Nevėžis - Žalgiris
- Taip: 57.1%
- Ne: 14.3%
- Nežino: 28.6%
- Balsų: 49
Statymas: Daugiau (Nevėžis 57 Daugiau) @-118 6/10 +5.10
Nesu mėgėjas statyti už lietuvos krepšinį , tą darau pakankamai retai , bet šiuo atveju matant tokį taškų skaičių aš pamėginsiu. Nevėžis nėra ta komanda kuri įpatingai mėgtų greitą žaidimą , bet perkopti šią taškų riba ji gali. Taškų rinkimo atžvilgiu žaidžiant Žalgirio arenoje ši neatrodė tokia apgailėtina ir jeigu būdavo suteikiamos progos būdavo pasinaudojama , žinoma rezultatas to neatspindi bet taip yra. Kaune sunku žaisti visiems , nes Žalgiris ginyboje nėra labai silpni , bet komanda po triuškinamos pergalės turbūt žino, jog šansų Nevėžio komandai laimėti nėra. Žalgiris šiandieną susikrovęs persvarą gali pasodinti savo pagrindą , aikštėje turėtų daugiau žaisti delašas , juškevičius , lipkevičius. Jeigu taip nutiks , realu jog antrojoje pusėje išvysime greitesnį žaidimo tempą ir daugiau taškų. Svarbu , jog nevėžis nepasimestų esant dideliam skirtumui. Ši komanda turi neblogų metikų ir palaikoma pilnos salės žiūrovų šią riba tikrai gali.
Per 3 sumete, grazu 😁
Duoda vaizdu nevezis😄 7 trajakai,bauda ir dvitaskis 😄😄
Gerai viskas yra is 8 pataike 6 tritaskius pirmam😁 taskai renkami tik tolimais metimais😁nelaukia ilgai drebia ir vsio
Is pirmo kelinio galiu sprest jau nieko gero nebus;D
Namuose imete zalgiriui 42.
Pritariu😉
Kaune 51 sukrapštė, manau namuose tikrai gali 57 suvargti.