Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
Gal kas nors gali numesti veikianti bet365 alternatyvu linka? Visilinkai esantys statymai.com per paskutine savaite jau nebeveikia. Vpnnaudoti nenoriu, o konkeciai sitam telefone DNS pasikeisti nepavyksta
Registravosi: 2017/02/26 Žinučių: 23 Tel.: LT
Cituoti
0
Sveiki,

Ar darant depozitą į bet365 sąskaitą, kreditinės kortelės arba skrill paskyros duomenys privalo sutapti su tos paskyros duomenimis?
Registravosi: 2013/03/16 Žinučių: 3
Cituoti
0
Deividas66 rašė:

Sveiki,

Ar darant depozitą į bet365 sąskaitą, kreditinės kortelės arba skrill paskyros duomenys privalo sutapti su tos paskyros duomenimis?

Taip
Registravosi: 2015/08/31 Žinučių: 589 Padėkų: 163 Tel.: LT
Cituoti
0
palaima rašė:

Taip

Bet kaip suprantu nėra problemos susikurti acc su lietuviškais dokumentais ir padaryti depozitą per skrill, svarbu, kad paskyra būtų kuriama ant šalies IP, kuri leidžiama bet365?
Registravosi: 2013/03/16 Žinučių: 3
Cituoti
0
Deividas66 rašė:

Bet kaip suprantu nėra problemos susikurti acc su lietuviškais dokumentais ir padaryti depozitą per skrill, svarbu, kad paskyra būtų kuriama ant šalies IP, kuri leidžiama bet365?

Jei registracijoje duoda Lietuvą pasirinkti reiškia nedraudžia. Dėl skrill nežinau kaip ten DB seniau galima buvo.
Registravosi: 2015/08/31 Žinučių: 589 Padėkų: 163 Tel.: LT
Cituoti
0
Sveiki, kas nors darete verification'a su lietuvisku banku? koki israsa siuntete?
Registravosi: 2008/05/18 Žinučių: 39 Tel.: LT
Cituoti
0
Tai jau darosi nepakeliama. Pasirodo yra dar vienas naujas nesamoningumo lygis del BET365. Jau buvo neseniai padaryta isvada, kad BET365 kartu su SKRILL pradejo laiminciu zaideju totalu naikinima. Problema del BET365 buvo ta, kad limitavo greitai accountus(kas is dalies ispsrendziama), o SKRILL jau seniai tapo nepakeliamas del to, kad tiesiog blokuodavo Accountus dar nespejus parsisiusti pinigu is BET365. Nu ok galvoju kadangi SKRIll nenaudoju, reikia alternatyvos. Lietuviski bankai netinka, nes bent jau as is ju nesulaukiu pavedimu, nes visi yra blokuojami del pinigu plovimo prevencijos(isbandziau visus). Susikuriau EUr IBAN saskaita elektoriniam banke. Kadangi pinigai i BET365 buvo isesti naudojant SKRILL, tai Withdraw atseit galiu darytis irgi tik su SKRILL. Parasiau, kad suformuotu opcija darytis Withdraw per bankini pavedima. Kaip ir viskas gerai, sutiko. Paprase visu bankiniu duomenu. Nusiunciau duomenis, atrase, kad sitie duomenys netiks, kadangi uzsienio bankas, kad suformuos sia opcija tik jeigu atsiusiu Lietuvos banko rekvizitus.

KLAUSIMAS - negi jus irgi niekas nesate gaves withdraw is BET365 ne i lietuviska banka? Nu kad ir kokia monese, curve, transferwise IBAN saskaita, uzsienio banko IBAN ar siaip belekas?
Registravosi: 2017/02/26 Žinučių: 23 Tel.: LT
Cituoti
1
As tik nepagaunu kampo, kokia nauda is to skrilui. Nebent bet365 numeta koki procenta.
Registravosi: 2008/07/09 Žinučių: 2976 Padėkų: 165
Cituoti
3
matas rašė:

As tik nepagaunu kampo, kokia nauda is to skrilui. Nebent bet365 numeta koki procenta.

Nu uz visus fee jie susizerdavo nemazus pinigus, tai koks tas procentas turi but 😄
Registravosi: 2014/11/05 Žinučių: 78 Tel.: LT
Cituoti
0
cocacola rašė:

Tai jau darosi nepakeliama. Pasirodo yra dar vienas naujas nesamoningumo lygis del BET365. Jau buvo neseniai padaryta isvada, kad BET365 kartu su SKRILL pradejo laiminciu zaideju totalu naikinima. Problema del BET365 buvo ta, kad limitavo greitai accountus(kas is dalies ispsrendziama), o SKRILL jau seniai tapo nepakeliamas del to, kad tiesiog blokuodavo Accountus dar nespejus parsisiusti pinigu is BET365. Nu ok galvoju kadangi SKRIll nenaudoju, reikia alternatyvos. Lietuviski bankai netinka, nes bent jau as is ju nesulaukiu pavedimu, nes visi yra blokuojami del pinigu plovimo prevencijos(isbandziau visus). Susikuriau EUr IBAN saskaita elektoriniam banke. Kadangi pinigai i BET365 buvo isesti naudojant SKRILL, tai Withdraw atseit galiu darytis irgi tik su SKRILL. Parasiau, kad suformuotu opcija darytis Withdraw per bankini pavedima. Kaip ir viskas gerai, sutiko. Paprase visu bankiniu duomenu. Nusiunciau duomenis, atrase, kad sitie duomenys netiks, kadangi uzsienio bankas, kad suformuos sia opcija tik jeigu atsiusiu Lietuvos banko rekvizitus.

