Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Top Sport

Atsakyti Sekti temą
palaima rašė:

Nu turejau omeny kad paprastoj pasiuloj duoda db pastatyt 200, ir jeigu seniau buvo uzlimitave iki 1e tai nueme ta limita

Nebent kas nors pasikeitė visai neseniai, nes prieš keletą savaičių tikrai neleido man statyti net ir įprastoj pasiūloj; taip kaip rašo 200 eu maksimali suma, taip rašydavo, tarkim, 13 ir pan.
Registravosi: 2021/06/20 Žinučių: 121 Padėkų: 48
Cituoti
1
palaima rašė:

Nu turejau omeny kad paprastoj pasiuloj duoda db pastatyt 200, ir jeigu seniau buvo uzlimitave iki 1e tai nueme ta limita

Galbūt 1 EUR limitą ir nuėmė, bet statomas sumas sumažino net ir prematch pasiūloje.

Seniau, būdavo, rašo: maksimali statymo suma - 500 EUR. Bet galėdavai pastatyti ir daugiau, tik per kelis kartus. Dabar išvydau užrašą: maksimali statymo suma - 30 EUR (ar kažkas panašaus). Tiesa, čia turbūt kai kurioms lygoms galioja tokie ribojimai (tikiuosi).

Bet jei turėjai 1 EUR limitą ir jį nuėmė, tada tikrai verta džiaugtis.
Registravosi: 2011/08/12 Žinučių: 875 Padėkų: 953 Tel.: LT
Cituoti
0
Gyvai punkte galiu statyt ant statymo max 50eur, taip pat ir į dieną tik 50eur, bet jei normali darbuotoja - priima ir daugiau statymų. Ant kamuolių, šunų ir kitų nesąmonių galima būtų statyti ir 1k.
Registravosi: 2019/09/22 Žinučių: 39 Padėkų: 1
Cituoti
3
Noriu jusu paklausti, kas stato tenisa top sporte.
Pirma karta su tokia nesamone susiduriau, vnz vakar staciau is wimbeldon moteru teniso, tureju Mertens -4.5 geimo pranasuma pries Osorio, bet tas susitikimas pasibaige "retired", bet man uzskaite pralaimejima ir negrazino pinigu.
Aisku susitikimas klotesi topo naudai, nieko nesakau.
BET dar vakar staciau live 3 sete, tureju du statymus, viena -1,5 Mertens geimo pranasuma, ir kita sumini seto 9.5 geimo maziau.
Klostesi dabar viskas mano naudai, tai kodel grazino pinigus?
Kai jiems naudinga, jie uzskaito pralaimejima, kai ne ju naudai viskas klostosi, tai jie grazina pinigus, tai kur cia yra teisybe, kas cia per saraskino kontora?
Rasiau jiems i pagalba, tai per visa diena taip ir neatsake.
Nes, jei retired, tai bet kokiu atveju turi buti grazinimas, ar ne taip?
Registravosi: 2010/01/03 Žinučių: 98 Padėkų: 40
Cituoti
1
Chaser rašė:

Noriu jusu paklausti, kas stato tenisa top sporte.
Pirma karta su tokia nesamone susiduriau, vnz vakar staciau is wimbeldon moteru teniso, tureju Mertens -4.5 geimo pranasuma pries Osorio, bet tas susitikimas pasibaige "retired", bet man uzskaite pralaimejima ir negrazino pinigu.
Aisku susitikimas klotesi topo naudai, nieko nesakau.
BET dar vakar staciau live 3 sete, tureju du statymus, viena -1,5 Mertens geimo pranasuma, ir kita sumini seto 9.5 geimo maziau.
Klostesi dabar viskas mano naudai, tai kodel grazino pinigus?
Kai jiems naudinga, jie uzskaito pralaimejima, kai ne ju naudai viskas klostosi, tai jie grazina pinigus, tai kur cia yra teisybe, kas cia per saraskino kontora?
Rasiau jiems i pagalba, tai per visa diena taip ir neatsake.
Nes, jei retired, tai bet kokiu atveju turi buti grazinimas, ar ne taip?

