Pasirinkite laiko juostą:
Adamsas
Siauliai - ASK Riga
01/05 19:00
Įdėta 2008/01/05 19:00 | 0 padėkų | 965 peržiūros
- Taip: 0.0%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 0
Statymas: bet title Siauliai F-3 (Siauliai F-3) @-105 10/10 +9.50
Siandien susitinka turbut realiausi pretendentai i 3 vieta galutineje BBL iskaitoje. Pirma dvikova 76:72 laimejo rygieciai, tokios pat atkaklios varzybos turetu buti ir siandien. Tikiu siauliu pergale, nes jiems jos reikia, jei nori isitvirtinti 4 vietoje ir neleisti Rygai pabegti. Namie Siauliai visada zaidzia pakiliai. Gaila, kad nerodys per tv siu varzybu, as tai arenoj palaikysiu 😁
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Hehe, nerealios varzybos 😁
Dambrauskaite rodo 😁
Jap 😁
Aa, jau namie intyka ivede? 😁 jo kita savaitgali vel geros varzybos, zalgiriuks atvaziuoj 😁
Ne, ne siauliuose randuos 😁 , kita savaitgaly gal
Balcius tu neisi i varzybas? 😁
Laikrasciai siandienos spausdina kad rodys 😁
Kad tiek tv24.lt, tiek lrt.lt programoje:
16:10 Birutės Dambrauskaitės jubiliejinis koncertas, 2003m.
23:00 SEB-BBL rungtynės, „Šiauliai“ – Rygos „ASK“ Vaizdo įrašas.
o kaip bus is tikruju?!
Ir programoj isspausdinta kad rodys 😁
Vis geriau nei Dambrauskaites jubiliejinis koncertas 😁
Mhm, balcius vel suzadino viltis snd pamatyt kasiuko 😁
Mmm, tada pasiseke, nes nerodyti tokiu varzybu nuodeme 😁
Man ir atrodo kad rodys 😁 , klimavicius sake lieps uzdangstyt reklamas arenoj ir transliacijos turetu vykt 😁
Rodys per ltv kiek ziurejau 😁