Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Lietuva: LKL

Atsakyti Sekti temą
Aciu dievui teisybe triumfavo ir nematysim komandu, kurios net nkl nesugeba laimeti
Cituoti
0
Betsafe-LKL vedėjų ir komentatorių atranka gyvai

Cituoti
1
embeded-image

BETSAFE–LKL“ RUNGTYNĖS INTERNETU NEMOKAMOS – TIK LIETUVOJE

Lietuvos krepšinio lyga pradeda bendradarbiavimą su „Fanseat“. Tris sezonus visos Lietuvos krepšinio lygos organizuojamos varžybos užsienyje bus pasiekiamos per „Fanseat“ platformą.

Krepšinio sirgaliai už Lietuvos ribų gales stebėti „Betsafe–LKL“ čempionato kovas ir Karaliaus Mindaugo taurės turnyrą tik „Fanseat“ portale. Aistruoliai per sezoną pamatys daugiau nei 200 rungtynių reguliariajame sezone ir atkrintamosiose varžybose.

Viso sezono rungtynės bus pasiekiamos ir tiesiogiai, ir pagal poreikį sporto ir pramogų platformoje „Fanseat“ – fanseat.com.

Sirgaliai visame pasaulyje galės stebėti lietuviškas krepšinio batalijas, taip pat Suomijos, Danijos krepšinio lygas, Albanijos futbolo lygą, Suomijos ir Prancūzijos ledo ritulio čempionatus bei daug kitų sporto varžybų – daugiau nei 2000 rungtynių per sezoną bet kuriame pasaulio kampelyje.

„Fanseat“ platformos naudojimo mėnesinė įmona – 7,99 €. Užsisakius paslaugą pirmos 14 dienų – nemokamos.

Jean-Maelis Gineste, „Fanseat“ generalinis direktorius, neslėpė džiaugsmo dėl susitarimo su Lietuvos krepšinio lyga: „Turime daugybę partnerių Europoje ir džiaugiamės prie jų galėdami prijungti stipriausią Lietuvos krepšinio lygą. Galimybė stebėti „Betsafe–LKL“ ir Karaliaus Mindaugo taurės turnyro rungtynes už Lietuvos ribų artimiausius trejus metus sustiprins „Fanseat“ pasiūlą Europos krepšinyje ir padės mums pasiekti naujas Europos šalis. Krepšinio sirgaliai nuo šiol visame pasaulyje galės matyti „Betsafe–LKL“ rungtynes, kurių iki šiol galbūt nestebėjo.“

Pasak Žygimanto Surinto, LKL vykdomojo direktoriaus, toks lygos žingsnis – sekimas jau išmintu taku: „Suprantame, kad internetinės transliacijos – tai ateitis. Imame pavyzdį iš NBA ir Eurolygos, kurios apmokestinusios visas savo transliacijas internetu. Lietuvos teritorijoje visos „Betsafe–LKL“ rungtynės ir toliau bus transliuojamos nemokamai. Užsienio rinkos iki šiol negalėdavome monetizuoti, o dabar, radę partnerius, galėsime dar labiau populiarinti lygą pasaulyje ir gauti visokeriopą naudą siekdami aukštinti transliacijų kokybę.“

„Betsafe–LKL“ sezono atidarymo rungtynės – jau šeštadienį Kaune tarp „Žalgirio“ ir Pasvalio „Pieno žvaigždžių“. Visos rungtynės Lietuvoje tiesiogiai transliuojamos DELFI.LT ir LKL.LT svetainėse.
Cituoti
0


Cituoti
1
Nu bet Zalgiris aukstas pilotazas siandien..baisu pagalvoti kas bus kita savaite eurolygoj su turku komandom..
Cituoti
0
Jo ir uz Zalgirio pergale, kai buvo -6 taskai betsafe kofas buvo 1,85. O kad Zalgiris net nesistenge zaisti tai cia labai akivaizdu
Cituoti
0
Pasipelne siandien kontoros 😁
Cituoti
0
Player rašė:

Nu bet Zalgiris aukstas pilotazas siandien..baisu pagalvoti kas bus kita savaite eurolygoj su turku komandom..

Jei ten zais su uzsidegimu, o cia tipo LKL jiems neidomu, butu pralose zaisdami nebutu pikta, bet kai kisa rungtynes be jokio judesio ir noro tai pasityciojimas tiek is LKL tiek is tu kur ateina i arena.
Cituoti
1