Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Lažybų brokeriai【2024】


Kas yra lažybų brokeriai ir kaip naudotis jų paslaugomis? 


Jei bent kiek rimčiau užsiimate sporto lažybomis, tikėtina, kad bent kartą esate susidūrę su terminu „lažybų brokeris“. Šiame tekste pabandysime pažvelgti į tai, kaip galima pasinaudoti lažybų brokeriais sporto lažybose. 


asianconnect lazybu brokeris• Labai dideli limitai
• Bonusas iki €500
• Greitas išmokėjimas
Atidaryti
sportmarket lazybu brokeris• Laimintys lošėjai laukiami
• €100* bonusas
• Jokių papildomų mokesčių
Atidaryti

Kas yra lažybų brokeris/agentas 


Lažybų brokeris ar agentūra yra tiesiog tarpinė grandis tarp jūsų ir lažybų bendrovių. Nors lažybų brokerių veikimo principas gali atrodyti sudėtingas, iš tiesų jis yra labai paprastas ir išties naudingas. Susikūrę paskyrą lažybų brokerio platformoje jūs gaunate koeficientus iš kelių lažybų bendrovių ir galite pasirinkti jus labiausiai tenkinantį. Tuomet jūsų lažybų brokeris atlieka statymą toje platformoje ir laimėjimo atveju tiesiog perveda laimėtą sumą atgal jums. 


Kodėl verta naudotis lažybų brokerių paslaugomis? 


Turbūt dažnai girdite patarimą, kad norint padidinti savo šansus uždirbti iš sporto lažybų, būtina sekti koeficientus skirtingose lažybų platformose. Dažnu atveju tai nėra labai patogu, kadangi vien registracijos procesas gali atbaidyti nuo šios minties, nekalbant apie tai, jog reikia ir turėti pinigų visose platformose. 


Būtent šioje vietoje lažybų brokeriai leis jums naudotis kelių lažybų platformų koeficientais, neatsidarant sąskaitų. Jums tereikės atsidaryti sąskaitą lažybų brokerio platformoje. 


Kaip veikia lažybų brokeris? 


Kaip jau minėjome, lažybų brokeris atlieka tarpininko vaidmenį tarp jūsų ir lažybų bendrovių. Lažybų brokeris jums suteikia prieigą prie kelių skirtingų lažybų platformų, tačiau jums nereikia visose jose susikurti atskirų paskyrų. Jūsų atliekamais statymais pasirūpina būtent lažybų brokeris. 


Tiesa, svarbu atkreipti dėmesį, kad ne visos lažybų platformos bendradarbiauja su lažybų brokeriais, todėl pasiūlymų iš tam tikrų bendrovių galite ir negauti, todėl svarbu išsiaiškinti visas detales prieš atliekant registraciją. 


Akivaizdu, kad lažybų brokeriai yra puiki alternatyva lažybų mėgėjams, kurie nori palyginti koeficientus keliose platformose, tačiau nenori visose jose kurti atskirų paskyrų. 


Kaip uždirba lažybų brokeriai? 


Kol kas viskas atrodo labai gražu, tačiau natūraliai kyla klausimas: o iš ko uždirba pačios lažybų brokerių platformos? 


Deja, bet lažybų brokerių paslaugos nėra nemokamos. Už jas jums reikės susimokėti vienu iš dviejų dažniausiai naudojamų būdų. 


Dalis lažybų brokerių platformų tiesiog atskaičiuos tam tikrą procentą komisinių nuo jūsų atliekamų statymų, kiti – taiko mėnesinį ar metinį narystės mokestį. 


Rekomenduojami lažybų brokeriai 


BetInAsia 


Šis lažybų brokeris suteiks galimybę įvertinti pačių įvairiausių lažybų bendrovių koeficientus. Svarbu ir tai, kad ši platforma jums pasiūlys tam tikrus registracijos bonusus. 


BetInAsia privalumas yra didžiulis universalumas. Ši platforma jums leis rinktis įvairius depozito ar pinigų išmokėjimo metodus. 


Deja, bet šis lažybų brokeris nėra pasiekiamas daugumoje Europos šalių. 


BrokerStorm 


Šis lažybų brokeris dirba su dauguma Azijos lažybų bendrovių. Tai žinoma reiškia ir tai, kad Europoje šis brokeris daugeliui lažybų mėgėjų nėra aktualus. 


Taip pat svarbu paminėti, kad į šią platformą minimalus depozitas yra 50 eurų, kai tuo tarpu kiti brokeriai gali pasiūlyti galimybę atlikti ir gerokai mažesnius depozitus. 


Sportmarket


Sportmarket lažybų brokeris dirba su kiek geriau Europos rinkai žinomais lažybų bendrovių vardais. Šis lažybų brokeris jums suteikia garantiją, kad po ilgesnės laimėjimų serijos jūsų sąskaita nebus užšaldyta ar ribojama kitais būdais, kurie įprasti lažybų bendrovėms.


Vienas svarbus Sportmarket privalumas – žemas minimalus depozitas, kuris siekia vos 10 eurų. Taigi, ši platforma yra lengvai prieinama ir mažiau lažybomis užsiimantiems asmenims.


3Bet 


Dar vienas lažybų brokeris, kuris pateikia pasiūlymus jau ir iš mums geriau žinomų lažybų bendrovių, kaip, pavyzdžiui, Pinnacle. 


Šis lažybų brokeris išsiskiria ir ne pačiu patraukliausiu bruožu – minimali depozito suma siekia net 200 eurų, todėl jei esate tiesiog sporto lažybų mėgėjas, ši platforma jums nebus itin patraukli.  


Asianconnect


Dar vienas lažybų brokeris, jungiantis pagrinde būtent Azijos lažybų bendroves. Jei jums aktuali ši rinka, Asianconncet yra puiki vieta atlikti statymus, gaunant pačius geriausius koeficientus vienoje vietoje.


Ši platforma pasižymi ir itin tiksliu koeficientų atnaujinimu, todėl vos jiems pasikeitus lažybų bendrovėse tai atsispindi ir pas šį lažybų brokerį.