Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Betsafe

Atsakyti Sekti temą
Kaunas rašė:

O tu nenorėtum jų paklausti, ką reiškia: "Visi į lažybų sąskaitą atlikti mokėjimai privalo būti peržaisti" ?
Ką jie vadina "peržaidimu", jeigu tu savo atliktą 15 EUR mokėjimą pastatei ir laimėjai, bet jiems šito nepakako ?

Čia kažkaip labai įdomiai tam kad pinigai taptų "švarūs" juos turi peržaisti arba laikyti pas juos, kitu atvėju jie yra nešvarūs. Man įdomu ka teismas tokiu klausimu pasisakytų. Nes mano pagrysti ir uždirbti pinigai įsidėjus į betsafe staiga tampa nebe visai mano kol neperžaidžiu. Kita vertus kaip jie tą prevenciją taiko? Ar tikrai šudkontorės pradės nustatinėti ar mano pinigai švarūs ar nešvarūs? Tam yra atsakingos institucijos. Dar prieš įnešant turėtų pareikalauti pinigų kilmės pagrindimo jei jie tikslingai remiasi tokiu įstatymu ir kyla kažkokių pagrystų abejonių, o ne prieš nusiemant. Nes jei nenusiemi ar pralaimi staiga tampa švarūs? Kodėl būtent peržaidimo metu tampa švarūs? Kodėl nereikalauja banko išrašo ar nepraneša tam tikroms institucijoms (nors ir taip mato kad iš to paties banko į tą pačią banko sąsk. persivedi) Gal pats betsafe yra pinigų skalbykla? Reziume manau šiuo prevencijos įstatymu jie vadovaujasi netikslingai ir savaip apsuka kaip jiems patogiau. Kitu atvėju gaunasi kad Lietuvoje veikiantys bankai laiko nelegalius pinigus. Kalba eina būtent apie tas pačias sąskaitas. Nekalbu kas pildosi iš virtualių o persivedijėja kitur ir t.t Nes mano atvėju buvo 200€ įsinešta iš to paties swed banko sąskaitos į tą pačią swed. sąsksitą. Ir atsiuntė lygiai tą pačią rašlevą man.
Registravosi: 2020/02/01 Žinučių: 59 Tel.: LT
Cituoti
7
ERDO rašė:

Čia kažkaip labai įdomiai tam kad pinigai taptų "švarūs" juos turi peržaisti arba laikyti pas juos, kitu atvėju jie yra nešvarūs. Man įdomu ka teismas tokiu klausimu pasisakytų. Nes mano pagrysti ir uždirbti pinigai įsidėjus į betsafe staiga tampa nebe visai mano kol neperžaidžiu. Kita vertus kaip jie tą prevenciją taiko? Ar tikrai šudkontorės pradės nustatinėti ar mano pinigai švarūs ar nešvarūs? Tam yra atsakingos institucijos. Dar prieš įnešant turėtų pareikalauti pinigų kilmės pagrindimo jei jie tikslingai remiasi tokiu įstatymu ir kyla kažkokių pagrystų abejonių, o ne prieš nusiemant. Nes jei nenusiemi ar pralaimi staiga tampa švarūs? Kodėl būtent peržaidimo metu tampa švarūs? Kodėl nereikalauja banko išrašo ar nepraneša tam tikroms institucijoms (nors ir taip mato kad iš to paties banko į tą pačią banko sąsk. persivedi) Gal pats betsafe yra pinigų skalbykla? Reziume manau šiuo prevencijos įstatymu jie vadovaujasi netikslingai ir savaip apsuka kaip jiems patogiau. Kitu atvėju gaunasi kad Lietuvoje veikiantys bankai laiko nelegalius pinigus. Kalba eina būtent apie tas pačias sąskaitas. Nekalbu kas pildosi iš virtualių o persivedijėja kitur ir t.t Nes mano atvėju buvo 200€ įsinešta iš to paties swed banko sąskaitos į tą pačią swed. sąsksitą. Ir atsiuntė lygiai tą pačią rašlevą man.

Tai jei nepanaudosi statymams pinigų, mokestis bus 4proc. Pastatyk 50centu ar kiek minimumas ir gryninkis.
Registravosi: 2009/12/29 Žinučių: 125 Padėkų: 108 Tel.: LT
Cituoti
0
Kaunas rašė:

O lažybų punkte atsiimdamas laimėjimus turbūt galėtum nemokėti to 1,5 EUR mokesčio ?
Atsiimtum visus, kiek laimėjai.

O ar yra dar dirbančiu punktu?
Registravosi: 2010/03/21 Žinučių: 305
Cituoti
0
Jar rašė:

O ar yra dar dirbančiu punktu?

