Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
bucaroo

Astana - Triumpf

10/14 20:00
Įdėta 2013/10/13 13:33 | 0 padėkų | 2642 peržiūros
  • Taip: 53.8%
  • Ne: 7.7%
  • Nežino: 38.5%
  • Balsų: 91

Statymas: Astana (-1.5) @1.800 10/10 +8.00

Kroviau cia pergale kol buvo normalus kofai, dabar atejo eile foroms. Rytoj bus 5 tasku pranasumas. Astana lyginant su pernai sustiprejo, Triumfas susilpnejo. Astana namie gali aplosti bet kuria komanda, isvykose nugalejo Nyzhnius, Krilja, kurie ne silpnesni nei Karasiovo aukletiniai, plius dabar zais namuose. Triumfas nauja komanda, pasikeite visus legionierius, neteko Karasiovo

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (17)

  • Turi dar ka nors siandienai?

  • Gerai Astana sunesiojo 😉

  • Na siaip pagrindinis argumentas - adaptacija. jie tik sianakt pargrizta namo po beveik 2 savaiciu viesnages amerikej

  • Haifa yra duxai ,ten zaist nera kam ,nba komandos kaip galejo taip issityciojo is ju ,o unics zvaigdzes su geru treneriu tikrai nuims juos

  • Haifa namie ne suns papas

  • Visi uzsidejot Unicsa pries haifa? matau dar topas ir sudakulas turi virs 1.8 kofus😁

  • Ai vistiek man tai apgailetina ekipa. su tais zaideju kaitaliojimais ir pan

  • Nu ne, palanga uzdirbinejo is tokiu macu lazybu bendrovese, sitie kolkas dar turi stengtis ir bijoti paceso😁

  • O kodel ne? dzukija=palanga, gali sumest 100, man tai realu. suolas ilgas, komanda pailsejus, jau turbut daugiau susizaide vieni su kitais.

  • Cia biski ne i tema, bet zalgiris tai tikrai nelaimes tiek kiek bukai siulo pranasuma. tie 93 taskai manau irgi sunkiai imanomas totalas

  • As mastau Laboral + Doneck pergales paimt 😉

  • Man astana kazkaip nuotaikos komanda, namie gali vos ne visus nugalet, bet jei ne nuotaikoj, tai gali pries bet ka pralaimet. o triumph kazkaip stabili komanda. paskutiniam turnyre gerai sukovojo pries unics ir krylja nugalejo.
    del donestko tai pritariu, dar azovmash man patrauklu

  • Na ir aisku ryta, kol dar nyzhniy buvo favoritai

  • Dejausi donecka stipriai, bet ne prie dabartiniu salygu

  • O siandienai turi ka nors?

  • Vargu ar praeis ar vargu kad fora ryt bus -5?😄

  • Oi vargu