Bitcoin

Moderatoriai: Vamos!!
Atsakyti Sekti temą
Tai cia tik paysera blokuoja
Cituoti
0
embeded-image
Cituoti
2
Antradienio vidurdienį Lietuvos laiku bitkoinas kainavo 11.540 USD, per dieną populiariausios kriptovaliutos kaina krito apie 2.400 USD, arba beveik 17%.

Plačiau: vz.lt/rinkos/2018/01/16/...arduodamas#ixzz54NDcKcKV
Cituoti
1
Kinų nauji metai tuoj, keičiasi kripto į grynus, kad galėtų dovanų nusipirkt kaip ir kiekvienais metais :)
Cituoti
0
Bitkoinas „kraujuoja“ antrą dieną: jau nekainuoja nė 10 tūkstančių JAV dolerių

embeded-image

Populiariausia kriptovaliuta bitkoinas toliau nuvertėja – trečiadienį jo kaina nukrito žemiau 4 nulių zonos ir siekia apie 9,7 tūkst. JAV dolerių. Perpus nuo rekordinių aukštumų nukritusią bitkoino kainą lėmė valstybių reguliuotojų pareiškimai apie planus riboti kriptovaliutas.

Trečiadienį bitkoino kaina krenta apie 15 proc. – ji iš viršaus kirto 10 tūkst. kartelę, ir 16.30 val. bitkoiną buvo galima parduoti už 9700 JAV dolerių. Tai perpus mažesnė kaina nei pernai gruodį, kuomet bitkoinas buvo aukštumose ties 20 tūkst. JAV dolerių.

„Nepaisant fakto, kad bitkoinas nuo aukštumų ties 19,8 tūkst. JAV dolerių, pasiektų gruodžio viduryje, nuvertėjo per pus, jis išlieka 1100 proc. brangesnis nei prieš 12 mėnesių. Tačiau matome svarbų pagreičio praradimą, ypač turint omenyje, kad bitkoino kaina nebuvo aukščiau 15 tūkst. JAV dolerių nuo antradienio. 10 tūkst. JAV dolerių kartelė yra svarbi sankryža, kadangi tai milžiniška psichologinė riba“, – „Business Insider“ teigia „City Index“ atstovas Simonas Revingtonas.

Dauguma kitų kritpovaliutų taip pat skaičiuoja dviženklius kainos nuosmukius. Eterio kriptovaliuta trečiadienį pinga 24 proc., ir kainuoja apie 848 JAV dolerius, „Ripple“ kaina tapo JAV dolerio ekvivalentu – 28 proc. atpigusi kriptovaliuta kainuoja 1 JAV dolerį.

Masinį kriptovaliutų išpardavimą sukėlė baimės, kad Azijos valstybės imsis riboti rinką – apie tai užsiminė Kinija, Pietų Korėja, o taip pat ir Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas.

Pietų Korėja svarsto apskritai uždrausti kriptovaliutų prekybą, ribojimus svarsto ir Kinija.

„Rinkoje daug panikos. Žmonės išparduoda, kad galėtų išnešti sveiką kailį. Turime daug daugiau neaiškumo dėl reguliavimo“, – „Fortune“ sako „Cryptocompare“ įkūrėjas Charles Hayteris.

Bitkoino kaip kriptovaliutos iškilimą ketinama svarstyti ir Didžiojo Dvidešimtuko šalių (G20) susitikime Argentinoje kovą. Rinka tikisi, kad susitikime gali būti apsvarstytos priemonės, kaip reguliuoti naujas rinkas.

Bitkoinas didelių kainos nuosmukių yra patyręs ir anksčiau: 2011 metais per penkis mėnesius jo kaina krito 93 proc. Paskutinį kartą bitkoinas atpigo perpus nuo 2014 m. lapkričio iki 2015 m. sausio.

Pasaulio bendra kriptovaliutų kapitalizacija – vertė rinkoje – nukrito iki 433 milijardų JAV dolerių, vertina „coinmarketcap.com“. Sausio pradžioje ši kapitalizacija buvo pakilusi virš 830 milijardų JAV dolerių.

