Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Serijos rezultatas lygus – spindėjęs D. Motiejūnas kartu su „AS Monaco“ revanšavosi „Fenerbahce“ ekipai

Donato Motiejūno atstovaujama Monako „AS Monaco“ ekipa savo žiūrovų akivaizdoje išlygino Eurolygos atkrintamųjų serijos rezultatą.

„AS Monaco“ dramatiškai rezultatu 93:88 (31:21, 23:29, 11:24, 28:14) nugalėjo Šarūno Jasikevičiaus treniruojamą „Fenerbahce“ ekipą ir prieš vykstant į Stambulą išlygino serijos rezultatą – 1:1.

Šeimininkai startavo nesustabdomai – jau pirmajame kėlinyje Monako klubas įsiveržė į priekį 27:11. Visgi tritaškiu kėlinį uždaręs Scottie Wilbekinas sumažino „Fenerbahce“ atsilikimą iki 10-ties taškų – 21:31. D. Motiejūnas pirmajame kėlinyje buvo nesulaikomas – lietuvis per ketvirtį pelnė 10 taškų (2/2 dvit., 2/3 trit.) ir surinko 13 naudingumo balų.

Antrajame kėlinyje Stambulo krepšininkai prisivijo varžovus (36:39), tačiau „AS Monaco“ ekipa susigrąžino dviženklį pranašumą (54:44). Per likusias 40 antrojo kėlinio sekundžių tas pats S. Wilbekinas smeigė dar 2 tritaškius ir deficitą nukirpo iki 4 taškų – 50:54.

Trečiajame kėlinyje Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai apsuko įvykių eigą – 24:11 kėlinį laimėjęs „Fenerbahce“ klubas pabėgo į priekį 9 taškais – 74:65.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai pirmojoje ketvirčio pusėje ne tik sugrįžo, bet ir persvėrė rezultatą savo naudai (77:75). Komandos atkakliai kovėsi iki paskutiniųjų sekundžių, o pasutinėje atakoje taiklų tritaškį pataikęs Jordanas Loydas uždarė svečių šansus laimėti rungtynes. „AS Monaco“ triumfavo rezultatu 93:88.

Laimėtojų ekipoje rezultatyviausiai žaidė Donatas Motiejūnas – jo sąskaitoje 18 taškų (2/4 dvit., 3/4 trit., 5/6 baud.), atkovojo 2 kamuolius, 2 kartus asistavo komandos draugams bei surinko 21 naudingumo balą.

Š. Jasikevičiaus ekipą į priekį tempė gynėjų tandemas – Tyleris Dorsey pelnė 25 taškus (3/5 dvit., 6/8 trit., 1/1 baud.), o Scottie Wilbekinas pasižymėjo 23 taškais (1/2 dvit., 6/14 trit., 3/3 baud.).

Kitos serijos rungtynės Stambule bus žaidžiamos gegužės 1-ąją dieną, 20:45 val. Lietuvos laiku.