Čia ko gero traktavo kaip įvykusį statymą, nors žaidėja pasitraukė , bet tavo statymas visais įmanomais atvejais būtų pralaimėjęs, jeigu niekas nepasitrauktų. O tuos kitus du statymus kur gražino, jie galėjo pasibaigti bet kaip ir tavo naudai ir ne.
Registravosi: 2009/10/02 Žinučių: 216 Padėkų: 20 Tel.: LT
Cituoti
0
Nju gerai, o jeigu eitu mano minusine, tai jie simta procentu grazintu pinigus, o butu atsakymas, kad "retired".
Registravosi: 2010/01/03 Žinučių: 98 Padėkų: 40
Cituoti
2
Yra taip, kaip ryklys sako. Tavo -4.5 fora jau buvo sudegus dar prieš retirinimą, todėl mačo tikslus rezultatas statymo baigčiai nustatyti nebuvo reikalingas.
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1618 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
0
Chaser rašė:

Nju gerai, o jeigu eitu mano minusine, tai jie simta procentu grazintu pinigus, o butu atsakymas, kad "retired".

Taisyklės čia labai paprastos ir sąžiningos. Niekas tavęs neapgaudinėja.

Aš tau pateiksiu paprastesnį pavyzdį iš to paties mačo.

Sakykim kažkas retirino trečiame sete tie break metu, kai mačo rezultatas buvo toks:
Osorio - Mertens. 0-6, 7-6, 6-6

Jiegu būtum statęs ant Mertens -3.5 tai tavo statymas būtų laimėtas, nes fora jau padengta bet kokiu atveju.
Jei būtum ėmęs Mertens -4.5 arba -5.5, tada statymas void, nes dar paskutinis geimas turi atsakyti, ar statymas eis ar ne. Todėl čia void.
Jei būtum ėmęs Mertens -6.5, tada statymas lost, nes nėra tokio rezultato, kad po tie break fora būtų padengta.

Analogiškos taisyklės taikomos, kai retirinima prie bet kokio kito rezultato.
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1618 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
4
Supratau, aciu filosofas uz atsakymus. As tenisa retai dabar statau, todel nezinau tu visu taisykliu.
Registravosi: 2010/01/03 Žinučių: 98 Padėkų: 40
Cituoti
0
Chaser rašė:

Noriu jusu paklausti, kas stato tenisa top sporte.
Pirma karta su tokia nesamone susiduriau, vnz vakar staciau is wimbeldon moteru teniso, tureju Mertens -4.5 geimo pranasuma pries Osorio, bet tas susitikimas pasibaige "retired", bet man uzskaite pralaimejima ir negrazino pinigu.
Aisku susitikimas klotesi topo naudai, nieko nesakau.
BET dar vakar staciau live 3 sete, tureju du statymus, viena -1,5 Mertens geimo pranasuma, ir kita sumini seto 9.5 geimo maziau.
Klostesi dabar viskas mano naudai, tai kodel grazino pinigus?
Kai jiems naudinga, jie uzskaito pralaimejima, kai ne ju naudai viskas klostosi, tai jie grazina pinigus, tai kur cia yra teisybe, kas cia per saraskino kontora?
Rasiau jiems i pagalba, tai per visa diena taip ir neatsake.
Nes, jei retired, tai bet kokiu atveju turi buti grazinimas, ar ne taip?

Anksčiau tokiu atveju visada buvo void. Ne kartą man voidino analogiškus pikus. Bet čia buvo senai. Gal dabar reglamentas pas juos pasikeitė. Reikalauk aiškaus atsakymo,kuris būtų pagrįstas reglamento punktu. Nepalik taip. Skambink jiems ir rašyk.
Registravosi: 2013/05/19 Žinučių: 602 Padėkų: 16847 Tel.: LT
Cituoti
1
Benzema rašė:

TopSport klientai prarado daugiau nei 1.5mln laimėtų pinigų

lazybos.net/naujienos/to...i-1-5mln-laimetu-pinigu/

Gal kas nors žino kaip ši istorija baigiasi?
Registravosi: 2019/11/10 Žinučių: 22
Cituoti
4
Bad-B rašė:

Gal kas nors žino kaip ši istorija baigiasi?

