Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
kovalchuk

Japan - Lithuania

04/13 17:30
Įdėta 2008/04/13 17:30 | 0 padėkų | 1226 peržiūros
  • Taip: 0.0%
  • Ne: 0.0%
  • Nežino: 0.0%
  • Balsų: 0

Statymas: Japan (1) @-250 10/10 +4.00

Jau prie kitu prognoziu rasiau , kas cia per cempionatas, todel kas skaite , tas zino 😁 Minejau ir Lietuvos pasirengimo cikla , bei ju ateity siame cempionate. Taigi vizija tikrai nekokia. Na taip ir turejo buti , nes kol Lietuvoje nebus pradeta remti kitu sporto saku ir nebus sudarytos salygos normalios , tai gyvensime ir toliau vien krepsiniu. Is kitos puses , kodel gi nepasinaudoti , susidariusiomis aplinkybemis ir bent jau is tos nelaimes nepasidarius pelno 😁 Japonija pasaulio cempionato 1A divziono seimininke. Po keleriu metu duobes , pagaliau turi tik viena tiksla gryzti ten kur jiems ir vieta i elitini diviziona. Vieninteliai ju oponentai tai Ukraina, kuriems federacija sudare idealias salygas pasirengimo ciklui , treniruotems ir viskam ko reikia, kad tik gryztu irgi i elita. Taigi apie tokia kaip Lietuva Japonai ar Ukraina , net neturi sau kelti klausimu , vienintelis variantas nusluoti nuo kelio ir eiti link aukso. Vakar dar buvo kofas 1.55 , siandien Omnibete beliko 1.25 , Top'as dar duoda 1.4 . Neisivaizduoju Lietuvos su tokiu zaidimu , finansavimu ir sudetimi ( vartininko netektis , Pliskauskas) galetu pirmuose rungtynese pasipriesinti seimininkams. Pirmas kelinys 1.75 kofas didesne rizika, taciau turi praeiti ir ji. Sekmes!

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (39)

  • 5:0 FT

  • 5:0

  • Na kelias link overio po pirmo atrode labai lengvai , antrame atrodo jau dingo entuziazmas musti ivarcius.

  • Nu , trumpai apie pirma keliny : zaidimas i vienus vartus , per visa keliny ko gero tik viena ataka buvo panasi i ataka. Ir tai nieko daugiau kaip 2 minutes daugumoje nepavyko ispesti. Na nebent kaip minejo kad japonui danty ko gero bus iskales saviskis su paciuza 😁 vartininkas nera tragiskas taciau pora ivarciu tikrai jo kalte didziausia, yoac 4- tasis. Antras ivartis , tai labai patiko , super grazus derinys ir dar vartininka ismaude. Japonai nezaidzia taip galingai kaip galetu atrodyti , taciau lietuviams su jais niekaip nepavyksta susitvarkyti . Visos atakos pirmajame kelinyje , tai praktiskai atsimusinejimas nuo savo vartu ir kazko laukimas. Na atrodo pirteles cia japoniskos nebus padejusios tikrai 😁

  • Oij beviltiski lietuviai...galvojau uzmesiu kelis centukus, tai maz idomiau bus..o jie? kaip mazi vaikai.net neidomu ziureti...

  • Biski uz lietuva pasergam ;]] padedam jiems, gal imus 1

  • 4:0

  • Japonai tris kartus kiekybini pranasuma isnaudojo.

  • 3-0

  • Bles japonui manau su paciuza pora dantu iskale,krauja suslave...

  • Is kur tie japonai taip moka losti ledo rituli? 😁

  • 2-0

  • Kas ziurit video pakomentuokit

  • 1-0...Varatariaus blogas zaidimas ?

  • Ir jau imuse 😁

  • Prasidejo 14val

  • O ka varzybos jau prasidejo? As irgi negalesiu ziureti rungtyniu tai bent rezultata pranesynekit 😁

  • Sweiki, neturiu dabar galimybes ziuret tu rungtyniu, tai gal kas gales trumpais komantarais nupasakot, kas dedasi Japonijoj....Dekui.

  • As triobete pinigu neisidejes 😁

  • Triobet yra

  • Gaila orakule nera 😔 ir as paimciau over 😁

  • Tas irgi gerai atrodo 😁

  • Over 6.5 pasiemiau.

  • Saunuolis, zinoma idomiau ir daugiau emociju bus kai LT ikals banke 😁 visi dziaugsimes, tik aisku tu bankiu nedaug bus , na bet vistiek 😁

  • Visi stato uz japonus, man taip neidomu 😁 ir ziuret ir sirgt, kad sutriuskintu japonai mus? 😁 esu patriotas sporto atzvilgiu 😁

  • Nu as cia tik seip..kofas 6,90 😁 uzmesiu kelis litukus ir tiek 😁 kad idomiau butu.. nekyla man ranka statyt pries lietuvius 😁 sian dienos statymas buvo vengrai ir jie praejo 😁

  • Gryna pergale ?

  • Paimsiu lietuva 😁

  • Rodys antra valanda 😁 komentuos musu mylimas draugas 😁

  • 😁

  • Rodys atrodo

  • RODYS SPORT 3?

  • Tope 1.2 jau beliko 😁

  • As turejau omeny, kad jei Lietuvoj vyktu cempionatas, tai japonam reiktu pazadet geru draugisku macu, o duot zaist su tigrais 😁

  • Nu , kad vargiai, nes jei dar su kauno tikgrais ar elektrenu energija darytu matcus , tai nebutu , kas uz rinktine tikra zaistu 😁 o siaip , jau snd omnibet'as siulo +2 su 2.1 kofu uz LT

  • Nebent minusiniu foru geru paduos pries lietuvius 😁

  • Tai galetu gi lietuviai japonams uztaisyt maca su kokiai kauno ar elektrenu tigrais 😁 issigastu japonai su tokiu ledo ritulio lygiu 😁 bet uztat pasijuokt butu galima is galutinio rezultato 😁 o seip matysim ryt.. sport 3 rodys visas lietuviu rungtynes..gal ryt kokia iskris fora gera, kuria lietuviai iveiktu 😁

  • As irgi laukiau , kaip dar labiau laukiu elitinio diviziono , siaip , nuo jauniu iki rinktiniu elito visu cempionatu laukiu kasmet , tai siemet labai idomu ir man kaip lietuvai seksis, pagal viska tai realiai isliks jie , nes kroatai nors ir patobulejo ziauriai per tuos kelerius metus, taciau ju lygis vistiek dar zemas, nors dar nemaciau lietuviu zaidimo su rimta komanda po Europe Challenge'o , taigi pries japonus kai suzais, tada ir bus matyti , kas gero ten is ju , sako nuotaikos tai geros , bet kas is to kad vietoj rimtu kovu , sugebejo tik pries jaunius pasitreniruoti , o japonijoje pirteleje sau garinasi 😁 nu zinai su tom apgaulem , kazin ar ir patys lietuviai butu suorganizave kokias rungtynes , jei pirmieji ju varzovai butu patys japonai 😁 nu cia neaisku 😁 tikiuosi ir as , kad bus geru statymu pvz su kroatais su gerais kofais uz LT 😁

  • As labai laukiu sito cempionato, bet labai noreciau sirgti uz Lietuva. Zinau apie netektis, apie "nekoki" pasirengimo cikla, apie Japonu apgaules 😁 bet taip norisi sirgti uz lietuva. Gal bus koks nors ir lietuviams praeinamas statymas 😁