Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
Adamsas

Suns - Hornets

01/06 07:00
Įdėta 2008/01/06 07:00 | 0 padėkų | 766 peržiūros
  • Taip: 0.0%
  • Ne: 0.0%
  • Nežino: 0.0%
  • Balsų: 0

Statymas: bet title Hornets F-8 (Hornets F-8) @-118 6/10 +5.10

Keista, kad taip nuvertina Hornets komanda siose varzybose. Jei ne apmaudus pralaimejimas Raptors komandai, tai dabar turetu 8 pergaliu serija. Praeita nakti ispudingai iveike Worriors komanda, kuri savo aiskteje paprastai zaidzia gerai. Manau sianakt turetu krist ir Suns komanda. Bet apsidraugimui paimsiu fora.

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (13)

  • Uz nets geras kofas, bet gal susilaikysiu 😁 labanakt 😁

  • Kofas geras, bet Detroitas labai jau ant bangos 😁 . Mastau kad siai dienai jau pakaks ir laikas eit miegot 😁

  • Svarbiausia, kad viskas gerai baiges 😁 kaip manai gal uz bostono pergale det? kofas geras..

  • Dekui, jau 4 keliny buvo isgasdine po 16-0 spurto 😁

  • 😁 ledo ritulys geriau sekas nei kasis 😁 beje sveikinu su puikiu spejimu, PAOK pergale 😁

  • Nba ir nhl ar nfl dar ner pavedes 😁 😁 😁

  • As irgi apei tas varzybas galvojau, bet gerai kad nieko nedejau.. ir dar gailiuos kad wizards pergales neemiau ;/ tikiuos sianakt nba manes nepaves 😁

  • Vakar ispudingas kofas buvo uz Miami pries Dallas - apie 11, norejau glaust. Ir vos neistempe su antra sudetim, gale butu vokietis nepatraukes ir butu teke uz galvos susimt 😁

  • Imk fora.. pats zinai NBA cia.. nors tu pliuse sedi tai tau ne taip skaudetu 😁

  • As svarstau ar rizikuot gana smarkiai ar apsidraust fora 😁

  • Jau praeita nakti kai nepameiau hornets pergales susimoviau.. tai sianakt tikiuos nepavelavau 😁 gal nepaves 😁

  • Pritariu kolega, isvykose Hornets zaidzia geriau nei namu arenoje 😁 , o siuloma fora viliojanciai atrodo

  • Hornets F+8 turi buti 😁