Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

LIVE statymai

Atsakyti Sekti temą
VGTL rašė:

Football. Belarus. Smolevichi - Bate. Corners over 9 @ ~1.80

Grazintas
Registravosi: 2020/05/03 Žinučių: 93 Padėkų: 34 Tel.: LT
Cituoti
0
VGTL rašė:

Football. Belarus. Smolevichi - Bate. Statymas Bate win @ ~1.95

+++
Registravosi: 2020/05/03 Žinučių: 93 Padėkų: 34 Tel.: LT
Cituoti
1
Football. Belarus. Din. Brest - Din. Minsk. Geltonu korteliu over 4.5 @ ~ 1.75. Smulkiau
Registravosi: 2020/05/03 Žinučių: 93 Padėkų: 34 Tel.: LT
Cituoti
0
Football. Belarus. Din. Brest - Din. Minsk. 1st half over 2.5 @ ~ 2.70. Smulkiai
Registravosi: 2020/05/03 Žinučių: 93 Padėkų: 34 Tel.: LT
Cituoti
0
VGTL rašė:

Football. Belarus. Din. Brest - Din. Minsk. 1st half over 2.5 @ ~ 2.70. Smulkiai

1-1 lost
Registravosi: 2020/05/03 Žinučių: 93 Padėkų: 34 Tel.: LT
Cituoti
0
Football. Belarus. Din. Brest - Din. Minsk. Goals over 3.25 @ 1.95 B365.

Taip pat smulkiai statymas, kad bus parodyta raudona kortele @ ~4.60. Macas daugiau maziau tolygus, taciau labai kietas. Net 20 prazangu pirmajame kelinyje, o aistru antrajame bus gal net daugiau. Koef. turi siek tiek vertes prie siu salygu
Registravosi: 2020/05/03 Žinučių: 93 Padėkų: 34 Tel.: LT
Cituoti
0
VGTL rašė:

Football. Belarus. Din. Brest - Din. Minsk. Geltonu korteliu over 4.5 @ ~ 1.75. Smulkiau

+++
Registravosi: 2020/05/03 Žinučių: 93 Padėkų: 34 Tel.: LT
Cituoti
0
Tai koks siandien rezultatas +/-?
Registravosi: 2018/08/16 Žinučių: 247 Padėkų: 4 Tel.: LT
Cituoti
0
Stabdys rašė:

Tai koks siandien rezultatas +/-?

Skaiciuosim
Registravosi: 2020/05/03 Žinučių: 93 Padėkų: 34 Tel.: LT
Cituoti
0
Csgo. 2map Gosent pranasumas +3.5 ir win bandau. Abu smulkiai
Registravosi: 2020/05/03 Žinučių: 93 Padėkų: 34 Tel.: LT
Cituoti
0
Csgo. Mousesports win @ ~2.00 smulkiai
Registravosi: 2020/05/03 Žinučių: 93 Padėkų: 34 Tel.: LT
Cituoti
0
VGTL rašė:

Skaiciuosim

Kam tu rasai savo "sapaliones", jei nerasai balanso. Gali tu prirasyt visa romana,bet esme juk pliusas ar minusas. Nenori skaiciuot tu, nori speliot tik
Registravosi: 2009/11/06 Žinučių: 21 Tel.: LT
Cituoti
0
ttomeliss rašė:

Kam tu rasai savo "sapaliones", jei nerasai balanso. Gali tu prirasyt visa romana,bet esme juk pliusas ar minusas. Nenori skaiciuot tu, nori speliot tik

