Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Bet365

Atsakyti Sekti temą
skanizole rašė:

Tie kas reference numeri prase swedbanko ir perdavet bet365 - ar pajudejo jums kas nors ?

Niekas nejuda, dzin jiem tas nr,nemato pinigu ir sako wait...😁
Registravosi: 2015/07/09 Žinučių: 21 Tel.: LT
Cituoti
0
Gal kam aktualu bus.

Truputi info, tiems, kas Deposite is Swedo ar kitu banku ir dabar negalit issiimt nes nepriima. Teoriskai 365 meta pinigus tik i ten, is ko depositinat, bet galim apeit.

Tarkim 500e isimetet is Swedo, dabar isiimt duoda tik banku. Atsidarykit Netelleri / Skrilla, nusipirkit koki 60e, (min deposit 15eu), atlikt pora depositu is pvz netellerio po 15eu. Tada paspauskit cash-out, ismes, kad del multi depositu bus svarstoma kur ismoketi, po paros gausit laiska 99%, kad ismoka daroma i banka. Tada prisijungiat, atsaukiat ir dar pora kart padarot depositus is e-pinigines su maziausiais pasirinkimais. Vel einat i withdrawal skilti, pasirenkat suma ir jau turetu visi pinigai eit i e-pinigine. Jei kartais vel ismestu, kad i banka. Kartojat procedura ir ramiai issiimsit pinigus i e-pinigine, nors ir isimetet is Swed ar kitu banku.
Registravosi: 2008/10/27 Žinučių: 387
Cituoti
0
Tai dabar naujus isemimus daro i swedbank. Nes bet365 pervedineja is neblokuotos įmonės. Cia visiems aktualu kaip pastrigusius pinigus - kuriuos swedban grazino, o bet 365 sako nemato dar..
Registravosi: 2011/03/28 Žinučių: 452
Cituoti
0
skanizole rašė:

Tie kas reference numeri prase swedbanko ir perdavet bet365 - ar pajudejo jums kas nors ?

Iskart pirma diena po pervedimo atmetimo nusiunciau jiem ta swift koda ne motais niekas
Registravosi: 2014/11/10 Žinučių: 59 Tel.: LT
Cituoti
0
Uzsakiau pažymą iš Swedbank. Negavau. Sudbankis. Uzdarysiu ACC po visko
Registravosi: 2019/02/18 Žinučių: 17
Cituoti
0
Zodziu situacija tokia.ikrito pinigai ka tik i swedbank sask. is bet365 taciau kitos saskaitos.withdraw buvo darytas vasario 3.Isvada tokia kad susirasinejimas su support buvo bevertis nes dar snd jie man sake kad jokie pinigai negryzo(matyt yra automatine rewithdraw sistema kurios jie nemato).Isvada nr.2 -daugiau jokiu withdraw i banka tik skrill ar neteller is bedos paysera(kol veikia)Isvada nr3 -interneto dar niekas pasaulyje nenugalejo😁
Registravosi: 2015/07/09 Žinučių: 21 Tel.: LT
Cituoti
3
paulo30 rašė:

Zodziu situacija tokia.ikrito pinigai ka tik i swedbank sask. is bet365 taciau kitos saskaitos.withdraw buvo darytas vasario 3.Isvada tokia kad susirasinejimas su support buvo bevertis nes dar snd jie man sake kad jokie pinigai negryzo(matyt yra automatine rewithdraw sistema kurios jie nemato).Isvada nr.2 -daugiau jokiu withdraw i banka tik skrill ar neteller is bedos paysera(kol veikia)Isvada nr3 -interneto dar niekas pasaulyje nenugalejo😁

Skambink. Bet365 puikiai dirba kai paskambini. Visai kitaip nei Swedbank, kur Vilniaus centriniame 16:30 jau niekas į skambučius neatsiliepia... Dingsta pažymos... Nemandagiai bendraujama, nėra skyriaus/padalinių vedėju kontaktų ir kam kipisa pakelt. Pats blogiausias bankas Lietuvoje.
Registravosi: 2019/02/18 Žinučių: 17
Cituoti
2
paulo30 rašė:

Zodziu situacija tokia.ikrito pinigai ka tik i swedbank sask. is bet365 taciau kitos saskaitos.withdraw buvo darytas vasario 3.Isvada tokia kad susirasinejimas su support buvo bevertis nes dar snd jie man sake kad jokie pinigai negryzo(matyt yra automatine rewithdraw sistema kurios jie nemato).Isvada nr.2 -daugiau jokiu withdraw i banka tik skrill ar neteller is bedos paysera(kol veikia)Isvada nr3 -interneto dar niekas pasaulyje nenugalejo😁

