Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Apie viską

Atsakyti Sekti temą
Filosofas rašė:

Turbūt lošiančių yra tik koks 1 iš 5, tai tada gaunasi kad vidutiniškai lošiantis žmogus per metus pralošia apie 500e. Daug, bet iš kitos pusės rūkantys savo įpročiui irgi panašiai išleidžia (kaip ir geriantys).

O kur dar geriantys ("nealkoholinį") ir baruose.. 😁
Viskas bus gerai! Telegram -> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7347 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
Man seniai atrodė, kad Džiugelis pernelyg pataikauja kontoroms. delfi.lt/news/daily/lith...-didesnes-bedas-95929757

Ankstesnis straipsnis: delfi.lt/verslas/verslas...mu-organizavima-94641123
Registravosi: 2012/04/13 Žinučių: 160 Tel.: LT
Cituoti
6
Jau manau žinote daugelis, kad žuvo pirmas lietuvis Ukrainoje 😔 renkama parama šeimai.

facebook.com/pietu4ultra...400312745?ref=embed_post
Registravosi: 2013/03/07 Žinučių: 931 Padėkų: 60
Cituoti
7
Labas.
Kreipiuosi klausimu, gal kas susidure, turiu bilietus i rytojaus rungtynes tarp Atletico De Madrid - Borussia Dortmund, su zmona turejome buti stadione, taciau del pasikeitusiu planu nepavyks pasigrozeti renginiu.
Bandziau dometis , bet nelabai sekmingai kam galeciau juos parduoti, gal kas susidure su tokia situacija ir zinote kaip galima butu galima parduoti bilietus?
" Kadangi su pardaveju is ko pirkau footballticketsnet " sake pinigai negrazinami.

Dekui.
Registravosi: 2024/03/07 Žinučių: 15 Padėkų: 3
Cituoti
1
Jerry0 rašė:

Labas.
Kreipiuosi klausimu, gal kas susidure, turiu bilietus i rytojaus rungtynes tarp Atletico De Madrid - Borussia Dortmund, su zmona turejome buti stadione, taciau del pasikeitusiu planu nepavyks pasigrozeti renginiu.
Bandziau dometis , bet nelabai sekmingai kam galeciau juos parduoti, gal kas susidure su tokia situacija ir zinote kaip galima butu galima parduoti bilietus?
" Kadangi su pardaveju is ko pirkau footballticketsnet " sake pinigai negrazinami.

Dekui.

Nes ten perpardavinėtojai ir dėl to gražint neina
Cituoti
0
unik rašė:

Nes ten perpardavinėtojai ir dėl to gražint neina

Hmm tikiu, bet gaila butu jei bilietai liktu nepanaudoti, gal nors uz kazkokia suma kazkam parduociau, jei nors zinociau kur kreiptis 😁
Cituoti
0
Dar kart parasysiu , jei ne teks padovanoti kazkam , gal kas turi pazistamu/draugu madride ir noretu i rungtynes, parduociau bilietus 2 i Atletico vs Dortmund, uz puse moketos kainos.
Vietos ne stebuklas aukstai, taciau vaizdas bus geras 😁
Cituoti
1
Sveiki,

Norėjau pasiteirauti;

-Ar kitas žmogus gali statyti per savo paskyrą mano pinigus? ( abu pilnameciai, ne is technines puses, nes to nelabai patikrintu kas)

- kaip tada atliekama deklracija ar ir tas zmogus ir as tureciau sumoketi VMI mokescius ar tik galutinis lesu gavejas?

Is karto ačiū
Registravosi: 2020/12/23 Žinučių: 1
Cituoti
0
BusinessFirst rašė:

Sveiki,

Norėjau pasiteirauti;

-Ar kitas žmogus gali statyti per savo paskyrą mano pinigus? ( abu pilnameciai, ne is technines puses, nes to nelabai patikrintu kas)

- kaip tada atliekama deklracija ar ir tas zmogus ir as tureciau sumoketi VMI mokescius ar tik galutinis lesu gavejas?

