Skrill ir Neteller - tai elektroninės piniginės siūlančios itin patogų pinigų valdymą, tiek lošimuose, tiek atsiskaitant ar besinaudojant jų asmeninėmis banko kortelėmis.

Abejos piniginės priklauso tai pačiai Paysafe group, tad didelio skirtumo, kurią pasirinksite nėra. Gal nuo seno Skrill piniginė buvo labiau žinoma ir tas populiarumas išliko didesnis ir iki šiol.

Registracija nemokama, o fizinės kortelės užsakymas kainuoja 10e, kortelė pristatymo per 2 savaites. Kortelės MasterCard bekontaktės.

Pinigus išsigryninti galėsite, bet kuriame bankomate, kuris priima MasterCard kortels. Dienos limitas 900e, taikomas 1.75% nusiemimo mokestis.

Vartotojai atliekantis didelių sumų pervedimus tiek lošimams, tiek atsiskaitant gali pretenduoti į VIP statusus, kurie suteikia dar daugiau galimybių ir privalumų.

Abejos el.piniginės turi taškų funkciją, kuo daugiau veiksmų atliekate, tuo daugiau taškų surenkate, o taškus gali išsigryninti į realius pinigus.

Mėgstantiems investuoti į kriptovaliutas, turite galimybę pirkti ir laikyti savo kriptovaliutą abejose el.piniginėse.

Dabar, kai Lietuvoje vykstantis užsienio lažybų bendrovių blokavimas, šių elektroninių piniginių populiarumas ir patogumas išlieka aukštumoje. Pagrindinės ir pačios populiariausios bendrovės visada turi šiuos mokėjimų ir išmokėjimų būdus.

Daugiau apie Skrill ir šios el.piniginės diskusijas rasite čia - statymai.com/forum/lazyb...skrill-gidas-saskaita-t/

Daugiau apie Neteller ir šios el.piniginės diskusijas rasite čia - statymai.com/forum/lazyb...bu-bendroves/neteller-t/

Pasipildyti savo elektroninės piniginės sąskaitą galite bankiniu pervedimu, VISA kortele (jeigu naudosite el.pinigines lošimams) arba tiesiog perkant jų valiutą iš kitų žmonių.
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 5785 Tel.: LT
Cituoti
5