Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

NBA sezonas 2017/18

Atsakyti Sekti temą
fanimani rašė:

Pas Pelicans neblogas tvarkaraštis - b2b2b. Turbūt šiandien kai kas gaus pailsėti

Nėra tokio žodžio pas juos dabar, kai kiekvienos rungtynės jiems svarbios..bus čia kova dėl PO vietų iki paskutinių rungtynių.
Registravosi: 2017/06/23 Žinučių: 334 Padėkų: 25
Cituoti
0
Galvoju, kad Davis šiandien gaus ilsėtis. Jau vakar problemų su koja buvo iškilę.
Registravosi: 2014/07/13 Žinučių: 406 Padėkų: 565
Cituoti
0
fanimani rašė:

Galvoju, kad Davis šiandien gaus ilsėtis. Jau vakar problemų su koja buvo iškilę.

Ka gali ilsinti tai Rondo, nes Jrue vakar ilsejosi ir jau bus 4 rungtynes per 5 dienas. AD rungtynes uzbaige tvarkingai, tai jeigu kazkas per nakti nepasikeite tokio lyderio jie negali sau leist restint

Rondo pasirodo gavo poilsio per tas dienas. Tai tikrai gali ir pilna sudetim zaist
Registravosi: 2009/08/26 Žinučių: 322 Padėkų: 817
Cituoti
0
makafutka rašė:

Ka gali ilsinti tai Rondo, nes Jrue vakar ilsejosi ir jau bus 4 rungtynes per 5 dienas. AD rungtynes uzbaige tvarkingai, tai jeigu kazkas per nakti nepasikeite tokio lyderio jie negali sau leist restint

Rondo pasirodo gavo poilsio per tas dienas. Tai tikrai gali ir pilna sudetim zaist

Bet jei AD šiandien arba ryt gautų rimtesnę traumą - treneriui turbūt šakės. Su AD istorija žaisti 3 naktis paeiliui tikrai nenormalu. O jeigu duot poilsio, tai verčiau šiandien nei rytoj
Registravosi: 2014/07/13 Žinučių: 406 Padėkų: 565
Cituoti
0
Atrodytu logiskas variantas ir man, bet Gentry jau yra N kartu prasilenkes su logika ties AD. Esu ne karta mates per blowoutus ne tokioje sezono stadijoje ji perzaidziant, tai cia jeigu tik gaus zalia sviesa is daktaru ir lakstys 30+min
Registravosi: 2009/08/26 Žinučių: 322 Padėkų: 817
Cituoti
0
Na taip, būna čia nelogiškų dalykų - pvz vakarykštis Jazz pralaimėjimas Hawks man patiko. Pas Jazz per 2 paskutinius mėnesius 21 W, 4 L - du iš jų prieš Hawks !??.
Registravosi: 2014/07/13 Žinučių: 406 Padėkų: 565
Cituoti
0
Noriu statyti uz Cavaliers pergale. Raptors daug stipresni dabar ir gali laimeti bet mano argumentas yra kad Raptors pralaimes nes atkrintamosiose butu negerai kai jau butu laimeje siemet tiek daug pries Cavaliers ir tai gali supykdyti juos ir dar kad Raptors butu gerai kad Cavaliers isliktu 3 vietoje ir nereiketu su jais zaisti iki pat finalo. Ar labai trenktai atrodo sitos mano mintys? Fanimani, makafutka ir kiti nba pastovus statytojai ka jus galvojate?
Registravosi: 2017/10/04 Žinučių: 39 Padėkų: 342
Cituoti
0
Golazooo rašė:

Noriu statyti uz Cavaliers pergale. Raptors daug stipresni dabar ir gali laimeti bet mano argumentas yra kad Raptors pralaimes nes atkrintamosiose butu negerai kai jau butu laimeje siemet tiek daug pries Cavaliers ir tai gali supykdyti juos ir dar kad Raptors butu gerai kad Cavaliers isliktu 3 vietoje ir nereiketu su jais zaisti iki pat finalo. Ar labai trenktai atrodo sitos mano mintys? Fanimani, makafutka ir kiti nba pastovus statytojai ka jus galvojate?

