Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
Neturiu

Bayern - ALBA

02/10 17:15
Įdėta 2013/02/10 04:24 | 0 padėkų | 979 peržiūros
  • Taip: 42.3%
  • Ne: 3.8%
  • Nežino: 53.8%
  • Balsų: 26

Statymas: Mažiau (157) @100 8/10 +8.00

Totalas didelis, nes sezono pradzioje Bayern krepsininkai propogavo greita krepsinio stiliu ir i ginybakreipe mazai demesio, taciau nuo sezono pradzios ju zaidimas stipriai pasikeite ir zaisti pradejo nuo ginybos. Is paskutiniu 7 varzybu 5 underiai, o tie du overiai buvo suzaisti su Ulmu, kurie tokio zodzio kaip ginyba neturi ir tai abu kartus buvo mesta po 158. Alba taip pat kur kas geriau ginasi, nei puola, todel manau, jog sunkiai bus sumesti 157 taskus, nes varzybos nusimato klampios ir taskas i taska, todel niekas neegs kaip akis isdege ir neforsuos zaidimo tempo

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (5)

  • Tegu ein zaist sales futbola tada😁

  • Kaip tau negaus, paluzo is po kauno gryze, daugelis zaideju isvis mano ar verta dar krepsini zaist po tokio pralaimejimo 😄

  • Jo alba duobej, jei ka imti, tai tik Bayern

  • Alba grybai paskutiniu metu,ne tik kad nepermusa duodamu foru,bet ir gauna malku

  • Ka manot apie alba pergale?