Dėl gaunamų lošėjų skundų
2022 05 11
Lošimų priežiūros tarnyba sulaukė didelės apimties lošėjų skambučių bei pranešimų, kuriuose lošėjai nurodo šiandien laimėję laimėjimus, viršijančius 1000 Eur UAB ,,Top Sport" organizuojamuose nuotoliniuose lošimuose svetainėje topsport.lt. Visi asmenys nurodo, jog laimėjus jiems buvo užblokuota jų lošimo paskyra.

Informuojame, kad Lošimų priežiūros tarnybai situacija yra žinoma, šiuo metu yra aiškinamasi, kokios aplinkybės lėmė lošėjų paskyrų blokavimą. //
nieko naujo - tyrimas tebevyksta?
Registravosi: 2011/09/21 Žinučių: 73
Cituoti
4
23.07.22,01:05 Pabandykite dar kartą. Jei problema lieka, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda. (Error code 115)
ką čia reiškia?
Registravosi: 2019/11/19 Žinučių: 1
Cituoti
0
Man irgi šitą errorą metą, taip pat rodo laimėta vakar naktinį statymą, bet pinigai už jį į sąskaitą neikritę, gal dar kažkam taip yra?
Registravosi: 2012/03/18 Žinučių: 40
Cituoti
0
Ir man taip buvo, kad naktį laimėtas statymas, bet pinigai neįkritę, kreipiausi į supportą ir greit sutvarkė
Registravosi: 2013/02/02 Žinučių: 4
Cituoti
0
Sveiki. Pas mane jei koks teniso challenger turnyro rungtynes , max statymas apie 20 eur leidžia. Itf jau išvis nėra pasiūlos . Ar taip normalu ?
Registravosi: 2014/06/12 Žinučių: 9
Cituoti
0
cvet rašė:

Sveiki. Pas mane jei koks teniso challenger turnyro rungtynes , max statymas apie 20 eur leidžia. Itf jau išvis nėra pasiūlos . Ar taip normalu ?

Ne tau vienam taip.
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1618 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
1
Filosofas rašė:

Taisyklės čia labai paprastos ir sąžiningos. Niekas tavęs neapgaudinėja.

Aš tau pateiksiu paprastesnį pavyzdį iš to paties mačo.

Sakykim kažkas retirino trečiame sete tie break metu, kai mačo rezultatas buvo toks:
Osorio - Mertens. 0-6, 7-6, 6-6

Jiegu būtum statęs ant Mertens -3.5 tai tavo statymas būtų laimėtas, nes fora jau padengta bet kokiu atveju.
Jei būtum ėmęs Mertens -4.5 arba -5.5, tada statymas void, nes dar paskutinis geimas turi atsakyti, ar statymas eis ar ne. Todėl čia void.
Jei būtum ėmęs Mertens -6.5, tada statymas lost, nes nėra tokio rezultato, kad po tie break fora būtų padengta.

Analogiškos taisyklės taikomos, kai retirinima prie bet kokio kito rezultato.

Teisybes vis dar nera, siandien staciau moteru tenisa Noskova -3 geimo, pries Hibino.
Pasibaige retired ties rezultatu (6:3, 4:2). Ir padare grazinima, tai kaip dabar suprasti?
Registravosi: 2010/01/03 Žinučių: 98 Padėkų: 40
Cituoti
0
Chaser rašė:

Teisybes vis dar nera, siandien staciau moteru tenisa Noskova -3 geimo, pries Hibino.
Pasibaige retired ties rezultatu (6:3, 4:2). Ir padare grazinima, tai kaip dabar suprasti?

Tai tau jau kolegos buvo atsakę anksčiau. Grąžinta, nes statymas dar neįvyko ir kaip būtų pasibaigęs mačas niekas nežino. Prieš tai tavo atliktam statymui nebuvo galimybių laimėti.
Telegram grupė >>> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6258 Tel.: LT
Cituoti
1
Gal žinote ar į topsport galima įsimesti iš kokios nors sąskaitos (verse, blackcatcard, 1wtty, joompay)?
Registravosi: 2014/05/27 Žinučių: 59
Cituoti
0