Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

NEPATIKIMI NARIAI

Atsakyti Sekti temą
onezer rašė:

Lankytojas
tOMYyYYYyY
Is pradziu sake pervede skola, negaudamas pinigu parasiau, atrase, kad olandiskas bankas atmete pavedima, sake,kad grizes i lietuva nueis i banka ir padarys pavedima, zodziu apie menesi kazkur jau dinges i zinutes neatrase. As suprantu visiem buna problemu, bet netikejau, kad senas narys gali taip pavest, zodziu tikiuosi cia kazkokios neatideliotos problemos jam gavosi, jog dingo kaip i vandeni,nes zmogus pasirode normalus. Posta istrinsiu, jeigu susisieksi su manim.

Beja kazkas is lankytoju esat skoline jam?

+
Registravosi: 2017/07/21 Žinučių: 14 Tel.: LT
Cituoti
0
nousnou rašė:

Narys vaje00 (Mantas Aleksa) yra nepatikimas. Pasiskolino 200€ 11.23 dieną, turėjo grąžinti gruodžio 10. Per tą laiką papildomai prisiskolino iš žmonių ir kiek supratau niekam negrąžino. Gavęs dvi algas už Žalgirio žurnalisto darbą ir organizuotą teniso turnyrą kažkur tuos pinigus praganė.

Baidosi žmogus darbo, šiukšlių mat neis rinkti, kiti darbai irgi nelygis, pavienių darbų dirbti neina (per kokį Workis, fb daugybė pasiūlymų dienai ar dviems nuolat). Ieškosi kur jam 700€ mokės, o tam juk laiko reikia. Maždaug kuria pasakas, kad jau va va imasi žingsnių, bet rezultato jokio per tas 3 savaites. Tarsi ir ieško darbo, bet kartu ir geriau namuose.

Kadangi jau gavo pinigus už gruodžio mėnesį ir juos prapylė, tai artimiausia alga tik vasario viduryje. Ir tai jeigu nepraloš vėl bandydamas atsilošti. Tai tiesiog perspėju visus neskolinti šiam žmogui daugiau.

Up.
Registravosi: 2018/02/28 Žinučių: 185 Padėkų: 32 Tel.: LT
Cituoti
1