Nium yra kaip yra, ten lietuviai bus po fizinio pasirengimo ciklo, pirmos varzybos, sunkokai imest ,pataikymo procento ispudingo taip pat nesitikiu, viskas priklausys nuo svedu, jeigu sugebes jie 65~taskus imest tada lietuva iki 90 patrauks 😁