Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Dakaro ralio lažybos 2020

Dakaro ralio maratonas yra laikomas bene sunkiausiomis lenktynėmis visame pasaulyje, kurios kasmet prie televizijos ekranų sutraukia milijonus šio sporto aistruolių. Šio ralio dalyviai turi ne tik įveikti savo varžovus, tačiau ir gamtines kliūtis. Pilotai čia taip pat rizikuoja ir savo gyvybėmis ir, deja, dažniausiai Dakare neišvengiama aukų.


2019 metais Dakaro ralis itin sėkmingas buvo Lietuvos atstovams, o Benediktas Vanagas pasiekė geriausią visų laikų mūsų šalies rezultatą ir finišo liniją kirto 11 vietoje. Solidžiai praėjusiais metais pasirodė ir dar vienas Lietuvos ekipažas – Vaidotas Žala bei Saulius Jurgelėnas – kurie tik per žingsnį atsiliko nuo B. Vanago bei galutinėje įskaitoje liko 12 pozicijoje. 


Šiais metais automobilių sporto pasaulį žaibiškai paskriejo žinia, kad 2020 metų Dakaro ralyje išvysime ir dukart „Formulės-1“ pasaulio čempioną Fernando Alonso. Tai bus pirmas kartas, kuomet Dakare startuos „Formulės-1“ pasaulio čempionas.


Dakaro statymai online – Transliacija gyvai


Dakaro ralį galima ne tik stebėti, tačiau pabandyti iš jo ir pasipelnyti. Kaip tai padaryti? Atliekant Dakaro statymus internetu. Automobilių sporte labai daug kas priklauso nuo technikos, todėl prieš atliekant statymus labai svarbu suprasti, kurios komandos daugiausiai investuoja į savo automobilius. Žinoma, ne ką mažiau svarbūs yra ir pilotai.
Jei domina gera pasiūla, tuomet vertėtų rinktis Betsafe lažybų kontorą, kurioje rasite ir daugiau automobilių sporto statymų. Vis tik jei norite šiek tiek platesnės įvykių pasiūlos, tuomet vertėtų dėmesį atkreipti į tokias lažybų bendroves kaip Bet365 ar OlyBet.
Dakaro ralis, dėl savo specifikos, nėra transliuojamas internetu, todėl tokios galimybės neteikia ir lažybų organizatoriai.


Lažybų koeficientai, prognozės – autosportas gyvai


Lietuvos ekipažai artėjantį Dakaro ralio maratoną pasitinką su dar didesnėmis ambicijomis, tiesa, ne visiems pasiruošimas klostėsi sklandžiai. Labiausiai nukentėjo B. Vanagas, kuris prieš pat startą turėjo pakeisti ilgametį savo šturmaną.
Lažybų kontoros siūlo internetu lažintis ne tik dėl Dakaro maratono ar etapo nugalėtojų, tačiau ir dėl to, kas pasirodys geriausiai iš Lietuvos atstovų. Kaip jau minėjome, geriausius koeficientus rasite Betsafe, o daugiau pasirinkimų – Bet365 bei OlyBet


Dakaro statymai 2020


Dakaro ralio 2020 diskusijos forume