Ulker - Laboral
- Taip: 18.5%
- Ne: 51.9%
- Nežino: 29.6%
- Balsų: 27
Statymas: Laboral (+8) @-114 8/10 -8.00
Visų laukta Eurolyga vėl grįžo ir šiandien susitinka Ulker prieš Laboral, neabejotinas varžybų favoritas Ulker, kodėl? Įdomu, linijos visiškai nelogiškos ir čia vienareikšmiškai eisiu su svečiais. Šį sezoną atrodė jau suburta gera komanda, geras treneris, tačiau rezultatų kaip nebuvo taip ir nėra. Žaidimas tragiškas, žaidžiama po vieną, bandoma parodyti gerą statistiką, o galutiniame rezultate komanda lentelės dugne ir nematau didesnių šansų prasibrauti toliau, nes šiuo metu patenkančios komandos yra jei ne visa, tai bent jau puse galva geresnės, apie Eurolygos top 4 apskritai nėra ką kalbėti. Šiai komandai tiesiog nelemta kažką laimėti. Laboral turi pralaimėjimų seriją, tačiau ne pralaimi daugiau nei 6 taškais visuose frontuose, tik pabaigoje pridaro klaidų ir paleidžia pergalę, kad ir su Valencia, tačiau nematau problemų, kai duodama tikrai nemaža fora. Čia tik svečiai. Pataikius į totalą, pinigai grąžinami.
Sutraiske
Cia turbut jau viskas aisku bus su ulker
Klydau. 😁
Iskrite labai svarbus zaidejai is Laboralo. Dideli klaustukai ties Causeur ir Poeta, pilna jega vistiek nezais, jei ir leis i aikste. Izaidejo normalaus nera, centras lieka vienas, nes jauniklis juodis nekazka. Ulkeris irgi Vidmaro neturi, del Zoriciaus neaisku, bet namu sienos ir pergales butinumas statyma daro nelabai logiska.
Ok.
Ulker nebegali pralaimeti, tad sunesios laboral 15-20tsk 😁
Kurie nepritariate norėčiau rimtų argumentų, o ne \"Ulker nebegali pralaimėti.\"