Pasirinkite laiko juostą:
buinys
Lyon - Evian
01/19 00:30
Įdėta 2013/01/18 14:44 | 0 padėkų | 976 peržiūros
- Taip: 60.6%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 39.4%
- Balsų: 33
Statymas: Lyon (total -1.5) @108 7/10 -7.00
Na cia susitinka skirtingo lygio komandos, lyon kovoja del titulo, o evian del galimybes islikti auksciausiam lygi, lyon namie losia labai gerai 8W1D1L patys muse 23 prasileido 8 i savus vartus, evian isvykoj atrodo silpnai 3W7L muse 10, prasileido 18, bei evian los be daug zaideju, siame mache nebus Djadjedje(df 18/1) Madi(att 2/0), Laquait(first gk 12/0),Durand(third gk 0/0) Angoula(df 16/1) Mongongu(df 11/0) ,Mensah(df 6/0),Rabiu(mf 16/1),Kone(mf 12/0) Khelifa(att 11/6 top scorer), taigi nuostoliu yra nemazai, tad bandau namu minusine
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
O dar geriau isvis sita bruda mest
Velniop tas lazybas, sitos rungtynes man padejo persirgt manau 😄 palinkesiu visiems kitiems kuo maziau statyt ir mazesniu sumu, sekmes
Pizdum bl
Drumclub, gal patylėk rimtai, atsirado žinovas. Gal ir dėjai už lygiasias?
Pyzdon
Statistika yra sh... cia klasikine situacija, kai lygiososis, loozeriu ir lyderiu.
Bl spardo dievui i langus
Drumclub, gal tu patylėk. Lyon lošia namie 8W1D1L, jam mat čia prancūzų tradicijos lygiosiom sulošt....
Prancuzu tradicijos suzaisti lygiosiomis.
Turejo progele
Nuobodus zaidimas pas lyona, nebus golu isvis manau.
Reikia mirtinai nors pergales
Kolkas visai nekažką, vos vieną čiut normalesnę progą turėjo Lyonas.
Nu tikekimes sueis sita stafke,Khimki jau guli tapetuke su jais😁