15min.lt/verslas/naujien...t-jav-doleriu-662-912112
Cituoti
1
Uždarbis iš kriptovaliutų gali užstrigti

embeded-image

Kriptovaliutų rinkose iškovoto uždarbio kelionė į vadinamųjų Fiat valiutų pasaulį gali būti ne visada sklandi, nes bankai bijo pažeisti pinigų plovimo prevencijos reikalavimus. Prekiaujantieji kriptovaliutomis sulaukia didesnio bankų dėmesio.

Nuo šių metų pradžios bitkoinas yra praradęs kiek spindesio, tačiau praėjusieji metai ištikimiausiems jo gerbėjams buvo itin dosnūs. Šimtais arba tūkstančiais kainos prieaugį pernai skaičiavo ir ne vienos kitos kriptovaliutos įsigijusieji.

Nusprendusieji pasinaudoti kriptovaliutų vaisiais senosios finansų pasaulio sąrangos sąlygomis ir perkelti uždarbį į banko sąskaitą gali susidurti su netikėtais sunkumais, rodo keletas pastarojo meto pavyzdžių.

„Man paskambino iš Šiaulių banko, kad išsiuntė įeinančius pinigus atgal siuntėjui, nes jie nusiteikę prieš kriptovaliutas. Ar dėl nulinės palūkanų normos bankai nenori laikyti pinigų, ar čia tik Šiaulių banko tokia pozicija atiduoti klientus konkurentams? Konkrečiai buvo SEPA Eur pervedimas iš kraken.com (kriptovaliutų keityklos – VŽ) į ŠB“, – neseniai investuotojų forume bendraminčiams piktinosi banko klientas.

Šiaulių bankas, remdamasis kliento duomenų apsauga, negalėjo nei patvirtinti, nei paneigti šio atvejo. Lėšos, gautos už parduotas kriptovaliutas ar atkeliavusios iš kriptovaliutų keityklos ar tiesiogiai iš jas pardavėjui pervedančio pirkėjo, gali pasirodyti įtartinos.

Banko atstovai VŽ sakė, kad Šiaulių bankas tikrina operacijas, kurios „sukelia įtarimų dėl jų teisėtumo“. Taip esą siekiama užkirsti kelią pinigų plovimo operacijoms ir pagal galiojančius teisės aktus.

„Kriptovaliutos šiuo metu Lietuvoje neturi aiškaus teisinio statuso ir teisinio reguliavimo. Bankas turi teisę klientui nesuteikti paslaugos, jei jis prekiauja ar tarpininkauja prekyboje virtualiomis valiutomis, užsiima kita bankui nepriimtina veikla ar jo operacijos yra įtartinos“, – teigia Šiaulių bankas.

Su panašiomis bėdomis gali susidurti ir kitų bankų klientai. Kalbinti bankų atstovai pripažįsta, kad klientų pavedimų, susijusių su kriptovaliutomis daugėja. Kokių veiksmų kriptovaliutomis prekiaujančių klientų atžvilgiu imasi bankai ir kokie galimi veiksmai nusprendusiems išsigryninti pelningus vaisius, išsamiau skaitykite čia.

vz.lt/rinkos/2018/01/21/...tovaliutu-gali-uzstrigti
Cituoti
1
Didžiausia istorijoje kriptovaliutos vagystė: nukentėjo XEM savininkai

Programišiai penktadienį įsilaužė į vieną didžiausių Japonijos kriptovaliutų keityklų „Coincheck“ ir iš jos pavogė maždaug 400 mln. USD vertinamos XEM kriptovaliutos.


Teigiama, kad įsilaužimas niekaip nesusijęs su pačia XEM kriptovaliuta, o įvyko dėl „Coincheck“ sistemos saugumo spragų.

Programišiai sau iš viso persivedė 526 mln. XEM kriptovaliutos vienetų, skelbia „Cryptonews.com“.