Kiek žinau, Kaune vienas punktas dirba ("Akropolyje").
Ir Vilniuje, atrodo, dirba du.
Registravosi: 2011/08/12 Žinučių: 875 Padėkų: 953 Tel.: LT
Cituoti
0
Jo, Vilniuje 2 beliko punktai. Kodėl jie taip čia sumažino? Apskritai punktų žiauriai sumažėjo palygint su pvz 6 metais atgal...
Registravosi: 2018/07/25 Žinučių: 90 Tel.: LT
Cituoti
0
Betsa rašė:

Jo, Vilniuje 2 beliko punktai. Kodėl jie taip čia sumažino? Apskritai punktų žiauriai sumažėjo palygint su pvz 6 metais atgal...

Per korona labai daug visos bendrovės punktų uždarė ir neatidare.
Registravosi: 2015/08/31 Žinučių: 590 Padėkų: 163 Tel.: LT
Cituoti
0
Betsa rašė:

Jo, Vilniuje 2 beliko punktai. Kodėl jie taip čia sumažino? Apskritai punktų žiauriai sumažėjo palygint su pvz 6 metais atgal...

Tikrai daugiau nei 2, ar kuriuos čia uždarė? Stoty buvo, Akropolyje, justiniškėse, cupe yra
Registravosi: 2020/05/30 Žinučių: 123 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
0
patience rašė:

Tikrai daugiau nei 2, ar kuriuos čia uždarė? Stoty buvo, Akropolyje, justiniškėse, cupe yra

Justiniškese tikrai uzdaritas daugiau kaip menuo
Registravosi: 2010/03/21 Žinučių: 305
Cituoti
0
patience rašė:

Tikrai daugiau nei 2, ar kuriuos čia uždarė? Stoty buvo, Akropolyje, justiniškėse, cupe yra

Cupe ir akropolyj belikę 2 punktai per visą Vilnių
Registravosi: 2012/10/04 Žinučių: 492 Padėkų: 4 Tel.: LT
Cituoti
0
Gal kas žinote ar čia man vienam?
Atsinaujinus betsafe programėlę ant telefono, negalima tieisog ja naudotis, prie statymų istorijos rodo nesamoningas sumas pastatytas, pvz pastatai pinigų suma prie jos rodo tiesiog .00 ir pan. Koficientų su kuriais pastatei irgi nerodo.
Per internetinį tinklapį viskas good, bet per appsa tiesiog tragedija.
Registravosi: 2023/05/08 Žinučių: 4 Padėkų: 2
Cituoti
0
Andrius133 rašė:

Gal kas žinote ar čia man vienam?
Atsinaujinus betsafe programėlę ant telefono, negalima tieisog ja naudotis, prie statymų istorijos rodo nesamoningas sumas pastatytas, pvz pastatai pinigų suma prie jos rodo tiesiog .00 ir pan. Koficientų su kuriais pastatei irgi nerodo.
Per internetinį tinklapį viskas good, bet per appsa tiesiog tragedija.

Man tas pats, bet jau kokia puse metu, gal daugiau. Naudotis kaip ir galima, tik tiek kad kaip sakai rodo 00, nerodo cashout ir pan
Registravosi: 2011/03/01 Žinučių: 393 Tel.: LT
Cituoti
0
yokeris rašė:

Man tas pats, bet jau kokia puse metu, gal daugiau. Naudotis kaip ir galima, tik tiek kad kaip sakai rodo 00, nerodo cashout ir pan

Ai tai reiškias ne man vienam, anksčiai nelabai naudodavau mobilų appsą, bet nustebino, kad taip nesutvarko savo programėlės.
Registravosi: 2023/05/08 Žinučių: 4 Padėkų: 2
Cituoti
0
Čia pas juos appsas niekam tikęs šia problemą turi jau arti 2 metų ir net nesiruošia tvarkytis.
Registravosi: 2020/02/01 Žinučių: 59 Tel.: LT
Cituoti
0
Informuojame, jog remiantis pinigų plovimo prevencijos įstatymų nustatyta tvarka, visi, į lažybų sąskaitą atlikti mokėjimai privalo būti peržaisti.

Šis mokėjimas buvo patvirtintas išimties tvarka, tačiau ateityje neperžaidžiant mokėjimų, išmokos prašymai bus atšaukiami, o dėl tolimesnio neperžaidimo, Jūsų paskyra gali būti uždaroma visam laikui.

Cia visose lietuviskose lazybu bendrovese dabar taip? Sita gavau is Betsafe.
Registravosi: 2016/12/05 Žinučių: 15
Cituoti
0
ulfr rašė:

Informuojame, jog remiantis pinigų plovimo prevencijos įstatymų nustatyta tvarka, visi, į lažybų sąskaitą atlikti mokėjimai privalo būti peržaisti.

Šis mokėjimas buvo patvirtintas išimties tvarka, tačiau ateityje neperžaidžiant mokėjimų, išmokos prašymai bus atšaukiami, o dėl tolimesnio neperžaidimo, Jūsų paskyra gali būti uždaroma visam laikui.