Pazanga. Kaip suprantu tu reference buvai jiems daves . Reiks ir man pradeti matyt ieskoti.
Registravosi: 2011/03/28 Žinučių: 452
Cituoti
0
Xialong Ji rašė:

Skambink. Bet365 puikiai dirba kai paskambini. Visai kitaip nei Swedbank, kur Vilniaus centriniame 16:30 jau niekas į skambučius neatsiliepia... Dingsta pažymos... Nemandagiai bendraujama, nėra skyriaus/padalinių vedėju kontaktų ir kam kipisa pakelt. Pats blogiausias bankas Lietuvoje.

Kad aplamai bet365 rimtesne kontora uz swedbank atrodo😁
Registravosi: 2015/07/09 Žinučių: 21 Tel.: LT
Cituoti
0
Isiunciau siandien ta referal nr jiems, bet jie sako kad irgi negavo nieko ir reikia laukti ir t.t, o paklausus kiek laiko sako negalime pasakyti.
Registravosi: 2016/01/21 Žinučių: 32 Padėkų: 5 Tel.: LT
Cituoti
0
O man po savaites parase, kad pinigai gryzo atgal is mano banko. Ir paklause ar noriu kad jie pabandytu dar karta padaryti withdrawal is kitos savo saskaitos, arba sako galite pateikti kito banko ne swedbank rekvizitus.
Registravosi: 2018/03/05 Žinučių: 16
Cituoti
0
paulo30 rašė:

Zodziu situacija tokia.ikrito pinigai ka tik i swedbank sask. is bet365 taciau kitos saskaitos.withdraw buvo darytas vasario 3.Isvada tokia kad susirasinejimas su support buvo bevertis nes dar snd jie man sake kad jokie pinigai negryzo(matyt yra automatine rewithdraw sistema kurios jie nemato).Isvada nr.2 -daugiau jokiu withdraw i banka tik skrill ar neteller is bedos paysera(kol veikia)Isvada nr3 -interneto dar niekas pasaulyje nenugalejo😁

Na, kaip čia pasakius dėl to nr. 3...
Rusija pritarė įstatymui dėl šalies interneto izoliavimo, kritikai įspėja: tai labai rimta

Skaitykite daugiau: delfi.lt/mokslas/technol...abai-rimta.d?id=80347577
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7327 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
1
Informacija paspartinti procesą su bet365. Internetinėje bankininkystėje reikia užsisakyti Swift kopija. Užtrunka 15min mano atveju kol isduoda
Registravosi: 2019/02/18 Žinučių: 17
Cituoti
0
Ir kas is to swift? nusiunti jiems ir nieko nuo to nepasikeicia
Registravosi: 2016/01/21 Žinučių: 32 Padėkų: 5 Tel.: LT
Cituoti
0
Mga ir ukga padės. Svarbu įrodyti kad EUR iš tikro grąžinti jiems. Pirmas žingsnis. Po to nesikraunu. Unibet jau sutvarkiau. Nenorėjo mokėt. Po laiško mga jų paslaugomis naudotis nebegaliu. Bet EUR sąskaitoje. No prob.
Registravosi: 2019/02/18 Žinučių: 17
Cituoti
0
Xialong Ji rašė:

Informacija paspartinti procesą su bet365. Internetinėje bankininkystėje reikia užsisakyti Swift kopija. Užtrunka 15min mano atveju kol isduoda

Kurioje vietoje internetineje galima ta swift kopija uzsisakyti ?
Registravosi: 2011/03/28 Žinučių: 452
Cituoti
0
Swed rašyti žinutę. Tema Swift kopijos užsakymas.
Registravosi: 2019/02/18 Žinučių: 17
Cituoti
0
Kas tas mga galima placiau?
Registravosi: 2016/01/21 Žinučių: 32 Padėkų: 5 Tel.: LT
Cituoti
0
Malta gaming authorities
Registravosi: 2019/02/18 Žinučių: 17
Cituoti
0
Xialong Ji rašė:

Swed rašyti žinutę. Tema Swift kopijos užsakymas.

Beveik 6 eu uz kopija 😁
Registravosi: 2009/03/19 Žinučių: 202 Tel.: LT
Cituoti
0