XEM kriptovaliutą plėtoja Japonijos skaitmeninės valiutos technologijų bendrovė „The NEM.io Foundation“. XEM kriptovaliuta veikia NEM „blockchain“ sistemoje. „The NEM.io Foundation“ atstovai yra lankęsi Lietuvoje, organizacija buvo atrinkta kaip Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšinio komandos generalinė rėmėja. „The NEM.io Foundation“ atstovai dalyvaus ir Vilniuje šeštadienį vyksiančiame „blockchain“ centro atidaryme.

Pagal vertę, šis įsilaužimas jau dabar vadinamas didžiausiu kada nors istorijoje įvykusia kriptovaliutos vagyste, nes ankstesnių įsibrovimų į kriptovaliutų keityklas mastai buvo kur kas mažesni.

Šiuo metu „Coincheck“ platformoje ribojamas bet kokios kitos nei bitkoinai kriptovaliutos pirkimas ar pardavimas.

Kai kurie ekspertai pažymi, kad „Coincheck“ naudojo per mažai vartotojų identifikavimą užtikrinančių patikrinimo barjerų.


Iki šiol didžiausia kriptovaliutų vagyste buvo laikomas įsilaužimas į „Mt. Gox“ kriptovaliutų biržą, tuomet buvo pavogta apie 350 mln. USD vertės kriptovaliutos.

Apvogtos buvo ir kriptovaliutų operacijų srityje veikiančios įstaigos: „NiceHash“, „Bitfinex“, DAO, „Parity Wallet“, „Bitstamp“.
Cituoti
1
Bitkoino kaina leidžiasi link 7.000 USD

embeded-image

Kriptovaliutų rinkos flagmanu vadinamo bitkoino kaina pirmadienį jau trečią kartą per pastarąsias 4-ias dienas nusileido žemiau 8.000 USD už valiutos vienetą lygio.

„Coindesk.com“ duomenimis, 17.20 val. Lietuvos laiku bitkoinas per dieną buvo atpigęs 11,3%, iki 7.303 USD.

Skaičiuojama, kad dėl bitkoino ir kitų kriptovaliutų kritimo iš visų kriptovaliutų kapitalizacijos per pastarąsias 24 valandas buvo ištrinta daugiau nei 60 mlrd. USD.

Žemesnį nei 8.000 USD lygį bitkoino kaina „išbandė“ dar penktadienį, tiesa, per savaitgalį kaina buvo spėjusi pakilti iki daugiau nei 9.000 USD. Tačiau sekmadienį ir vėl smuko žemiau 8.000 USD kartelės.

Kriptovaliutų kritimas siejamas su griežtėjančiu valstybių požiūriu į kriptovaliutas.

VŽ jau rašė apie praėjusios savaitės Indijos finansų ministro pareiškimą, kad šalis nori „eliminuoti“ skaitmenines valiutas iš kriminalinių nusikaltėlių vykdomų mokėjimų. Tai rinka suprato kaip ženklą, kad šalis griežtins kriptovaliutų reguliavimą.

Tuo tarpu pirmadienį nauju nerimo šaltiniu tapo Kinija. Mat leidinys, glaudžiai susijęs su Kinijos centriniu banku, paskelbė apie centrinio banko planus blokuoti bet kokias su kriptovaliutų prekyba ar pirminiais kriptovaliutų siūlymais (angl. initial coin offerings, ICOs) susijusius tinklapius. Iki šiol Kinija tik ribojo vietinių kriptovaliutų keityklų veiklą, o vėliau draudimą išplėtė ir iki užsienyje registruotų keityklų.

vz.lt/rinkos/2018/02/05/...-leidziasi-link-7000-usd
Cituoti
4
6765usd
idomu ar dar apsimoka isvis kast prie tiek..
Cituoti
3
unik rašė:

6765usd
idomu ar dar apsimoka isvis kast prie tiek..

O tai kai pradzioje po 200usd buvo,kazin kaip tada apsimokejo?
Cituoti
0
Db iskasti reik sunaudot zymiai daugiau elektros negu kai kainavo 200..
Cituoti
4