Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

„Copa del Rey“ finale – dramatiškai nutrauktas Bilbao „Athletic“ titulų badas

Bilbao „Athletic“ sugebėjo po 40 metų nutraukti didžiųjų titulų badą.

„Copa del Rey“ (Karaliaus taurės) finale baskai po 11 metrų baudinių serijos įveikė turnyro išsišokėlę „Mallorca“ ekipą. Pagrindinis laikas su pratęsimu baigėsi rezultatu 1:1.

21-ąją minutę po kampinio „Mallorca“ į priekį išvedė Dani Rodriguezas.

50-ąją minutę Nico Williamsas atliko gražų perdavimą Oihanui Sancetui, kuris išlygino rezultatą.

„Athletic“ visų rungtynių metu atrodė pranašesni, bet iniciatyvos nepavyko paversti įvarčiais. Pratęsimo metu pavojingą progą turėjo ir „Mallorca“ puolėjas Vedatas Muriqi.

Per 11 metrų baudinių seriją Maljorkos ekipos gretose suklydo Manu Morlanesas bei Nemanja Radonjičius ir triumfavo baskai, kurie neklydo – 4:2.

Paskutinį kartą „Copa del Rey“ trofėjų „Athletic“ iškovojo prieš 40 metų. Tame tarpe buvo iškovotos dvi Ispanijos Supertaurės, tačiau jos neprilygsta šiai taurei.