:4.. seip tiketina ir tryju setu kowa nors neisivaizduoju kaip galima soderlinga breikint
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1814 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Labai issamu, dekuj, pasinaudosim butinai.
Registravosi: 2011/02/10 Žinučių: 19
Cituoti
0
Nu ka pasinaudojau ir nepasigailejau, aciu tau gedmis;]
Registravosi: 2011/02/10 Žinučių: 19
Cituoti
0