Pasirinkite laiko juostą:
nemo
Simone Bolelli - Marcos Baghdatis
05/26 15:00
Įdėta 2008/05/26 15:00 | 0 padėkų | 798 peržiūros
- Taip: 0.0%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 0
Statymas: bet title Simone Bolelli -3.5 (Simone Bolelli -3.5) @-118 7/10 +5.95
Trumpai ir aiškiai... Pagal mane šiandieną pergalę švęs italijos atstovas Simone Bolelli , visų pirma kodėl? Šis 23 metų italas paskutiniuoju metu demonstruoja tikrai labai gerą ir stabilų žaidimą , šis tenisininkas šiemet dalyvavo daug aukšto rango turnyrų , daugelyje iš jų pasirodydamas tikrai neprastai ir atkakliai priešindamasis net ir "elitiniams varžovams" , tad kodėl šiandieną nepasipriešinus Baghdačiui , kuriam ši danga tikrai nėra jo arkliukas , jam šiemet ant jos jei neklystu išviso neteko žaisti ir potokio ilgo tarpo būtų sunku patikėti , jog jis sugebės įveikti "ant bangos' esantį italą , imu minusinę forą.
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Tik neaišku ką tas Bagis darė iki RG, gal kur nors įlindęs bujojo kokį mėnesiuką, o Bolelli parodė ne vieną kartą, kad gali žaisti ant grunto su bet kuriuo priešininku ir rodyti gerus rezultatus...
Pawel siaucia;DD
Pawel, čia yra Grand Slam, o juose visi mačai vyksta iki trijų laimėtų setų. Visada tokios taisyklės buvo ir niekas čia jų tikrai nekeitė.
Pawel
is medzio iskrites?
Best of 5 t.y
Pawel Grandslamas cia best of 3 sistema.
Nebuciau toks tikras
Ar pasikeitė teniso taisyklės ar kas čia atsitiko? Kodėl pradėjo žaist iki 3 pergalių? 😁
As galiu pasakyt, kad nebelogiska yra imti Bolleli su forom, kai yra kofai uz Bagi 2.85
Tai pasipriešinti ar laimėti 😁