Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Naujametinė dovanėlė 2007

Atsakyti Sekti temą
DARIAU,NAUJI SIE PRASIDEJE METAI TIKRAI SEKMINGI LAZYBOSE,IR GREITU LAIKU PANASU PROJEKTA DARYSIU KAIP SIS.tAD I PRAEITI TU NEZIUREK,NA TAIP,BUVO TOKIU DUOBIU,BE KURIU NEAPSIEINAMA LAZYBOSE,BET REIK GYVENTI NE PRAEITIES NUOTAIKOMIS,NES TA MINUSA TIKRAI PANAIKINSIU ,BUK TUO TIKRAS,NORS IS ESMES JIS JAU NAIKINAMAS.jEI BUCIAU LAZYBOSE KOKS LUZERIS,TIKRAI 5 METUS TUO NEUZSIIMINECIAU,TAD KAIP SUOPRANTI,LAZYBOS MAN NESA PELNA.SEKMES TAU IR KITIEMS..
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 537
Cituoti
0
DARIAU,NAUJI SIE PRASIDEJE METAI TIKRAI SEKMINGI LAZYBOSE,IR GREITU LAIKU PANASU PROJEKTA DARYSIU KAIP SIS.tAD I PRAEITI TU NEZIUREK,NA TAIP,BUVO TOKIU DUOBIU,BE KURIU NEAPSIEINAMA LAZYBOSE,BET REIK GYVENTI NE PRAEITIES NUOTAIKOMIS,NES TA MINUSA TIKRAI PANAIKINSIU ,BUK TUO TIKRAS,NORS IS ESMES JIS JAU NAIKINAMAS.jEI BUCIAU LAZYBOSE KOKS LUZERIS,TIKRAI 5 METUS TUO NEUZSIIMINECIAU,TAD KAIP SUOPRANTI,LAZYBOS MAN NESA PELNA.SEKMES TAU IR KITIEMS..
Sėkmės tau, Valdano. Ir aš stebėjau šį tavo projektą, manau pats pastebėjai padarytas klaidas ir ateityje naujas tavo projektas bus sėkmingesnis.
Registravosi: 2008/01/01 Žinučių: 373
Cituoti
0
Ne nu as suprantu tai bet paprasciausia lazybose reikia buti labai labai atsargiam, keli neatsargus zingsniai ir tu gilioj duobej. Siaip mano pradzia lazybose ir prasidejo duobej o atrode kad esu vos ne visazinis bet veliau supratau kad is lazybu punktu labai jau yra sunku atimti is ju piniga. Taip kad dabar matavimas vyksta n kartu kol statau ir man tikrai juokingi buna prognozuotoju parasymai kad patikimumas 10 is 10 taip niekad nebuna...
Registravosi: 2008/01/27 Žinučių: 29 Tel.: LT
Cituoti
0
Ir as lazybose minuse pradzioj buvau,kol perkandau ta sistema,kuri turi nesti pelna.Statydavau daug ant tapetu,ko isvis negalima daryti,zodziu taip besilazindamas ne nepajutau kaip minus 5000 liko.Dabar suprantu viena,kad lazybos-tai bjaurus ir sunkus verslas,kurio sekme pajunta toli grazu ne kiekvienas deja.o kas liecia 10-10 patikimuma ,tai tokio negali buti,nes tai yra sportas..
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 537
Cituoti
0
Paskaičiau šią temą tai baisu darosi, kaip galima taip neatsakingai statyti savo pinigus. Statoma ir už amerikietiška futbola ir krepšinio daugybe lygų ir futbolo daugybe lygų, tenisas, ledo ritulys. Supraščiau ant tapeto kokius 5 lt pastatyt, kad idomiau varžybas žiūrėt būtų bet ne tūkstančiais. jei jau ststai tūkstanti ar kelis šimtus litų (man tai nelabai suvokiama kaip tūkstanti išvis statyt galima) tai bent jau pasirink sporto šaka viena ar dvi ir domėkis kokiu čempionatu. o čia tiesiog pnigų mėtymas. mano patarimas tau VALDANO užmiršk tas lažybas. iš tokių kaip tu statytojų lažybų bendrovės dideli pelna gauna, darbuotoju krūva išlaiko ir dar patalpas nuomot ir išlaikyt reikia, o dar mokesčiai. tai manau supranti kad ten ne dundukai sėdi ir jų koficiantai gerai apskaičiuoti. yra žmonės ten samdomi tam kad domėtūsi kokia sporto šaka ir koficiantus nustatinėtų. tai tu turi būt įžvalgesnis už tą bukmekeri kur tai yra jo darbas, jis daugiau nieko neveikia tik koficiantus nustatinėja ir dar foros pasilieka.
