AS ROMA - Chievo
- Taip: 18.2%
- Ne: 45.5%
- Nežino: 36.4%
- Balsų: 11
Statymas: Mažiau (3.5 under) @-149 8/10 +5.36
Roma ims garantuota pergale, bet det uz pergale per mazas kofas. Taigi ziuriu taip ir anaip ir matau tik under\\\'i. Romai nereikia didele persvara laimeti jiems reikia tik 3 tasku, o kad juos pasimti reikia zaisti uztikrintai ir ginyboje, manau per daug neskubes Roma, nors Chievo ir prasta komanda, bet nustebinti ji moka, beto paskutinis match\\\'as apsiejo Chievo pergale 1-0. Taip dabar neatsitiks, nes roma losia namuose ir negali grybauti reikia kaupt paskutinius galimus taskus ir neiskristi is UEFA europos lygos, nes konkurentu begale Fiorentina, Inter, Lazio, Udinese jie visi gali aplenkti. 3.5 - per abu, tikiuosi Chievo pirma neimus ir nepaskatins Romos ardytis.
Jei kas cia ir buvo garantuota, tai mano prognoze.
Jo tau garantuota pasidare kada imuse, nebejuokink
Atsigavau vyruciai.o siaip cia garantuota buvo
Chievo imuse 😄Dd
Jei to nesugebes, pagarba Chievo
Bus bum ant galo roma goal\'a iridens 😁
Kaip jie tokiu progu neisnaudoja...
Kaip sako lietuviai: gert gersiu, bet rukyt nemesiu
Stambiai uzmeciau uz Chievo pergale gyvai
Kaip sako rusai-znachit ne sudba
Progu tai belekiek turi ;D 2 kelini per 10 min 3 golai galejo but
Ant live 1,5 bendra overi paemiau stambiau
Bus kaip bus 😄 50lt padejau tik, tai nebus labai jau gaila net jei ir nepermus (ko neturetu buti) 😄
😄 😄 negasdink prognozes autoriaus
😄 pamatysit ko nemate per antra puse ;D
Nedwedas nebegaruok ir neverk kartais visi mes klystame 😁
Roma tuos 4 ivarcius per 20 min irident gali
22 minute ir roma dar ne vieno karto i vartus nesmugiavo, pyzda.. oj bus oweriu
Nu apie ta ir kalbu under joamjo
City dura stumia paskutiniu metu ir patys berods jau 6 macus nepraleidzia namie.roma pagerinus truputi savo gynyba paskutiniu metu,tai neturetu cia lietaus but didelio 😁
Cia panasiai kaip ir city kofas 1.20 +- ir ten meta visi ower ower o byb* pyst ir 1-0
😄
Na,jei negerei,tai sits gabaliukas skamba tau 😁 youtube.com/watch?v=uai3zwK75xo
Negeriau, dar paziuresim.
Gerei gal? overi tik sitam