Zmogau, neturi ka veikti, skaiciuokis. As tiesiog dalinuosi live statymais. Nepatinka, apeik ir nereikes komentuot nesamoniu
Registravosi: 2020/05/03 Žinučių: 93 Padėkų: 34 Tel.: LT
Cituoti
0
Ziurek, paaiskinsiu paprastai. Ateinu as tarkim i sita tema, niekam nezinomas, rasau "beleka", 100 pralosiu, 90 laimiu ( kur laimiu uzsidedu pliusus), neskaiciuoju balanso, nors esu giliai siknoj ir sau pasakau juk as galiu atspet 😁) Tai kam tu cia rasai be statistikos? Koks tikslas be savo ego?
Registravosi: 2009/11/06 Žinučių: 21 Tel.: LT
Cituoti
0
ttomeliss rašė:

Ziurek, paaiskinsiu paprastai. Ateinu as tarkim i sita tema, niekam nezinomas, rasau "beleka", 100 pralosiu, 90 laimiu ( kur laimiu uzsidedu pliusus), neskaiciuoju balanso, nors esu giliai siknoj ir sau pasakau juk as galiu atspet 😁) Tai kam tu cia rasai be statistikos? Koks tikslas be savo ego?

Tai jis gal sau skaiciuojasi, o kam reikia ka dejo tegul ir susiskaiciuoja, ar cia kiekvienam paskaiciuot turi jis dabar?
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 577 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Tai koks tolkas cia rasyt be statistikos belekam?
Registravosi: 2009/11/06 Žinučių: 21 Tel.: LT
Cituoti
0
ttomeliss rašė:

Tai koks tolkas cia rasyt be statistikos belekam?

Tai jis gal sau vedasi statistika, gal po menesio ar metu pateiks ja, jei statai jo statymus veskis sau. iskart reikia pult del nieko. cia free tema, o tu ja tersi tiesiog, kas nori live statymus tas raso.
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 577 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Tai ateina visokie " jurgiai" ir raso tipo statymus. Kokia esme be statistikos?
Registravosi: 2009/11/06 Žinučių: 21 Tel.: LT
Cituoti
0
ttomeliss rašė:

Ateina luzeriai ir deda statymus. Tai super live statymus raso 😁

Nezinau, kaip tau paaiskinti, kad suprastum. As ateinu i tema "live statymai". Seku gyvai vykstancius sporto macus ir jei randu statyma, kuris MAN atrodo idomus ir vertas kazkokiu MANO pinigu, ji pasidedu ir pasidalinu cia. Pasidalinu, nes tai yra free tema, kuri nereikalauja turet kazkokia statistika, tam tikra balansa ar pns. Pasidalinu ir dziaugiuosi, jeigu kazkam kazkuo pavyko pagelbet pasirinkime. Kas nori paskaiciuot, kiek statymu buvo + ir kiek -, labai paprastai ta gali padaryti. Juk niekas neistrinta, visa istorija pries visu akis. Kiekvienas turi savo nuomone ir visiems geras nebusi, bet as manau, kad nebutina pulti zmoniu, kurie nori kazkuo padet ir negaili laiko cia kelt savo pasirinkimus. Dirbant su LIVE pasiula, patikek, yra labai nemazai veiklos net ir siuo sunkiu laikotarpiu, jau nekalbant apie iprastai vykstancius sporto renginius. Jeigu mano ikelti statymai tau kazkuo netinka, apeik juos, nesek, nestatyk, uzsimerk ir tiek. Jeigu neiseina, kreipkis i administracija ir jei jie man pasakys nedaryt taip ar anaip, as suprasiu. Kitu atveju, tavo tokie nelabai adekvatus komentarai tik tersia tema ir gaisina zmoniu laika. Is diskusijos as pasisalinu, taika.
Registravosi: 2020/05/03 Žinučių: 93 Padėkų: 34 Tel.: LT
Cituoti
0
ttomeliss rašė:

Tai ateina visokie " jurgiai" ir raso tipo statymus. Kokia esme be statistikos?

Dienos 15win, 10lost, 2 void. Jei ir toliau man skirsi tiek demesio, pabandyk pasiskaiciuoti ir pats. Peace.
Registravosi: 2020/05/03 Žinučių: 93 Padėkų: 34 Tel.: LT
Cituoti
0