Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Livescores

Atsakyti Sekti temą
Flashscore.com buvo ir yra geriausias. daug sporto shaku, LIVE komentavimas ir dar daug dalyku tobulina. o jeigu noriu ir video pazhiureti, tai geriausias www.lshunter.tv
Registravosi: 2012/11/04 Žinučių: 258 Padėkų: 1
Cituoti
0
Na video tai randu iš www.vipbox.tv , o liveresults dažniausiai per bet365 ar flashscore visgi
Registravosi: 2012/09/04 Žinučių: 253
Cituoti
0
www.livescore.com geriausias ir patogiausias live , ypač futbolui
Registravosi: 2012/02/29 Žinučių: 12
Cituoti
0
fmartynas Rašė:

livescore.com geriausias ir patogiausias live , ypač futbolui


Temos autorius tai parases, kam kartotis nesuprantu, trinkit lauk.
Registravosi: 2011/08/10 Žinučių: 571
Cituoti
0
warning20 Rašė:

manau ne vienas statot gyvai, todel galvoju neblogai butu pasidalinti puslapiais, kuriuose tiesiogiai (livescores webs) skelbiama vykstanciu varzybu statistika. manau visi isirinks sau patogiausius, o galbut ir patieks neblogu variantu kitiems.

Registravosi: 2012/02/29 Žinučių: 12
Cituoti
0
Livescore.in
Registravosi: 2013/01/24 Žinučių: 15
Cituoti
0
Nu nežinau, bet man geriausias tikrai www.flashscore.com , kurį naudoju jau ilgą laiką.
Registravosi: 2013/01/09 Žinučių: 1
Cituoti
0
NEKURIAM BELENKOKIŲ DISKUSIJŲ IR NAUJŲ TEMŲ NAUJOKAI!
morpheus Rašė:

Laba diena ,

domintų toks klausimas, norėjau sekti varžybų įvykius šiuo tinklalapiu , tačiau prie varžybų būna tris raidės - FRO
ir varžybos neprasideda , nors pagal laiką turėjo prasidėti dar prieš dvi valandas. Gal kažkuris žinotų , ką tai galėtų reikšti 😟


Jakyl Rašė:

Final Result Only


morpheus Rašė:

Tai reiškia , kad dalyviai jau gali rungtyniauti tarpusavyje , bet aš pamatysiu galutinį rezultatą tik po tam tikro laiko ?


Jakyl Rašė:

Tik galutini rezultata ides po varzybu flashcoras

Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7327 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
As tai naudoju bet365.com man asmeniskai ten geriausiais, nes ten dar rodo statiska visu macu, o ir rezultatai keiciami momentaliai. Patariu pamegint
Registravosi: 2010/11/11 Žinučių: 7
Cituoti
0
Sveiki.
Zalgiris - Maccabi

Jei Jesikevicius nezaidzia kaip skelbia delfi,o tonybet leido statyti jesikevicius 7,5.Tai bus kaip nepraejas ivikis?
Registravosi: 2011/08/20 Žinučių: 17
Cituoti
0
Grazins pinigus ir tiek
Registravosi: 2014/01/06 Žinučių: 153
Cituoti
0
ErnestasB Rašė:

Nu nežinau, bet man geriausias tikrai www.flashscore.com , kurį naudoju jau ilgą laiką.


Pritariu ir man sitas labiausiai patinka
Registravosi: 2009/09/12 Žinučių: 12 Tel.: LT
Cituoti
0
Ar bet365 istikro rodo visus streamus susikurus ten acc?
Registravosi: 2014/03/26 Žinučių: 508 Padėkų: 2 Tel.: LT
Cituoti
0
miisjyu Rašė:

ar bet365 istikro rodo visus streamus susikurus ten acc?



Ne viska, bet tikrai daug. Bet saskaitoje turi tureti bent 1 centa, kad rodytu.
Registravosi: 2009/03/06 Žinučių: 37
Cituoti
0
Juventino rašė:

Futbolui geriausias bent man:

http://www.Futbol24.com

Try for live soccer scores livesoccer.com
Registravosi: 2018/05/24 Žinučių: 1
Cituoti
0
Klausimas del smugiu i vartu plota , tarkim dejau iver 8,5 ispanija ir portugalija ir aiskiai buvo 9 smugiai i vartu plota taciau uzskaiciavo 8. Turbut nepaskaiciavo isco smugi pirmam keliny , kai atmuse vartininkas ir pataike i stanga, tai kaip cia dabar gausis? Kodel jo nepaskaiciavo ? Nejaugi taip fifa klysta pati pagal stats?
Registravosi: 2010/10/22 Žinučių: 23 Padėkų: 4
Cituoti
0
Na oficialus puslapis rodo 9 sot, juo ir vadovaukis, beje kokia bendrove?
Registravosi: 2013/08/19 Žinučių: 515 Padėkų: 424 Tel.: LT
Cituoti
0
sirwukas rašė:

Klausimas del smugiu i vartu plota , tarkim dejau iver 8,5 ispanija ir portugalija ir aiskiai buvo 9 smugiai i vartu plota taciau uzskaiciavo 8. Turbut nepaskaiciavo isco smugi pirmam keliny , kai atmuse vartininkas ir pataike i stanga, tai kaip cia dabar gausis? Kodel jo nepaskaiciavo ? Nejaugi taip fifa klysta pati pagal stats?

Man irgi labai keista ir kyla klausimas. pvz staciau topo live dave shot on target 5,5 ispanu. kai staciau buvo 5 jau ir aspas pataike i vartu plota ir buvo 6. taciau po matcho sumazino iki 5. kofai live vaiksciojo pagal 5 smugius i vartus todel buvo nedidelis. nesazininga kai padaro kofa ir totals pagal ta ka raso live o paskui po matcho paraso kad pralosei sazininga butu bent prilyginti 1
Registravosi: 2008/08/17 Žinučių: 62
Cituoti
0
Neo rašė:

Na oficialus puslapis rodo 9 sot, juo ir vadovaukis, beje kokia bendrove?

Atsiprasau butent oficialus ir rodo 8
Registravosi: 2013/08/19 Žinučių: 515 Padėkų: 424 Tel.: LT
Cituoti
0
Betsafe punktas, bet esme kad as zinau koki smugi jie nepaskaiciavo, isco pirmam keliny kur muse vartininkas atmuse kamuoli i stanga, ji ir ateme nors akivaizdziai smugis i vartu plota
Registravosi: 2010/10/22 Žinučių: 23 Padėkų: 4
Cituoti
0