Cia visose lietuviskose lazybu bendrovese dabar taip? Sita gavau is Betsafe.

PM susirasom😁
Registravosi: 2011/10/27 Žinučių: 135 Padėkų: 1
Cituoti
0
Guro rašė:

PM susirasom😁

Jau apkalbėtas šitas. Akivaizdus pinigų reketas. Kad pinigai taptų dar švaresni reikia lošti. Suprasčiau jei žmogus N kartų pildytų ir vedžiotų pinigus į skirtingas sąskaitas. Bet tą patį buvau gavęs nors N metų sąskaita nesikeičia pildydavausi ir persivesdavau į tą pačią SWEDbank sąsk. Taip išeina kad ten laikomi pinigai tapo nešvarūs, aplamai visur nešvarūs jei betsafe neperžaidi, jei peržaidi reiškias praskalbi ir tampa švarūs.
Registravosi: 2020/02/01 Žinučių: 59 Tel.: LT
Cituoti
5
ulfr rašė:

Informuojame, jog remiantis pinigų plovimo prevencijos įstatymų nustatyta tvarka, visi, į lažybų sąskaitą atlikti mokėjimai privalo būti peržaisti.

Šis mokėjimas buvo patvirtintas išimties tvarka, tačiau ateityje neperžaidžiant mokėjimų, išmokos prašymai bus atšaukiami, o dėl tolimesnio neperžaidimo, Jūsų paskyra gali būti uždaroma visam laikui.

Cia visose lietuviskose lazybu bendrovese dabar taip? Sita gavau is Betsafe.

Rašykit skundus į lpt tokius atvejus, kuo daugiau bus tuo greičiau kontoros bus nuramintos, dabar daro ką nori ir niekas nieko
Registravosi: 2010/09/12 Žinučių: 284 Tel.: LT
Cituoti
1
ERDO rašė:

Jau apkalbėtas šitas. Akivaizdus pinigų reketas. Kad pinigai taptų dar švaresni reikia lošti. Suprasčiau jei žmogus N kartų pildytų ir vedžiotų pinigus į skirtingas sąskaitas. Bet tą patį buvau gavęs nors N metų sąskaita nesikeičia pildydavausi ir persivesdavau į tą pačią SWEDbank sąsk. Taip išeina kad ten laikomi pinigai tapo nešvarūs, aplamai visur nešvarūs jei betsafe neperžaidi, jei peržaidi reiškias praskalbi ir tampa švarūs.

Tai as viska puikiai suprantu ka tu nori pasakyt. Del to ir reikia visada "reikala nuvesti iki galo". Nes jei tik visi pasnekes ir nieko nedarys, tai bendroves bus vis izulesnes, nes dabar beveik visos naudoja pinigu plovimo istatyma ir juo prisidengdamos atsikrato visu, kurie bent kapeika sugeba laimet. Izulumo virsuneje kolkas isitaisiusi 7bet lazybu bendrove, uz jos dukterines betsafe ir cbet (del pastarosios nesu tikras senai nebera su ja reikalu).. topsport irgi cia pat, bande istatymu prisidengti ir optibet. Tai del optibeto jau parasyta LPT skundas nagrinejimo stadijoj, gal po menesio kito bus rezultatai. Tegu man parodo kas nors viena realu atveji, kad situ tikrinimu metu butu nustatyta, jog kazkas plautu pinigus, kuriais finansuojamas nusikalstatamumas ar remiamas terorizmas. Juokas pro asaras sitie ju tikrinimai, kas nustate, kad bendroves yra pakankamai kompetetingos, kad galetu tikrinti tokius dalykus... kad bendroves gali zinot kur dirbat, kiek uzdirbat, kokius mokejimus atliekat, ka perkat,, ir visa visa asmenine jusu informacija. Bendroves, kuriu daznai nekompetetingi darbuotojai, net elementaraus reglamento nesugeba laikytis. Absurdas ir panasu, kad apmoketas.
Registravosi: 2011/10/27 Žinučių: 135 Padėkų: 1
Cituoti
17
Pagaliau atnaujino betsafe savo appsa dabar viskas kaip internetiniam webe kai jungies i ju appsa malaciai 😄
Registravosi: 2023/05/08 Žinučių: 4 Padėkų: 2
Cituoti
0
Andrius133 rašė:

Pagaliau atnaujino betsafe savo appsa dabar viskas kaip internetiniam webe kai jungies i ju appsa malaciai 😄

Taip, bet nebėra prisijungimo naudojant biometrinius duomenis t.y pirštų antspaudo. Taip pat nematau kaip reikia atsijungti?
Registravosi: 2020/02/01 Žinučių: 59 Tel.: LT
Cituoti
0