Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Antras pusfinalio dalyvis – aiškus: „Rytas“ panaikino dviženklį deficitą ir triumfavo Jonavoje

„Betsafe-LKL“ čempionate paaiškėjo antrasis pusfinalio dalyvis.

Giedriaus Žibėno auklėtiniai svečiuose sugrįžo iš dviženklio deficito ir rezultatu 96:90 (20:23, 21:30, 28:22, 27:15) triumfavo prieš Jonavos „Cbet“ krepšininkus ir ketvirtfinalio seriją iki 2 pergalių laimėjo 2:0.

Pirmajame kėlinyje svečiai kontroliavo žaidimą ir buvo priekyje, tačiau kėlinio pabaigoje „Cbet“ persvėrė rezultatą ir įgijo 3 taškų pranašumą – 23:20.

Antrajame kėlinyje šeimininkai įrodinėjo pranašumą ir kėlinio viduryje susikrovė dviženklį pranašumą (39:28), kurį išlaikė ir iki ilgosios pertraukos – 53:41.

Trečiajame ketvirtyje „Ryto“ bandymai vytis pirmoje kėlinio pusėje bvuo nesėkmingi, tačiau galiausiai sugebėjo deficitą nukirpti iki 6 taškų – 69:75.

Ketvirtajame kėlinyje Giedriaus Žibėno auklėtiniai kilo į lemiamą spurtą ir ilgai netrukus išlygino rungtynių rezultatą (78:78). Vilniečiai buvo susigrąžinę pranašumą, tačiau „Cbet“ pelnė 7 taškus iš eilės ir vėl susigrąžino 5 taškų pranašumą (88:83), į kurį „Rytas“ atsakė savo 8 taškais (91:88). Kaip vėliau paaiškėjo to užteko, jog vilniečiai triumfuotų sunkioje kovoje rezultatu 96:90.

Pusfinalyje Vilniaus „Rytas“ susitiks su Vilniaus „Wolves Twinsbet“ ir Klaipėdos „Neptūno“ poros nugalėtoju, šiuo metu serijos iki dviejų pergalių rezultatas yra lygus 1:1.

Vilniečius į pergalę išvedė 25 taškus pelnęs Marcusas Fosteris (5/7 dvit., 5/10 trit., 0/1 baud.), po 14 pelnė Gytis Radzevičius ir Martynas Echodas (12 atk. kam.), 12 pridėjo R. J. Cole'as, Justinas Gorhamas 11.

„Cbet“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo 18 Ryano Larsono taškų, 17 pelnė Edvinas Šeškus (8 rez. perd.), Diante Garrettas ir Ousmane'as Drame po 16, Justas Furmanavičius 15.