Pasirinkite laiko juostą:
bucaroo
Astana - Triumpf
10/14 20:00
Įdėta 2013/10/13 13:33 | 0 padėkų | 2642 peržiūros
- Taip: 53.8%
- Ne: 7.7%
- Nežino: 38.5%
- Balsų: 91
Statymas: Astana (-1.5) @1.800 10/10 +8.00
Kroviau cia pergale kol buvo normalus kofai, dabar atejo eile foroms. Rytoj bus 5 tasku pranasumas. Astana lyginant su pernai sustiprejo, Triumfas susilpnejo. Astana namie gali aplosti bet kuria komanda, isvykose nugalejo Nyzhnius, Krilja, kurie ne silpnesni nei Karasiovo aukletiniai, plius dabar zais namuose. Triumfas nauja komanda, pasikeite visus legionierius, neteko Karasiovo
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Turi dar ka nors siandienai?
Gerai Astana sunesiojo 😉
Na siaip pagrindinis argumentas - adaptacija. jie tik sianakt pargrizta namo po beveik 2 savaiciu viesnages amerikej
Haifa yra duxai ,ten zaist nera kam ,nba komandos kaip galejo taip issityciojo is ju ,o unics zvaigdzes su geru treneriu tikrai nuims juos
Haifa namie ne suns papas
Visi uzsidejot Unicsa pries haifa? matau dar topas ir sudakulas turi virs 1.8 kofus😁
Ai vistiek man tai apgailetina ekipa. su tais zaideju kaitaliojimais ir pan
Nu ne, palanga uzdirbinejo is tokiu macu lazybu bendrovese, sitie kolkas dar turi stengtis ir bijoti paceso😁
O kodel ne? dzukija=palanga, gali sumest 100, man tai realu. suolas ilgas, komanda pailsejus, jau turbut daugiau susizaide vieni su kitais.
Cia biski ne i tema, bet zalgiris tai tikrai nelaimes tiek kiek bukai siulo pranasuma. tie 93 taskai manau irgi sunkiai imanomas totalas
As mastau Laboral + Doneck pergales paimt 😉
Man astana kazkaip nuotaikos komanda, namie gali vos ne visus nugalet, bet jei ne nuotaikoj, tai gali pries bet ka pralaimet. o triumph kazkaip stabili komanda. paskutiniam turnyre gerai sukovojo pries unics ir krylja nugalejo.
del donestko tai pritariu, dar azovmash man patrauklu
Na ir aisku ryta, kol dar nyzhniy buvo favoritai
Dejausi donecka stipriai, bet ne prie dabartiniu salygu
O siandienai turi ka nors?
Vargu ar praeis ar vargu kad fora ryt bus -5?😄
Oi vargu