Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Atkaklias rungtynes laimėjusi „Barcelona“ išlygino ketvirtfinalio seriją namuose

Barselonos „Barcelona“, kurioje rungtyniauja lietuvis Rokas Jokubaitis šventė sunkią pergalę Eurolygos ketvirtifnalio serijoje, po kurios serijos rezultatas tapo lygus – 1:1.

Katalonijos ekipa namuose rezultatu 77:69 (27:14, 16:23, 17:20, 17:12) palaužė Igno Brazdeikio atstovaujamą Pirėjo „Olympiacos“ klubą.

„Barcelona“ rungtynes pradėjo nuostabiai – katalonai Jabari Parkerio vedami dar pirmajame kėlinyje susikrovė solidų 13 taškų pranašumą – 27:14.

Svečiai iš Pirėjo nepalūžo ir antrąjį kėlinį startavo 6 taškais be atsako (20:27). Kėliniui įpusėjus komandas skyrė vos 4 taškai (30:34), o šeimininkai įlgąją pertrauką pasitiko pirmaudami 6 taškais – 43:37.

Rokas Jokubaitis pirmojoje pusėje pelnė vos 2 taškus (1/3 dvit., 0/1 trit.).

„Olympiacos“ trečiajame kėlinyje pasivijo važovus ir netgi persvėrė rezultatą (55:54), visgi atkakliame kėlinyje Barselonos klubas išsaugojo 3 taškų pranašumą.

Ketvirtajame kėlinyje R. Jokubaitis dalino rezultatyvius perdavimus tritaškius metantiems komandos draugams, pats pridėjo 2 taškus ir šeimininkai atitolo (74:64). Šio pranašumo užteko, kad „Barcelona“ iškovotų atkaklią pergalę rezultatu 77:69.

Rokas Jokubaitis nugalėtojų ekipai per 19 minučių pelnė 6 taškus (3/6 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 3 atšokusius kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei buvo vienas iš ketvirtojo kėlinio pagrindinių žaidėjų. Tačiau lietuvio sąskaitoje vos 6 naudingumo balai.

Ignas Brazdeikis šiose rungtynėse ant parketo nepasirodė.

Katalonus į priekį tempė 24 taškus surinkęs Jabari Parkeris (6/9 dvit., 4/7 trit., 0/2 baud.), jis taip pat atkovojo 5 kamuolius ir surinko 22 naudingumo balus.

„Olympiacos“ gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Alecas Petersas – 29 minutės, 20 taškų (5/7 dvit., 3/5 trit., 1/1 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, perimtas kamuolys, 3 klaidos ir 19 naudingumo balų.

Trečiosios serijos rungtynės persikels į Pirėjų. Rungtynės bus žaidžiamos antradienį, 21:30 val. Lietuvos laiku.