Is karto ačiū

Nelegalu taip statyti, o mokesčius visada moka paskyros savininkas, čia kaip ir tavo banko sąskaita jei kas naudotųsi ta pati situacija būtų
Cituoti
1
Sveiki.
Čia tikrai yra geriau už mane nusimanančių garso technikoje, tad paklausiu. 😉

Turiu poreikį klausytis audio įrašų (paskaitų, seminarų ir panašiai), būnant gamtoje ar važinėjantis dviračiu. Mano telefonas tam netinka - per maža vidinės atminties.
Klausimas: ar išspręstų mano reikalą MP3 grotuvas?
Jeigu TAIP, kokį patartumėte įsigyti? Brangaus nenoriu. 😉
Registravosi: 2011/08/12 Žinučių: 929 Padėkų: 958 Tel.: LT
Cituoti
1
Kaunas rašė:

Sveiki.
Čia tikrai yra geriau už mane nusimanančių garso technikoje, tad paklausiu. 😉

Turiu poreikį klausytis audio įrašų (paskaitų, seminarų ir panašiai), būnant gamtoje ar važinėjantis dviračiu. Mano telefonas tam netinka - per maža vidinės atminties.
Klausimas: ar išspręstų mano reikalą MP3 grotuvas?
Jeigu TAIP, kokį patartumėte įsigyti? Brangaus nenoriu. 😉

Jei telefone per mažai vietos, tai mp3 grotuve bus dar mažiau, nes jų jau seniai nebegamina, o tuomet, kai gamindavo, tai juose būdavo žymiai mažiau vietos nei dabartiniuose telefonuose. Nebent naudosi mp3 grotuvą su micro SD kortele, tada galbūt. Bet vėlgi seni grotuvai palaiko atminties korteles tik iki tam tikro dydžio. Tarkim mano 2007 metų audi turi grotuvą, kuris palaiko max 4GB SD kortelę. Tai gal tu pasiieškok naujo telefono arba streamink iš interneto, pvz., google drive, dropbox, youtube ar panašiai. Dar alternatyva yra pasijungti USB flešą tiesiai į telefoną ir klausyti iš jo. Čia, žinoma, su sąlyga, kad pas tave android telefonas.
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1653 Padėkų: 133 Tel.: LT
Cituoti
1
Filosofas rašė:

Jei telefone per mažai vietos, tai mp3 grotuve bus dar mažiau, nes jų jau seniai nebegamina, o tuomet, kai gamindavo, tai juose būdavo žymiai mažiau vietos nei dabartiniuose telefonuose. Nebent naudosi mp3 grotuvą su micro SD kortele, tada galbūt. Bet vėlgi seni grotuvai palaiko atminties korteles tik iki tam tikro dydžio. Tarkim mano 2007 metų audi turi grotuvą, kuris palaiko max 4GB SD kortelę. Tai gal tu pasiieškok naujo telefono arba streamink iš interneto, pvz., google drive, dropbox, youtube ar panašiai. Dar alternatyva yra pasijungti USB flešą tiesiai į telefoną ir klausyti iš jo. Čia, žinoma, su sąlyga, kad pas tave android telefonas.

Tai pilna tu mp3 grotuvu pigiu is kinu, balsui paklausyt jie tikrai yra gerai
Registravosi: 2024/02/18 Žinučių: 36
Cituoti
1
Dėkui, paieškosiu ko nors tinkamo. 😉

Mano telefone vietos tai tikrai mažai - tik 16 GB. Net programinės įrangos atnaujinimai netelpa. 😟
O naujo telefono man nereikia, nes gyvenu faktiškai be telefono (būna ir taip). 😇

Todėl kaip išeitį audio įrašų perklausai galvoju apie mp3 grotuvą.
Registravosi: 2011/08/12 Žinučių: 929 Padėkų: 958 Tel.: LT
Cituoti
0
Vanplasas rašė:

Tai pilna tu mp3 grotuvu pigiu is kinu, balsui paklausyt jie tikrai yra gerai

Teisingai. Pamiršau, kad kiniečiai viską gamina.
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1653 Padėkų: 133 Tel.: LT
Cituoti
3