Registravosi: 2007/12/27 Žinučių: 96
Cituoti
0
paskaičiau šią temą tai baisu darosi, kaip galima taip neatsakingai statyti savo pinigus. Statoma ir už amerikietiška futbola ir krepšinio daugybe lygų ir futbolo daugybe lygų, tenisas, ledo ritulys. Supraščiau ant tapeto kokius 5 lt pastatyt, kad idomiau varžybas žiūrėt būtų bet ne tūkstančiais. jei jau ststai tūkstanti ar kelis šimtus litų (man tai nelabai suvokiama kaip tūkstanti išvis statyt galima) tai bent jau pasirink sporto šaka viena ar dvi ir domėkis kokiu čempionatu. o čia tiesiog pnigų mėtymas. mano patarimas tau VALDANO užmiršk tas lažybas. iš tokių kaip tu statytojų lažybų bendrovės dideli pelna gauna, darbuotoju krūva išlaiko ir dar patalpas nuomot ir išlaikyt reikia, o dar mokesčiai. tai manau supranti kad ten ne dundukai sėdi ir jų koficiantai gerai apskaičiuoti. yra žmonės ten samdomi tam kad domėtūsi kokia sporto šaka ir koficiantus nustatinėtų. tai tu turi būt įžvalgesnis už tą bukmekeri kur tai yra jo darbas, jis daugiau nieko neveikia tik koficiantus nustatinėja ir dar foros pasilieka.
kurgi ne,nustatines jie tau kofus.Jei pastebejai,viskas nukopinama nuo uzsienio bendroviu,tik mazesnius kofus nustato svolaciai tokie Staniuliai ir Mieliauskai.Maqn babuinai bankrotas negresia,nes lazybos man nesa bent kazkoki pelna,tikiuosi ir tau taipogi.
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 537
Cituoti
0
Koki užsienio tenisa ar anglijos futbola gal ir nurašinėja, bet LKL, BBL, lietuvos futbolo čempionatas nacionalinė krepšinio lyga tai manau patys daro. bet koks skirtumas nusirašinėja ar nenusirašinėja. koficiantus nustato bukmekeriai kur tai yra jų darbas, todėl nepasakok apie savo laimėjimus kai tu dideles pinigų sumas statai ant labai įvairių sporto varžybų. tokiu atveju visos lažybų bendrovės turėtų bankrutuot. asmeniškai aš jei ststau daugiau nei 10 lt tai būna krepšinis, daniausia eurolyga ar lkl. aš tau nuoširdžiai linkiu baikt blaškytis ir pradėt statyt ant kokio nors vieno čempionato, ir dar patarsiu rinkis krepšini. mažiausia staigmenų ten. ir linkiu tau kuo labiau lažybų bendroves nuskausmint. sėkmės
Registravosi: 2007/12/27 Žinučių: 96
Cituoti
0
koki užsienio tenisa ar anglijos futbola gal ir nurašinėja, bet LKL, BBL, lietuvos futbolo čempionatas nacionalinė krepšinio lyga tai manau patys daro. bet koks skirtumas nusirašinėja ar nenusirašinėja. koficiantus nustato bukmekeriai kur tai yra jų darbas, todėl nepasakok apie savo laimėjimus kai tu dideles pinigų sumas statai ant labai įvairių sporto varžybų. tokiu atveju visos lažybų bendrovės turėtų bankrutuot. asmeniškai aš jei ststau daugiau nei 10 lt tai būna krepšinis, daniausia eurolyga ar lkl. aš tau nuoširdžiai linkiu baikt blaškytis ir pradėt statyt ant kokio nors vieno čempionato, ir dar patarsiu rinkis krepšini. mažiausia staigmenų ten. ir linkiu tau kuo labiau lažybų bendroves nuskausmint. sėkmės
is dalies jie ir LKL, BBL kofus nurassyneja, buku buti mnau is musu puse cia sugebetu buti. Beje Orakulo bukai ne taip jau retai daro klaidu..
Registravosi: 2007/11/29 Žinučių: 31
Cituoti
0
O tai kas tavo nuomone lietuvos čempionatams koficiantus daro? manau bent jau lkl nėra nuo ko nusirašinėt. o del bbl tai nemanau kad latvių ar estų lažybų bendrovės kuo nors geresnės už mūsiškes. ypač matos ant lietuvos futbolo čempionato kad dažnai būna nugalėtajai rungtynėse ne tie ką prognozuoja.
Registravosi: 2007/12/27 Žinučių: 96
Cituoti
0
Tai jo lietuviai sudaryneja savotiskai kopindami nuo uzsienio, nekalbu apie baltijos salis..na tieisiog neverta gilintis...
Registravosi: 2007/11/29 Žinučių: 31
Cituoti
0