KLAUSIMAS - negi jus irgi niekas nesate gaves withdraw is BET365 ne i lietuviska banka? Nu kad ir kokia monese, curve, transferwise IBAN saskaita, uzsienio banko IBAN ar siaip belekas?

Dariau withdraw pries gera savaite i monese acc. Pinigai i Bet365 buvo inesti pries metus, kai dar buvo galima depositint is Moneses. Tai viskas ok, ikrito po 3 dienu i saskaita.
Registravosi: 2021/04/22 Žinučių: 17 Tel.: LT
Cituoti
0
O su binance kortele bandėt deposit/withdraw? Veikia?
Registravosi: 2009/12/29 Žinučių: 2 Padėkų: 2
Cituoti
0
Su binance nebandziau, bet manau turetu pavykti normaliam vartotojui (man galvoju nepavyktu) Nes mano atveju esmes tai nekeicia, BET365 akcentuoja, jog problema ta, kad pas mane uzsienio bankas, o ne lietuviskas.
Registravosi: 2017/02/26 Žinučių: 23 Tel.: LT
Cituoti
0
trintukaz rašė:

O su binance kortele bandėt deposit/withdraw? Veikia?

Neseniai dar viskas veikdavo, bet pries kelias dienas nebeleido depositint i nauja acc. Susisiekus su supportu parase, kad jusu acc daugiau nebeleisime naudotis musu paslaugomis.
Parasykite kokia situacija pas kitus, galbut bandete paskutiniu metu depositint ir viskas veike?
Be to ieskau binance alternatyvu, su kokia fizine kortele dar galima butu depositint i beta.
Registravosi: 2011/11/10 Žinučių: 14
Cituoti
0
lives rašė:

Neseniai dar viskas veikdavo, bet pries kelias dienas nebeleido depositint i nauja acc. Susisiekus su supportu parase, kad jusu acc daugiau nebeleisime naudotis musu paslaugomis.
Parasykite kokia situacija pas kitus, galbut bandete paskutiniu metu depositint ir viskas veike?
Be to ieskau binance alternatyvu, su kokia fizine kortele dar galima butu depositint i beta.

Penktadieni man veike, depozitinau, sestadieni jau ne.
Registravosi: 2007/06/27 Žinučių: 103 Tel.: LT
Cituoti
0
O man išvis įdomiai. Esu limituotas ir uzsidariau acc. Dabar, praėjus kazkiek laiko galvoju pabandysiu vėl ant savęs pasikurti. Ir tiko viskas, tiek senasis el pastas, tiek visi duomenys, padariau pavedimą iš savo skrill, jau atlikau keletą statymų ir stebiuosi kaip dar negaunu laiško, jog man limitas ar kad kas nors jiem netinka
Registravosi: 2011/03/01 Žinučių: 392 Tel.: LT
Cituoti
1
Sveiki, kas nors darete verification'a su lietuvisku banku? koki israsa siuntete?
Registravosi: 2008/05/18 Žinučių: 39 Tel.: LT
Cituoti
1
Susikurus nauja bet365 paskyra rekomenduojama naudoti nauja telefono irengini su nauju Nr. Klausimas: jei statai kompiuteriu, ar reiktu ir naujo tele2 laisvo interneto modemo su nauju nr? nes tikriausiai MAC adresa jie mato kazkoki is to modemo? Ip adresai aisku vis nauji perkrovus modema...
Registravosi: 2009/04/18 Žinučių: 32
Cituoti
0
yokeris rašė:

O man išvis įdomiai. Esu limituotas ir uzsidariau acc. Dabar, praėjus kazkiek laiko galvoju pabandysiu vėl ant savęs pasikurti. Ir tiko viskas, tiek senasis el pastas, tiek visi duomenys, padariau pavedimą iš savo skrill, jau atlikau keletą statymų ir stebiuosi kaip dar negaunu laiško, jog man limitas ar kad kas nors jiem netinka

Ar vis dar sekmingai naudojies Bet365 acc?
Registravosi: 2021/04/22 Žinučių: 17 Tel.: LT
Cituoti
0
Kiviliokas rašė:

Ar vis dar sekmingai naudojies Bet365 acc?

Jau savaitė praėjo, viskas OK kolkas
Registravosi: 2011/03/01 Žinučių: 392 Tel.: LT
Cituoti
3
Sveiki, galbūt kasnors naudojat Wise transfer? Bet365 yra opcija įsidėti iš šio banko tačiau nesigauna, nei su jų kortele nei bandant atlikti pavedima. Wise suportas neatraso
Registravosi: 2022/07/21 Žinučių: 5
Cituoti
1