Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Bet365

Atsakyti Sekti temą
matas rašė:

Gal kas galetu padeti tokiu klausimu: bet365 ant live 2019 12 12 mace Islandijos vyru krepsinio lygoj pastaciau Tindastoll +8,5 macui
baige IR Reykjavik - Tindastoll 92:84 ir man uzfiksavo lost. Bendravau su live supportu, kiek nesa mano anglu kalbos zinios, jie kazka aiskina 92:82 . Kazko nepagaunu ar jie koki kita rezultata fiksuoja, nes paskutinis metimas paskutinem sekundem buvo, taciau jau praejo 10 dienu ir visur stovi rezas 92:84. Ar eina is ju kazkaip atgaut pinigus?

Tai rašyk dar ir dar kartą, sumesk visokių oficialių puslapių rezultatus kaip šis kki.is/motamal/leikir-og...d=109345&game_id=4637235 įmesk sofascore.com puslapyje esantį rezultatą ir žiūrėk tuomet ką jie šnekės. Jeigu nieko nedarysi, taip ir pasimirš greičiausiai viskas.
Telegram grupė >>> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6258 Tel.: LT
Cituoti
0
Rasiau kelis kartus as jiems, numetinejau oficialu Islandu krepsinio lygos saita, ta pati kur tu dar man numetei, taip pat betexplorer nuorodas ir jie man kiek supratau aiskina, kad as laimeciau statyma turejo laimeti ant daugiau tasku , bet as taip kampo nepagavau, nes man uzteko, kad pralostu ne daugiau astuoniais. Ant live kaip baigesi macas jie fiksavo kiek maciau pradzioj 92:84, paskui pataise 92:82. Ir taip jie kiek suprantu ir laiko. Ar nera pas juos visu dienos rezultatu pasibaigusiu macu?
Registravosi: 2008/07/09 Žinučių: 2976 Padėkų: 165
Cituoti
0
Ten suma laimejimo 228€ , jei kas patarpininkautu ten anglu kalba ir pavyktu atgaut atiduociau 30 proc.
Registravosi: 2008/07/09 Žinučių: 2976 Padėkų: 165
Cituoti
0
Laiko jie 92-82. Rezultatus pažiūrėt nori, nučiuožk į puslapio apačią -> scores & results, tada renkies pagal dieną. Imk 3 screenus - savo statymo foros, rezultato rodomo pas juos ir damesk rezultatą iš oficialaus ir klausk iš kur jie ima savo rezultatą.
Registravosi: 2007/07/16 Žinučių: 33 Padėkų: 25
Cituoti
3
matas rašė:

Rasiau kelis kartus as jiems, numetinejau oficialu Islandu krepsinio lygos saita, ta pati kur tu dar man numetei, taip pat betexplorer nuorodas ir jie man kiek supratau aiskina, kad as laimeciau statyma turejo laimeti ant daugiau tasku , bet as taip kampo nepagavau, nes man uzteko, kad pralostu ne daugiau astuoniais. Ant live kaip baigesi macas jie fiksavo kiek maciau pradzioj 92:84, paskui pataise 92:82. Ir taip jie kiek suprantu ir laiko. Ar nera pas juos visu dienos rezultatu pasibaigusiu macu?

Yra man buve ne karta ir visada jie istaisydavo,tai jei tikrai viskas yra kaip sakai,tai tikrai 100% turi tau atiduoti laimejima,tiesiog gal ne ant to chato darbuotojo uztaikei. Tiesiog bandyk is naujo ir viskas bus ok,o jei su anglu sunkiai,tai pasirasyk su verteju sablonus teksto.
Registravosi: 2009/03/19 Žinučių: 202 Tel.: LT
Cituoti
0
Man dar taip parase, gal kas galetu isverst:
please be advised that our In-Play service is aguide only and whilst every effort is made to ensure that the information is correct, the onus is on the customer to make sure that all information is correct before placing any in-play bets.
Our in-play section states: Although every effort is made to ensure that the information displayed on site with regards to an event is correct, it is to be used as a guide only. In the event of any particular information (score, time of game etc) being incorrect we assume no liability for this. Please refer to our betting rules for information on how we settle individual markets.

as ju klausiau:
you need to fix the illegally recorded result on your link December 12 Iceland mens basketball IR – Tindastoll

your link bet365 score 92:82 and actually 92:84

ir kelia nuorodas is oficialaus saitobuvau numetes.
Registravosi: 2008/07/09 Žinučių: 2976 Padėkų: 165
Cituoti
0
matas rašė:

Man dar taip parase, gal kas galetu isverst:
please be advised that our In-Play service is aguide only and whilst every effort is made to ensure that the information is correct, the onus is on the customer to make sure that all information is correct before placing any in-play bets.
Our in-play section states: Although every effort is made to ensure that the information displayed on site with regards to an event is correct, it is to be used as a guide only. In the event of any particular information (score, time of game etc) being incorrect we assume no liability for this. Please refer to our betting rules for information on how we settle individual markets.

as ju klausiau:
you need to fix the illegally recorded result on your link December 12 Iceland mens basketball IR – Tindastoll

your link bet365 score 92:82 and actually 92:84

ir kelia nuorodas is oficialaus saitobuvau numetes.