Jei noretu pralaimet butu siandien restine DeRozana su Ibaka ar kitus zaidejus, bet taip nera
Registravosi: 2009/08/26 Žinučių: 322 Padėkų: 817
Cituoti
2
Bet negali gi taip akivaizdziai restinti. Ir atrodytu negraziai ir bauda gi gautu nes varzybos per nacionaline televizija o nba kovoja pries tuos specialius ilsinimus. Ar ne taip?
Registravosi: 2017/10/04 Žinučių: 39 Padėkų: 342
Cituoti
0
Golazooo rašė:

Noriu statyti uz Cavaliers pergale. Raptors daug stipresni dabar ir gali laimeti bet mano argumentas yra kad Raptors pralaimes nes atkrintamosiose butu negerai kai jau butu laimeje siemet tiek daug pries Cavaliers ir tai gali supykdyti juos ir dar kad Raptors butu gerai kad Cavaliers isliktu 3 vietoje ir nereiketu su jais zaisti iki pat finalo. Ar labai trenktai atrodo sitos mano mintys? Fanimani, makafutka ir kiti nba pastovus statytojai ka jus galvojate?

Kaip tik manau nera cia tokio dalyko kad kazkas kazko "bijotu".. nesamone net galvoti apie tai. manau tam ir restino DeRozana pries Magicus tik tam kad turetu jegu zaist pries Cavs
Registravosi: 2018/03/01 Žinučių: 380 Padėkų: 84
Cituoti
0
makafutka rašė:

Jei noretu pralaimet butu siandien restine DeRozana su Ibaka ar kitus zaidejus, bet taip nera

Gal žinai kiek realu šiandien VanVleetą pamatyt aikštėje? Neradau jokių reportų ant kiek rimta jo trauma.
Registravosi: 2018/02/15 Žinučių: 271 Padėkų: 37
Cituoti
0
werave rašė:

Gal žinai kiek realu šiandien VanVleetą pamatyt aikštėje? Neradau jokių reportų ant kiek rimta jo trauma.

Trauma tai nebuvo rimta, gal cia daugiau irgi ilsino ir dave kitiems pasireikst. Casey nori dabar duoti poilsio zaidejams, kad neprarastu ritmo pries PO
Registravosi: 2009/08/26 Žinučių: 322 Padėkų: 817
Cituoti
0
Kazkokiu update nera bet manyciau kad turetu zaisti Vanfleet siandien.
p.s. dziugu matyti kad i sezono pabaiga taip pagyvejo NBA skiltis
Registravosi: 2015/06/04 Žinučių: 23 Padėkų: 25
Cituoti
0
Makafutka ka siandien is pergaliu nba matai vertingo ?
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1484 Padėkų: 875 Tel.: LT
Cituoti
0
krulis11 rašė:

Makafutka ka siandien is pergaliu nba matai vertingo ?

Ka matau vertingo ta idedu i prognozes
Registravosi: 2009/08/26 Žinučių: 322 Padėkų: 817
Cituoti
6
makafutka rašė:

Ka matau vertingo ta idedu i prognozes

Batum out, gal eitų ką nors iš to išspausti?
Registravosi: 2018/02/15 Žinučių: 271 Padėkų: 37
Cituoti
0
werave rašė:

Batum out, gal eitų ką nors iš to išspausti?

Daugiausiai is to laimi Lamb, bet linija jau sukelta nuo praeitu rungtyniu
Registravosi: 2009/08/26 Žinučių: 322 Padėkų: 817
Cituoti
1
Cavsu gynyba..
Registravosi: 2018/02/15 Žinučių: 271 Padėkų: 37
Cituoti
0
werave rašė:

Cavsu gynyba..

Ir vistiek laimėjo...
Registravosi: 2014/03/26 Žinučių: 508 Padėkų: 2 Tel.: LT
Cituoti
0
miisjyu rašė:

Ir vistiek laimėjo...

Na su tokiu pataikymu manau būtų sunku pralaimėti 😁
Registravosi: 2018/02/15 Žinučių: 271 Padėkų: 37
Cituoti
0