Jiem tas macas vis dar in-play 😂😂😂
Registravosi: 2019/06/29 Žinučių: 136
Cituoti
0
Gal kas noretu uzsidirbt su jais online live chatu per koki team viewer pabendrautu, duociau 30 proc i skrill nuo to savo laimejimo.
Registravosi: 2008/07/09 Žinučių: 2976 Padėkų: 165
Cituoti
0
Man i PM parasykit kas kalba normaliai angliskai ir nori uzsidirbt
Registravosi: 2008/07/09 Žinučių: 2976 Padėkų: 165
Cituoti
0
Vis klausiate kas kur kaip kodėl su užsienio vartotojais, va detaliai kur legalu kur ne
embeded-image
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7327 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
3
Vis del to neina pas juos atsiimti laimeto 228€ statymo, viskas ka siulo 120€ kredito pinigus, kuriuos reikia prastatyti ir gali gauti gauti tik po statymo jei laimesi. Gal kas turit kokiu minciu kaip atsiimti is ju laimetus pinigus?
Registravosi: 2008/07/09 Žinučių: 2976 Padėkų: 165
Cituoti
0
matas rašė:

Vis del to neina pas juos atsiimti laimeto 228€ statymo, viskas ka siulo 120€ kredito pinigus, kuriuos reikia prastatyti ir gali gauti gauti tik po statymo jei laimesi. Gal kas turit kokiu minciu kaip atsiimti is ju laimetus pinigus?

Rašyk kol atiduos. Aš dar ne iš tokių situacijų iš jų pinigus atgavęs.
Registravosi: 2019/09/11 Žinučių: 21 Padėkų: 182
Cituoti
0
Sveiki. Taigi bet365 nutare man nuimti cashouto funkcija . Dabar kiek girdejau naujiem acc nera galimybes pildyti sask per skrill . Kokia alternatyva naudojat , kad nereiktu tiesiai is banko pildyti ? . aciu
Registravosi: 2011/03/01 Žinučių: 392 Tel.: LT
Cituoti
0
yokeris rašė:

Sveiki. Taigi bet365 nutare man nuimti cashouto funkcija . Dabar kiek girdejau naujiem acc nera galimybes pildyti sask per skrill . Kokia alternatyva naudojat , kad nereiktu tiesiai is banko pildyti ? . aciu

Trustly, visokios kitų šalių kortelės kaip Monese ar pan.
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7327 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
unik rašė:

Trustly, visokios kitų šalių kortelės kaip Monese ar pan.

Trustrly kaip suprantu nuo kitu metu jau nebebus .
embeded-image
Registravosi: 2011/03/01 Žinučių: 392 Tel.: LT
Cituoti
0
yokeris rašė:

Sveiki. Taigi bet365 nutare man nuimti cashouto funkcija . Dabar kiek girdejau naujiem acc nera galimybes pildyti sask per skrill . Kokia alternatyva naudojat , kad nereiktu tiesiai is banko pildyti ? . aciu

Yra 365 acc dar sociai kuriuose veikia SKRILL
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 577 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
yokeris rašė:

Sveiki. Taigi bet365 nutare man nuimti cashouto funkcija . Dabar kiek girdejau naujiem acc nera galimybes pildyti sask per skrill . Kokia alternatyva naudojat , kad nereiktu tiesiai is banko pildyti ? . aciu

Kai nuema cashouta tai nebedaug iki limitavimo lieka 😁
Registravosi: 2015/08/01 Žinučių: 25 Tel.: LT
Cituoti
0
480 rašė:

Kai nuema cashouta tai nebedaug iki limitavimo lieka 😁

Jau ir limituotas 😁
Registravosi: 2011/03/01 Žinučių: 392 Tel.: LT
Cituoti
0
480 rašė:

Kai nuema cashouta tai nebedaug iki limitavimo lieka 😁

Kai dingsta co funkcija iskart limitintas acc reiskiasi
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 577 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Pabandžiau paklaust už ką limitavo, tai atsakymas labai išsamus 😁
embeded-image
Registravosi: 2019/12/17 Žinučių: 3
Cituoti
0